Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 5

  • 156 046
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19
Днеска говорих с личния си лекар и той ми препоръча физиотерапията на бившата поликлиника Хр.Ботев-не и зная новото име май е ДКЦ-3. Доколкото разбрах,където избереш лекар физиотерапевт,трябва да провеждаш физиотерапияа в клиниката където работи. Лекарката която ми препоръча е д-р Кирилова. Някой,ако знае нещо. ОК, в какъв смисъл са те скопосали? Аз мисля да поискам йонофореза с нивалин,както съветвате всички по-нагоре. Също ми се иска и лекар да ми обясни какво мога да правя от гимнастиките и спортовете.

# 736
  • Мнения: 669
Не се сещам имаш ли проблеми с краката?Тогава се прави процедура с нивалин.Първите ми процедури бяха ултразвук с фастум гел и интерферентен ток.Друго не се препоръчва.Трябваше да ти кажа по -рано,ама не се сетих.Не трябва да се правят масажи след операцията.Поне известно време.

# 737
  • Мнения: 14
ВЕЧЕ МИНАХА ПОЧТИ ДВА МЕСЕЦА ОТ ОПЕРАЦИЯТА МИ и от два дни усещам отвреме на време,може би около 3-4 пъти дневно някаква тъпа болка на мястото на операцията. Просто едно такова,сякаш ми напомня да не забравям.

Здравей!
Аз също съм на почти 2 месеца след операцията. В началото нямах никакви болки, но миналата седмица се появи точно такава тъпа, както я описваш на мястото на операцията. В момента ходя на физиотерапия и там ми обясниха, че това се дължи на рязкото застудяване. Колкото и банално да звучи много трябва да се пазим от студено и течения -кръста винаги да е покрит. Склонна съм да вярвам на тази теория, защото болките ми спираха винаги след като съм направила стандартните упражнения за деня.
Колкото до срастванията - това, което съм чувала, че ако при операцията е поставян гел, то шансът за сраствания е минимален. За всеки случай на мен ми изписаха и магнитни процедури със същата цел.
Дано да съм помогнала. Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт