® E-bay - тема 39

  • 25 804
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 889
Здравейте, момичета, дали няма някой от вас който прави поръчки за другите, както в ягодката? трябва ми ето това http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=120489015 … its%3DI%26otn%3D2
има го и в английския.

Грозното пате прави по принцип поръчки, но това като го гледам е на търг, т.е това изобщо не му е крайната цена! В края на търга, цената може драстично да се увеличи спрямо готовността на участниците да наддават.

# 676
  • Хасково
  • Мнения: 592
BTW, аз също мога да пускам поръчки от Ибей Simple Smile Ако някой желае Simple Smile

# 677
  • Мнения: 1 650
продължава моето нашествие в пощатата
лошото че на едната количка и пристигна само зимния кош... къде е самата количка - никои не знае
понеже съм бил търпелив швабата ми е пратил "тлъст" подарък (според неговите думи) ключодържател с някакво животинче

# 678
  • Мнения: 200
А на търг ли е играчката или е "Купи сега"?
Защото ако е на търг, може цената да се промени драстично.

Алекс ето за тези чудни животинки за детето става въпрос http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=emoto-tronic+furby&_sacat … rby&_osacat=0 .

Като гледам, една част от тях са на търг, друга част могат да се купят на момента, но цените са много различни. Има нови и употребявани...

Ами нямам представа,незнам къде да гледам.  А иначе ти поринцип би ли ми поръчала,защото само ти се отзова?

# 679
  • Мнения: 346
искам съвет,вече 5 дни чакам една продавачка да ми прати тотал за двете неща ,които спечелих от нея.Пратих и 5-6 писма вече и нищо,колко да я чакам още?Искам да платя,но поне да каже ще направи ли комбиниран шипинг или не

# 680
  • Мнения: 5 255
Моля, погледнете нагоре и гласувайте  Peace

# 681
  • Мнения: 1 650
мойта опция е няма
връхлитам нервно и се чудя с кой да се заям. Ако има такива които питат нещо, идеално ще ги пратя да преведат пари на арменския поп

# 682
  • Мнения: 1 889
Това не е анкета за стари кучета  Mr. Green!!!


С удоволствие отговарям на въпроси и помагам,където мога, но едно голямо НО:много се дразня от хора,които влизат в темата и най-нахално заявяват, че са били чели и прочели, но не са могли да намерят решение на техния проблем, а тоз' съшият проблем е бил обсъждан 3 пъти в последните 4 страници!!!
Еми дразня се и такива въпроси ги подминавам ! Crossing Arms

# 683
  • Мнения: 234
Това не е анкета за стари кучета  Mr. Green!!!


С удоволствие отговарям на въпроси и помагам,където мога, но едно голямо НО:много се дразня от хора,които влизат в темата и най-нахално заявяват, че са били чели и прочели, но не са могли да намерят решение на техния проблем, а тоз' съшият проблем е бил обсъждан 3 пъти в последните 4 страници!!!
Еми дразня се и такива въпроси ги подминавам ! Crossing Arms

Което я обезмисля, щото то тея дето питат не четат, нито анкети нито 1ст.

# 684
  • Мнения: 5 255
Това не е анкета за стари кучета  Mr. Green!!!
Защо  Mr. Green и те правят грешки  Crazy
Относно обезмислянето.... ами пуснах я ей така  Wink
Въпреки че се продължава със "запис" и цитирането с чаршафи  ooooh!

# 685
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Застига ме дежа вю. Simple Smile
Преди около година Алекс беше прописла в рими в Ларедутската тема  белким поне това обърне внимание на първия пост... всуе.
На мен нервите ми не издържат на моменти,  дето съм в пъти по-рядко от вас тук!
И за да не е офф, вчера си получих нещата от Е., ако някой иска снимка на ваната за крака ( която стана моя срещу 7 паунда , 5 от които за доставка), да свирка.

# 686
  • Мнения: 22 541
Момичета и Durango, имам някакъв проблем с картата, а ми висят две плащания, даже едната мацка само след 2дена ми пуснала диспут. )
Както и да е....въпроса ми е, някой навива ли се да ми ги плати....?
А кофтито е, че днес няма да успея да мръдна от в къщи преди да са затворили банките....и парите ще мога да ги преведа в понеделник. Сумата не е голяма....ако някой може да помогне, да ми драсне ЛС.

# 687
  • Мнения: 1 650
най-любимо е нямам време да чета, нямам време да се занимавам
аз нямам време да отговарям
никога не отговарям на такова нещо
 Joy
mirama Момент да си платя пистите и ще видя какво ще остане

# 688
  • Мнения: 22 541
Durango, чакам те....)))) някъде към 50лв са...)

# 689
  • Мнения: 1 650
sorry не ми е отразена транзакцията, някъде след 6 ще мога да плащам, преди малко внесох пари
така е като ме домързя да ида до ОББ а ги внесох в РФ

Общи условия

Активация на акаунт