® E-bay - тема 39

  • 25 770
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 887
Мирама, с удоволствие бих ти помогнала, но картата я държа все празна  Cry

# 691
  • Мнения: 4 435
И аз бих помогнала, ама и аз така я държа. Blush Ако имаше нещо до 2.17лв давай, толкова имам в нея. Mr. Green



angelina.bgk ако не е нахално, аз искам. Blush  bouquet

# 692
  • Мнения: 22 479
Хаха, няма проблем момичета, вие добре правите, че празни ги държите. )))
Моята не е, ама нещо не иска.

Дуранго, не ми е спешно по принцип, може и довечера, или утре. )

# 693
  • Мнения: 678
Хаха, няма проблем момичета, вие добре правите, че празни ги държите. )))
Моята не е, ама нещо не иска.

Дуранго, не ми е спешно по принцип, може и довечера, или утре. )
Писах ти  Peace

# 694
  • Мнения: 1 650
ми то и аз празна я държа, ама току що ходих да внеса
 Joy
някакъв ми вдига джангър че не съм платил 10 дена, аз пък че пак ми искат 65 евро шипинг щото било с DPD да го прати по пощатата

# 695
  • Мнения: 234
И аз мога да се включа ако има нужда, мисля че имам горе-доло толкова.

# 696
  • Мнения: 1 650
hihi може да мина утре да си получа парите лично
май имало някакъв магазин в Плееен, вземе да се замъкна ама ме мързии

# 697
  • Мнения: 22 479
hihi може да мина утре да си получа парите лично
май имало някакъв магазин в Плееен, вземе да се замъкна ама ме мързии

ми ела де. ))))) аз съм си в града. )))) ти кажи, че ще платиш само. )

# 698
  • София
  • Мнения: 1 078
Нещо си объркала темата ми се струва.  Rolling Eyes

# 699
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
От къде да намеря инфо за пей пал?
Интересува ме ако имам пари преведени в пей пал и не съм си ги прехвърлила в картата, но са по малко от сумата която имам да плащам дали ще си дръпнат първо парите от пей пал и разликата ще дръпнат от картата ми? Или пък трябва задължително щом от някъде ми преведат парите по пей пала и да минават през картата?
Парите които ми превеждат в пей пал не са от е бей и върнати стоки, а от други сайтове

# 700
  • София
  • Мнения: 2 181
От къде да намеря инфо за пей пал?
Интересува ме ако имам пари преведени в пей пал и не съм си ги прехвърлила в картата, но са по малко от сумата която имам да плащам дали ще си дръпнат първо парите от пей пал и разликата ще дръпнат от картата ми? Или пък трябва задължително щом от някъде ми преведат парите по пей пала и да минават през картата?
Парите които ми превеждат в пей пал не са от е бей и върнати стоки, а от други сайтове
Ще си дръпне първо от Пей Пал и после остатъка от картата,само че в ПП баланса ти трябва парите да са в същата валута, в която ще плащаш,ако не са трябва да ги конвертираш.

# 701
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
От къде да намеря инфо за пей пал?
Интересува ме ако имам пари преведени в пей пал и не съм си ги прехвърлила в картата, но са по малко от сумата която имам да плащам дали ще си дръпнат първо парите от пей пал и разликата ще дръпнат от картата ми? Или пък трябва задължително щом от някъде ми преведат парите по пей пала и да минават през картата?
Парите които ми превеждат в пей пал не са от е бей и върнати стоки, а от други сайтове
Ще си дръпне първо от Пей Пал и после остатъка от картата,само че в ПП баланса ти трябва парите да са в същата валута, в която ще плащаш,ако не са трябва да ги конвертираш.

 Hug много благодаря   bouquet

# 702
  • Мнения: 2 122
моята сестра тийн иска гети- идея как точно да ги търся  Tired

# 703
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От къде да намеря инфо за пей пал?
Интересува ме ако имам пари преведени в пей пал и не съм си ги прехвърлила в картата, но са по малко от сумата която имам да плащам дали ще си дръпнат първо парите от пей пал и разликата ще дръпнат от картата ми? Или пък трябва задължително щом от някъде ми преведат парите по пей пала и да минават през картата?
Парите които ми превеждат в пей пал не са от е бей и върнати стоки, а от други сайтове
Ще си дръпне първо от Пей Пал и после остатъка от картата,само че в ПП баланса ти трябва парите да са в същата валута, в която ще плащаш,ако не са трябва да ги конвертираш.

Може и да има някаква промяна - имам паунди в ПП акаунта си, а вчера платих нещо в долари и автоматично ми ги конвертира и ги изтегли от акаунта, не от картата ми. Peace

mini_79, заповядай!

# 704
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Чоколина благодаря   bouquet
утре ще плащам и ще докладвам как е протекло при мен плащането
Ще пробвам без да конвертирам и
без това и в картата няма достатъчно за цялата сума така че най много да ми даде не валидно плащане  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт