® E-bay - тема 39

  • 25 775
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 650
девочки, аз вдъхвам ли ви доверие
приличам ли на Дон Жуан
 Joy

# 706
  • Мнения: 5 790
девочки, аз вдъхвам ли ви доверие
приличам ли на Дон Жуан
 Joy

Аха. Що питаш?  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 1 650
девочки, аз вдъхвам ли ви доверие
приличам ли на Дон Жуан
 Joy

Аха. Що питаш?  Mr. Green
четох разни неща за себе си ...
и понеже тук вися най много ...
е кво толкоз съм казал освен дето попитах се поинтересувах от размерите на сутиените ...

# 708
  • Мнения: 5 790
Виж сега, нема да се плашиш!
Щом като още снимка на сутиените облечени не си поискал, всичко е под контрол!
Я покажи кво прочете за себе си, и ние да се ограмотим!

# 709
  • Мнения: 1 650
аз не съм уплашен
по скоро угорчен, натъжен, неразбран ......
 Joy

# 710
  • Мнения: 1 560
Ей, бясна съм!
Спечелих подарък на 14.10. и още не е дошъл, а в неделя съм на рожденния ден! #Cussing out Изгубиха ли го, стачките ли го бавят....незнам, само знам че утре трябва да купувам нов подарък!

# 711
  • Мнения: 3 219
Аз гласувах с трета опция Mr. Green Joy. Всъщност преди да направя първата си покупка преди две години и нещо може би 1-2 месеца само четях, а то тогава нямаше кой знае колко инфо. Благодарна съм и на една съфорумка Heart Eyes, която много ми помогна и досега ми помага Laughing

Мда, сега се върнах да видя първата тема за и-бей, доста стари кучета са писали там, даже и аз се вясвам hahaha

# 712
  • Мнения: 312
За тези, които  се интересуват от развоя на сценария при мен, ето как стоят нещата!
Моето нещо се намери Mr. Green Wink, било хванало пътя да се разхожда само  Laughing , е, не  е съвсем девствено, погледнали му под полата, но се надявам, това да не му пречи за вбъдеще  Laughing предполагам виновното лице ще бъде наказано в най-скоро време Twisted Evil
Получих неочаквано разбиране  и желание за пълно съдействие от страна на шефа на фирмата!!!
Проблемът с ПейПал е в процес на развитие и въпреки, че било много икономично това да не можеш да пазаруваш, може би, ще се завърна в страната на порока наречена "Ибей"

# 713
девочки, аз вдъхвам ли ви доверие
приличам ли на Дон Жуан
 Joy
PeaceЗдравей, Durango! Приятно ми е, да се запознаем!Като следя темата, разбирам, че услужваш на много хора тук, дори и да получаваш хонорар, самият факт, че си се ангажирал, ми създава много положително мнение за теб!Относно Дон Жуан: щом питаш, значи НЕ СИ! Те, Дон Жуаните не питат, ами действат, aber... möchte Dich keinesfalls kränken, aber bitte Dich sehr: нали ги знаеш немците "Kleider machen leute!" (до някъде правилно!)Този аватар... създава едни асоциации,а може би само в моята тъпа главичка...иначе, по принцип човекът се е родил свободен и такъв трябва да си остане: шегички, флиртчета, сутиенчета  хехехе... имашправо на всичко= Das Wesentliche nicht vergessen: Das leben in seiner vollen Pracht genießen. Heart Eyes Hug Simple SmileСЛАДКИ СЪНИЩА, момичета, Дуранго! Peace
п.п. Life is so short ... Cry

# 714
 Simple SmileЗдравей, klarisina!БРАВО на теб! Поздравления!Всеки трябва да си търси и отстоява правата, иначе го правят на глупак. РАДВАМ се,че проблемът се е разрешил в твоя полза! Имах преди година подобен случай , но с частно лице и продавачът ми написа такова покъртително писмо, че се отказах от диспут и ги прежалих тези USD  34,00. Защото не бях сигурна, дали seller-ът ме лъже или някой пощенски служител си е "приватизирал" поръчка ми...Беше един единствен случай и отдавна съм го забравила: за мен парите и предметите са само средства за оцеляване и по-голяма свобода на действие, нямат кой знай какво значение... ИЗВИНЯВАЙТЕ за спама... тъжно ми е,  Cry глобално тъжно! хехехехе  СЛАДКИ СЪНИЩА! Heart Eyes Peace

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
И аз сега погледнах първата тема Crazy А къде се изгуби Фантичка?

# 716
  • Мнения: 1 650
Chocha и аз за нея се бях сетил тези дни.. да и покажа тундрата снимана в БГ, дето се съмняваше
мислех да пусна снимка с бутилка фанта на капака ...
 Joy

# 717
  • Мнения: 3 219
В болнични е Grinning

# 718
  • Мнения: 22 483
Абе вие си приказвате, ама аз още не мога да си платя с картата....)
Някоя добра душа няма ли да се смили над мен....) в понеделник и превеждам парите още сутринта. )

# 719
  • Мнения: 3 219
Аз за съжаление, също не мога да помогна. Моята карта е дебитна и при нужда я зареждам преди плащане. Рядко държа пари в нея.

Общи условия

Активация на акаунт