® E-bay - тема 39

  • 25 771
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 346
аз си проверих баланса и мога да помотна

# 721
  • Мнения: 1 887
 hahahaВчера и аз попреминах първите теми !  Евала на Фантичка, как търпеливо е обяснявала ... Видях и някои днешно стари кучета ка са направили първите си крачки  Mr. Green  Chocha  Hug

Едни и същи въпроси на всяка втора страница, ама защо не мога да платя, ама какъв е този код ! Някои хора наистина изобщо не се опитват поне предната страничка да попрегледат!  ooooh!

# 722
  • Мнения: 1 140
И аз сега се върнах назад във времето Mr. Green и се подсетих колко хора не са се вясвали тук отдавна - Фантичка, Монда, Люба 84... Момичета, благодаря ви много, ако четете  Hug И най-много благодаря на mam@, защото си спомням как четох тема 2 (първата нещо не се отваряше), беше започнала и тема 3 и колкото повече четях, толкова по-сложно ми изглеждаше. И тогава тя сложи няколко линка със събраната информация Hug

И се започна едно пазаруване  ooooh! Дуранго купуваше камиони, китайците не смогваха да произведат "сребро", открихме снайперите ...
Дуранго, ти на кого подари лъскавите високи обувки? Дали не беше на Грозното пате, а? Тя затова те номинира за плейбой, пък ти сега викаш, че не си  Joy

# 723
  • Мнения: 231
Дайте предложение за коледен подарък на 2 годишно бебе?

# 724
  • Мнения: 0
Baby Born.
A az tarsia kukla Nеnuko,kade moga da gi nameria

# 725
  • Мнения: 4 435
Като ви чета и ми стана гадно, че не съм ви открила още в началото.  Hug

# 726
  • Мнения: 1 260
Абе вие си приказвате, ама аз още не мога да си платя с картата....)
Някоя добра душа няма ли да се смили над мен....) в понеделник и превеждам парите още сутринта. )
Аз мога, но ако ми пишеш веднага, защото днес за малко сядам пред компютъра. И разбира се, трябва да ми обясниш какво да направя.

# 727
  • Мнения: 2 298
Здравейте,
ето ме и мен с въпрос за неполучена пратка от UK. Покупката съм я направила на 25 окт и имам имейл, че е изпратена на 26 окт. след близо 2 седмици чакане, днес реших да се свържа с продавачът, но уви получих следното съобщение "Your question has been sent. This seller is away. You can expect a response after November 27, 2009".
Моля посъветвайте ме какво да правя.  Wink

п.п. зная, че има стачки в някои дни, но същевременно получих няколко неща закупени по- късно.  
Предварително благодаря за споделеното.  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 4 435
Да не бързаш, а да почакаш още малко, няма и две седмици. Вчера приятелка ми писа, тъй като се притесняваше за пратка от преди 2 седмици. Е, днес ми писа че я е получила. Wink Имап време, не се притеснявай.

# 729
  • Мнения: 1 140
Здравейте,
ето ме и мен с въпрос за неполучена пратка от UK. Покупката съм я направила на 25 окт и имам имейл, че е изпратена на 26 окт. след близо 2 седмици чакане, днес реших да се свържа с продавачът, но уви получих следното съобщение "Your question has been sent. This seller is away. You can expect a response after November 27, 2009".
Моля посъветвайте ме какво да правя.  Wink

п.п. зная, че има стачки в някои дни, но същевременно получих няколко неща закупени по- късно. 
Предварително благодаря за споделеното.  Simple Smile
Няма какво да правиш засега, просто чакаш. Продавачът ти може да е заминал на почивка, може да е в болница, абе изобщо няма да е на линия до 27 ноември и го е обявил пред ибей. Това означава, че и да пускаш диспути, клеймове и т.н. до 27 ноември няма да ти се обърне внимание. Аз считам пратка за загубена един месец след плащането. И в 3 от 4-те ми случая на такова забавяне в крайна сметка си ги получих.  Peace

# 730
  • Мнения: 22 479
Благодаря на tanchini2, че ми оправи плащанията....)))

не знам какво и става на моята карта, има пари, но не мога и не мога да платя, много странно. в понделник ще ходя да се разправям в банката.

issues, абе те 2годишните вече не са бебета. ) Е моето не млъква, като голям човек му мели устата. ))))
Всякакви бебета, кукли и др. подобни. Сервизи с чинии, чаши, тенджери, черпаци и всякаква подобна посуда. ))))
Фърби, кучето от рекламата по Джетикс...и всякакви подобни. )

# 731
  • Мнения: 2 298
благодаря  Totally*Av4e/ Петя БГ !
чакането е неизбежно  Mr. Green 
не съм се разтревожила особено, защото наистина има време... но все пак почвам да го мисля  Wink

# 732
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте!
Имам малък проблем една мацка ми е пратила това съобщение ,от което аз разбирам ,че адреса е невалиден  newsm78
Но няма как да е невалиден защото това си е моят адрес тук в Бг.
hi just ad your item returned to me today saying your address dose not exist can you get back to me thanks teresa
А адреса на който го е пратила е :
Milena Nikolova
kv Vasil Levski
bl49 vh V et 6 ap 16
botevgrad sofia 1000
Bulgaria


Кажете ми моля ви къде греша?

# 733
  • Мнения: 6
Този снайпер достатъчно ли е надежден според вас Bidding Scheduler ?Някой го беше дал от тук.
Моля за отзиви!
Благодаря предварително!

# 734
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Здравейте!
Имам малък проблем една мацка ми е пратила това съобщение ,от което аз разбирам ,че адреса е невалиден  newsm78
Но няма как да е невалиден защото това си е моят адрес тук в Бг.
hi just ad your item returned to me today saying your address dose not exist can you get back to me thanks teresa
А адреса на който го е пратила е :
Milena Nikolova
kv Vasil Levski
bl49 vh V et 6 ap 16
botevgrad sofia 1000
Bulgaria


Кажете ми моля ви къде греша?

Ами, пише ти едновременно "Ботевград" и "София". Peace Ти в кой от двата си?

Общи условия

Активация на акаунт