® E-bay - тема 39

  • 25 768
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Мерси от Ботевград съм.При регистрацията нали искаше и province и аз съм писала София...
Въпреки че когато поръчвах снимки от един английски сайт пак така беше изписан и не съм имала никакви проблеми.
Странна работа  newsm78

# 736
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
ами странна е,как така ще пишеш два града,те от къде да знаят в кой да пратят пратката

# 737
  • Мнения: 534
Здравейте, имам проблем с отворен диспут ако може помагайте Rolling Eyes
Самия диспут го отворих на 23.10, а на 27 го ескалирах към PayPal в момента е със статус
Status: Waiting For Seller's Response a по горе пише това:
"A claim has been filed against this transaction. The seller's deadline for responding to this claim is Nov 6, 2009. If the seller does not respond by the deadline, the claim will be decided in your favor. You may cancel this case at any time by clicking "Cancel" below."
Доколкото разбирам до 6.11 не отговори се решава в моя полза, само че днес вече е 7.11 а нямам мейл от ПП с решението им както и никакво движение в акаунта ми, какво да правя от тук нанатък да им пиша ли ? какво ще ме посъветвате Confused

# 738
Мерси от Ботевград съм.При регистрацията нали искаше и province и аз съм писала София...
Въпреки че когато поръчвах снимки от един английски сайт пак така беше изписан и не съм имала никакви проблеми.
Странна работа  newsm78
Здравейте! Ако позволите да се намеся: Пощенският код на града се изписва с 5 цифри , а не с четири, както е в България , т.е. за София се пише: 01000, пред кода на града се слага една 0.... Извинете,че се намесих. ПРИЯТЕН ДЕН! Peace

# 739
  • Мнения: 9
хмм странно,но аз никога не съм писала 0 пред п.код и не съм имала ядове досега  newsm78

# 740
  • Мнения: 260
хмм странно,но аз никога не съм писала 0 пред п.код и не съм имала ядове досега  newsm78
Две години пазарувам on-line никога не съм си въвеждала адреса различно от това Варна 9010
Махни излишния град и допълни съответния код на града в който очакваш пратката Wink

# 741
  • Мнения: 4 435
Проблема идва точно от това че има два града написани.

Тази нула пред кода на градът не съм я писала никога. Не е никакъв проблем тя. Пиши си само града.

# 742
  • Мнения: 1 140
Жанче, и тук ли дойде да погостуваш?  Mr. Green Да не ми се обидиш, но отново дезинформираш. Това с нулата пред кода е абсолютна глупост и никога не е било необходимо, даже и при регистрирането в Ла Редут не е необходимо, но това е друга тема.

mixilena, махни тази София и сложи един пощенски код за Ботевград. В разпределителна обикновено гледат кода, не се задълбочават да четат кой е града. Освен това си изтрий адреса от предния пост и помоли тези, които са те цитирали също да го изтрият. Не се дават току - така адреси в интернет пространството.

lusia, аз бих изчакала до понеделник, все пак събота и неделя обикновено са неработни дни.

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 16:12 от Петя БГ

# 743
Проблема идва точно от това че има два града написани.

Тази нула пред кода на градът не съм я писала никога. Не е никакъв проблем тя. Пиши си само града.
hmm ...А при мен, ако не изпиша кода с 0 отпред, в Help-a, например, не ми приема съобщението? Но това за двата града, е съвсем логично, разбира се... Peace 

# 744
  • Мнения: 5 255

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА
® E-bay - тема 40



МОЛЯ, прочетете първа страница  Hug



# 745
  • Мнения: 2 865
софия 1000 е централна поща в София. Пиши за провинция пак Ботевград, и правилния ботевградски код.
И на моя адрес е 4-цифрен код и не съм имала проблем.

# 746
Жанче, и тук ли дойде да погостуваш?  Mr. Green Да не ми се обидиш, но отново дезинформираш. Това с нулата пред кода е абсолютна глупост и никога не е било необходимо, даже и при регистрирането в Ла Редут не е необходимо, но това е друга тема.

mixilena, махни тази София и сложи един пощенски код за Ботевград. В разпределителна обикновено гледат кода, не се задълбочават да четат кой е града.

 CryПетя БГ:точно на днешния ден ли пак със забележки? Това за 0-лата пред кода се изисква още при регистрацията и НЕ Е дезинформация. Колкото до гостуването , Петя, ".. всички сме гости на тази земя...": но ОК, приемам забележката ти, все едно, не съм я чула, но наистина няма да ви притестнявам повече... и прощавам ти, Петя! Sad Peace

Общи условия

Активация на акаунт