Събирам забравени жестове ( леко носталгична) ІІ част

  • 64 790
  • 1 513
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 803
Гуди  Hug
Наздраве!

Ели, успех в понеделник!
За дръвчето от снимката имам подръка поне пет имена Wink

# 1 456
  • Мнения: 8
ЧНГ и от мен Simple Smile
Да сме живи и здрави. Пожелавам на всички много щастие, още повече късмет и много любов. Неизбежните мигове на трудности и тъга да са по-малко, а ако се сблъскаме с тях - да знаем, че горчивината съществува само за да оценим сладостта.

...

Искам да призова Айде Пак да пише нещо в темата  Grinning Колкото пъти вляза и виждам ника там горе.  Hug


"Чукча не читатель, чукча - писатель", само че при мен е наопаки Simple Smile
Радвам се да ви чета.
Току прочета нещо, което пробужда заспал спомен. Понякога споделям забравен жест, детайл от детството, парченце минало Simple Smile.
Някой ден ще имам повече време и ще пиша. Скоро...

Hug
 

# 1 457
  • Мнения: 608
Добре дошъл 'АйдеПак в хроники от старите ленти  Grinning
Обърни лафа наопаки. Колкото и да съм заета и да нямам време-всяка вечер надниквам тук при моите приятели. Няма по-уютно местенце в целия форум.

# 1 458
  • Мнения: 2 172
И аз по примера на Риа ще те поздравя скъпа Гуди с нещо, което снимах лятото. Малко е и загадка-не е цвете, а цъфнал цвят на плодно дръвче.
Пожелавам ти толкова щастие, колкото можеш да понесеш, толкова любов, колкото сърцето ти издържа и толкова пари, колкото да живееш волно, без да се нарушава съня ти!  Hug Hug Hug

http://picbg.net/u/22492/27061/386201.jpg

При нас нищо ново, освен сменената превръзка. Операцията май ще е в понеделник. Молим се всички у дома. Много ви благодаря за съпричастието  Hug Hug
Нещо май взех много да рева последно време тук..

Нар!Познах ли?
Честит ден ден на рожденичката и от мен!

# 1 459
  • Мнения: 608
Нар е  Grinning Тази година скъсахме първите 3 плода. Цвета на нара е наистина прекрасен..

# 1 460
  • Мнения: 77
Макар и от вчера да съм в темата, не се познаваме, освен с Мери Попинз, си позволявам да напиша следното, защото обичам празниците:


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГУДИ,
ЖЕЛАЯ ТИ КРАСИВИ ДНИ, НОЩИ ЛУДИ,
ДА СИ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, КРАСИВА,
ДА ИМАШ ВСИЧКО, ЩО ПРАВИ ТЕ ЩАСТЛИВА!
                         НАЗДРАВЕ!


 newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59


# 1 461
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
благодаря за поздравите, за почрпката  Hug за снимката-загадка Laughing (имам я на дворчето и ми е любима) и много, много за цветята.

ние вчера празнувахме с майчето и децата, та проуснах, затова ще ви започна днес от ранко  Laughing

за закуска: млечна баница и мляко в еко опаковка  Laughing



за по-прилично време (за някои след 10, за други от саба(х)але(м)):




елица - късмет на момчето. с вас съм  Hug

# 1 462
  • Мнения: 4 586
Гуди, закъснял поздрав с тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=97T4hWQNLEs&feature=PlayList& … m=PL&index=18

# 1 463
  • Мнения: 1 252
Ходих до мазето и в кашон мярнах една бутилка за газиране на вода .
Такива имахме няколко , ще потърся снимка.А  и може да сме писали ...
Бяха с едни патрончета отгоре.
Та си спомних как сестра ми беше събрала употребени вече такива патрончета и ги беше занесла на съседката , за подарък!

И се чува вик от съседния двор:
 - Цанооооо , ела си прибери детето , че ще ми подпали къщата! Колко много фишеци донесе , а и до печката ги сложи! Laughing


ПП За Гоуди
http://www.youtube.com/watch?v=bFK_CCNIrh4

# 1 464
  • Мнения: 130
Elica, съжалявам, че сина ти е пострадал от пиратка и се надявам да се възстанови бързо.
Аз съм от тези, които харесват заря, ракети, фойерверки- действат ми хипнотично. Напълно осъзнавам колко е опасно, ама ...
Ох, свършва ми коледно-новогодишната отпуска и от утре пак на работа. Следващата ми отпуска се очертава август, когато се надявам да съм "Баба Елпида".

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 16:35 от Елпида

# 1 465
  • Мнения: 589
 Прибрахме се току-що  от Русе.Освен страхотното изкарване на празниците мога да се похваля и с богат урожай носталгични сувенири- чавдарското калпаче на мъж ми, комплект мъжко бельо( потник и слип- кетени и с етикетите!), една камара грамофонни плочи, древната му "Унитра"и т.н. (да не изброявам, че не се сещам за всичко, още съм ошашавена от пътя...)
 Радвам се, че не оставяте темичката да замре Hug

# 1 466
  • Мнения: 465
На патерица поздравявам Добричкото момиче с Рожденният ден! Hug Hug
Докато се наработя,докато се върна-и тосе врътнало кълбето с още един ден!
Тошко Колев имаше една песен "Тъщата,тъщата..."!
Взимам си от млечната баница,от препеченкото.Коза не съм доила,особенно Саанска,но ще се науча!
Снимката с ручейчето не познах,но не е планинско.Ама за  кулата на връх Снежанка съм сигурна.
Ели-хвани му служба на твоето момче.  Hug
Утеши го,прегърни го-че те са  големи само  на тела тези млади мъже.И аз имам един непрЕдавен синковец.Миналото лято реши да надбягва с препятствия чернокожите в училището.След падане преди финала-без кожа да остане без малко.Дебела глава-пак ще бяга на 4-ти пост напролет.Ама няма да ходя да викам.
Хайде ,чакам и други загадки! Laughing

# 1 467
  • Мнения: 2 784
Olimpiia, какво е Унитра?
Веселче, аз мислех, че препятствията са тежки за черните, затова има по-малко препятственици чернокожи. Успех му желая на сина ти!!!  Сестра ми бяга на 400 метра с препятствия и е доста добра. Ходи и викай, и дано да дойде време и ние да викаме за него или да плачем на химна.  Hug

# 1 468
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378

ламтурнико любим на синчето - унитра е това , може би има и грамофони  Thinking

веселче  Wink планинско е и още как. пътували ли сте към София през дефилето?  Crazy няма как да не си го видяла, магистралата я направиха ехееее, колко по-късно  Laughing

я Дедо да викне запее за "Тъщата, тъщата...", че ми се губи от репертоара  Whistling


 Heart Eyes либЪ вЪ безмерно, но вие си знаете  Hug

# 1 469
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Мъжът ми има все още на село ето тази Унитра  Laughing

http://templar.blog.bg/photos/31865/original/Finezia%281%29.jpg

Общи условия

Активация на акаунт