Кой готви във вашия дом?

  • 5 047
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
в момента живеем при моите родители  и тук готви майка ми ,но по принцип готвя аз   chef

# 91
  • София
  • Мнения: 165
  chef как мислите? Омъжена съм за майстор готвач ( по професия )  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 62
аз готвя.но моя мъж е супер готвач

# 93
  • Мнения: 1 731
Който е по-свободен. Hug

# 94
  • Мнения: 1 567
Аз готвя.   chef По принцип. Но има и дни, когато и той се включва. И сум го научила да готви всичко..
Единствено разните сладкиши, баници, торти аз ги правя... bowuu bowuu bowuu

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 337
АЗ Peace

# 96
  • Мнения: 1 740
Само аз готвя.

# 97
  • Мнения: 721
основно готвя аз, съпруга ми е по скарата и най много да изпържи нещо във фритюрника.но аз не работя и това си е моя отговорност и ми доставя удоволствие

# 98
  • Мнения: 50
  chef как мислите? Омъжена съм за майстор готвач ( по професия )  Mr. Green

Ами аз мисля, че ако той упражнява професията си в момента най-вероятно готвиш ти. Все пак цял ден готвене, после и в къщи ми се струва малко прекалено...

# 99
# 100
  • Мнения: 26
вкъщи готвя аз,но винаги щом някой друг прояви желание е добре дошъл в кухнята.разбира се и не навсеки се отдавал

# 101
  • Мнения: 0
и двамата

# 102
  • Мнения: X
Живее в една къща  с родителите на мъжа ми/те на 1 етаж,ние на 2/.Свекървата готви и се качва да донесе и на нас Mr. Green
Аз готвя само на детето.

# 103
  • Мнения: 876
И двамата можем да готвим, само че когато имам време на никой не си отстъпвам мястото  Mr. Green Готвенето ми е супер разтоварващо   chef Но когато нямам физическа възможност не се притеснявам, защото той може и сам да се справи и не го мислч дали е гладен или не.  Laughing Иначе ако аз сготвя, той мие чиниите (той сам предлага, без аз да настоявам  bowuuHeart Eyes

# 104
  • Мнения: 5 370
Само аз готвя и го правя с голям кеф, за разлика от чистенето.Днес спретнах страхотна гъбена супица по рецепта на Наталина, а сега ще забъркам и един сладкиш с банани и шоколад.

Общи условия

Активация на акаунт