БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ (Yabancı damat) - тема 2

  • 58 248
  • 653
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 384
Всики са ми любими. Върха са . играят чудесно.
Peace
Още един фен на сериала, но не съм наваксала още -  на 45 серия съм.м   Grinning Започнах да го гледам покрай моя приятелка, която по принцип не гледа сериали. Казах си, че щом този и е харесал, значи найстина си заслужава да се гледа  Grinning Верно, както тя каза, оказа се много забавен сериал, кефи ме, а и актьорите са толкова естествени, големи скици  Peace Даже и мъж ми (и той по принцип не гледа такива сериали) гледа сериала  Joy и се забавляваме много  Grinning
А тая баклаваааааа - ах, какми се ядееееее. Кажете къде в София продават хубава баклава ....

# 31
  • София
  • Мнения: 12 570
Веси, добре дошла в темата.

Прочети първата ни тема там надълго и нашироко обсъждахме откъде да се купи вкусна баклава  Laughing

# 32
  • Мнения: 460
Ах, как се смях на Рушен като се прибра в къщи с чековете! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Превърна се от проскубано пиле в надут паун! Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 0
А тази зелената баклава защо е зелена, виждам че и във филма като претеглят ядките и те са зелени?

като се смели шамфъстъка, или като се настърже,.. оттам остава зеления цвят.
Ето тук показват точно как се приготвя http://www.vbox7.com/play:2f708bc7 отиди на 54 мин. и гледай 1-2 минути.
това е част от 41 еп, където даваха състезанието за баклаваджии и ясно се вижда как ги приготвят




в събота ходих до Златната пещ да си взимам точно от тази баклава.
Но най-много си ме накефи от тази бялата (млечна мисля, че се води)... Откакто започна тоя филм, доста често си купувал баклава, ужас

# 34
  • Мнения: 460
 Явно Назире е най-харесвана, затова малко нейни снимки!

# 35
# 36
# 37
# 38
# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 245
И аз съм фен на Назире  Simple Smile. Много ми е симпатично филмчето , сега като е студено успявам да го гледам, че иначе съвпадаше със следобедната разходка на малката  Simple Smile.

# 40
  • Мнения: 3 999
 Joy ще ме уморят бе .Смях се с глас  hahaha Назирето как избухна  hahaha

# 41
  • Мнения: 51
Много мразя като започнат да крият за бременноста си.Назире какво толкова мълча, не можа ли да каже на мъжа си.

# 42
  • Мнения: 3 999
Ами като чу ,че иска да се махне от Турция.Как да го спре.
Ми да заминава и аз не бих казала в такъв случай Crossing Arms
Като се разбра че не е изневерил що не се събра с жена си  ooooh!

# 43
  • Мнения: 51
Абе, и двамата са големи инати. ooooh!

# 44
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ами като чу ,че иска да се махне от Турция.Как да го спре.
Ми да заминава и аз не бих казала в такъв случай Crossing Arms
Като се разбра че не е изневерил що не се събра с жена си  ooooh!
Честно казано и аз не бих му казала след тази новина. А аз си мисля, че той по- скоро бяга заради Есра!

Общи условия

Активация на акаунт