БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ (Yabancı damat) - тема 2

  • 58 249
  • 653
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Много мразя като започнат да крият за бременноста си.Назире какво толкова мълча, не можа ли да каже на мъжа си.
Най вероятно имаш предвид Назлъ Rolling EyesНали трябва да станат още 20 серии филм,в реалния живот никой не прави така(поне по голямата част от хората).А Назире как се кискаше днеееес Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 683
Кахраман, Назлъ да не разбере нищо!
Защо тя не знае ли че ще има бебе?  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 351
Кахраман, Назлъ да не разбере нищо!
Защо тя не знае ли че ще има бебе?  Joy Joy Joy
Joy И Рушен как загряваше да може да бяга от полицията hahaha

# 48
  • Мнения: 11 747
И мен ме изнерви това, как Назлъ не каза на Нико, че е бременна  Thinking  Тъпо протакане.

# 49
  • София
  • Мнения: 12 570
И мен ме изнерви това, как Назлъ не каза на Нико, че е бременна  Thinking  Тъпо протакане.

E днес ще му стане ясно.  Grinning

# 50
  • Мнения: 852
И мен ме изнерви това, как Назлъ не каза на Нико, че е бременна  Thinking  Тъпо протакане.



Дано в днешната серия Нико да разбере.
А Назирето ме умори от смях   Joy
Кахраман също: Защо тя не знае ли, че е бременна? Joy

# 51
  • Мнения: 115
Изтървах началото,тая лудата как така реши да краде детето бе  #Cussing out #2gunfire

# 52
  • Мнения: 11 747
Не са я давали как решава.
На мен ми бяха особено смешни днес, как 'вият' всички!  Simple Smile Големи драматизации.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 570
Изтървах началото,тая лудата как така реши да краде детето бе  #Cussing out #2gunfire

Абе малко като на филм е, ама айде...
Да ме питат кога ще си оставя количката с гръб към мен и няма да си гледам детето. Мдааааа поизмислиха си сценаристите малко.

# 54
  • Мнения: 115
А ходжата ей такива очи разпра като гледаше в легена  Shocked Shocked Shocked Joy Joy Joy А милата Назире -И едното камъни и другото  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 3 999
Ох това Назире бее Crazy От двора им били камъните  hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 1 320
Абе нещо почна много да се разтягат едни лукуми в сериалчето. В началото ми беше по-забавен!

# 57
  • Мнения: 51
Абе, възможно ли е толкова проблеми да има едно семейство? newsm78Да не съм на мястото на Ферие и Кахраман. ooooh!

# 58
  • Мнения: 0
хаха, Фериде винаги тушира положението. Веднага пуска фалшивата усмивка и сменя темата. Това си е нейн специалитет.
А като гледам анкетата в тази тема как върви... само аз ли гласувах за Кадир? срамота, срамона...

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Всичките страхотни артисти.

Общи условия

Активация на акаунт