мажът ми ме тормози и бие

  • 16 079
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Моля ви за съвет,омъжена съм от 6 години имам син на 1.2 месеца ,болна съм от страхова невроза повече от 9 години ,той знаеше за моето заболяване и ме прие такава каквато съм,за съжеление се влоши моето здраве след спонтанен аборт ,но не се отказах да му родя дете,последва втори аборт бях сасипана но след известно време най накрая родих.Всичко беше наред докато почина майка ми преди 4 месеца започна страшно да ме тормози псически ,да ме обижда да ме бие понякога ми иде да сложа край на живота си защото немога да приема ,че в дома ми не ме уважават като човек а ме имат за едно псе.Паниките зачестиха ,болиме на всякаде от болестта синки тук там ,караници всеки ден .КАКВО ДА ПРАВЯ ?.Защо се промени след смъртта на майка ми така  Cry.Немога да остана сама защото умирам от страх

# 1
  • Мнения: 1 008
Миличка, защо не се обърнеш към полицията
и роднини?Нямаш ли някой близък, някой негов
приятел,който може да му повлияе? Съчувствам ти
и се надявам, това да не продължава. Praynig

# 2
  • Мнения: 1 252
Съчуставам ти..... Hug
Нямаш ли някои близки при , които отидеш?
Просто трябва да се махнеш от този човек!

# 3
  • Мнения: 386
Мила, не се страхувай да напуснеш този изрод само защото  те е страх от самотата- ти няма да си никога сама щом си имаш малко слънчице което да ти сгрява душата Hug.
Помисли и за детенцето- мислиш  ли че му е приятно да става свидетел на това как баща му те тормози.
Както казват момичетата- нямаш ли роднини, приятели при които да отидете?
 Hug

# 4
  • Мнения: 215
само за статистиката във Франция на всеки три дни една жена умира от побой от мъжа си.Помисли ,дали някой път този тормоз над теб няма да се окаже фатален,помисли за детенцето си.Няма ли някакви организации за защита на тормозени жени?

# 5
  • Мнения: 36
Мила мама на Диан това е много страшно и тъжно!  Sad
Мисля,че има служби,които се занимават с домашното насилие.Ако можеш го убеди и двамата да отизете на терапия.Терапия уж за теб,а да може да каже и той какво го вбесява в теб.Освен това проучи за успокоителни сиропи може би и двамата трява да пиете от тях не знам не съм специалист.За съжаление някои хора като кучетата като видят,че някой го е страх и започват да изпитват голяма агресия към него.За това повтарям и на детето си да не го е страх!
Аз съм в Шумен сама съм и поне никой не ме бие.

# 6
  • Мнения: 2
за съжеление нямам каде да отида Cry,нямам роднини имам само баща който изобщо не мее защитил въпреки,че вижда какво става,ако се обърна към полиция означава да ми вземе детето,защото има толкова познати че ще ме съсипе Tired.страх мее детето ми е толкова добро и миличко а става свидетел на постоянните заяждания на баща си ,имам страхотна аритмия от няколко дена и няма кой да ме заведе на лекар защото живея на 10км от града и немога да патувам с автобус получавам панически атаки

# 7
  • Мнения: 51
за съжеление нямам каде да отида Cry,нямам роднини имам само баща който изобщо не мее защитил въпреки,че вижда какво става,ако се обърна към полиция означава да ми вземе детето,защото има толкова познати че ще ме съсипе Tired.страх мее детето ми е толкова добро и миличко а става свидетел на постоянните заяждания на баща си ,имам страхотна аритмия от няколко дена и няма кой да ме заведе на лекар защото живея на 10км от града и немога да патувам с автобус получавам панически атаки
Мноого тъжно. HugНе знам какво да те посъветвам,освен да се бориш.Друг изход не виждам,от подобна ситуация.
Пробвала ли си организациите които са за потърпевши от домашно насилие?Мисля,че могат да ти помогнат

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 13:19 от konstantin2007

# 8
  • Мнения: 111
Не споменаваш никъде как си финансово. Ако имаш възможност си наеми жилище в друг град и изчезни с детето. Пусни молба за развод, съди го за нанесени травми и си търси правата.

# 9
  • Мнения: 2
Не съм добре финансово ,само на майчинство съм 240лв ,но те не стигат само за памперси и храна имам нужда от малко дрешки зимни най вече от яке дебело за 1год и 2 месеца ,и бутушки

# 10
  • Мнения: 970
Мисля че трябва да се обърнеш към някои социални програми или към Неправителствени организации за помощ.Погледни тук
http://www.centermaria.org/projects.php
http://www.pulsefoundation.org/Pages/24/2/BG/
Има защитени жилища за тази цел,скоро гледах по БТВ в Море от любов за жена в твоето положение-можеш да се обърнеш и към самото предаване на Наталия.
Искренно ти съчувствам Hug

# 11
  • Мнения: 36
Мама на Диан, пробвай наистина да се свържеш с тази организация.Относно дрешки ще видя какво мога да направя,че и аз съм без кола и езраотна в момента.. Ще питам един познат.

# 12
  • Мнения: 26
Мъжът ти не помага ли финансово? Не разбрах къде живеете (за да помогна, ако мога).
Иначе винаги има изход, дано да го намериш скоро.

# 13
  • Мнения: 940
обърни се наистина към някоя от организациите за домашно насилие. по-добре сама с детето, но спокойна, отколкото при такъв изрод. а и детето така може да получи психически травми... казваш че баща ти не те защитава, но поне не би ли ви приютил за известно време с детето, помоли го поне това да направи за вас, много се надявам да не ви откаже. поне зимата да изкарате там, пък после ще му мислите... и си изкарай медицинско като ти посяга, за да имаш доказателства при развод... надявам се тук да могат да ти помогнат мамите правистки, за да се защитиш. ако трябва наистина се обади на някое предаване...
успех мила, стискам ти палци и много ти съчувствам, въпреки че не от това имаш нужда в момента!  Praynig  Hug

# 14
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
http://www.animusassociation.org/KartaUslugiBG/layout.html
Гр. Нови пазар - Сдружение „Асоциация ЕС-О-ЕС жени и деца преживели насилие” – гр. Нови пазар - Предоставят помощ при :
Домашно насилие
Трафик на хора
Сексуално насилие
Насилие в училище 
Гореща телефонна линия 0537/2 53 43
8.30 – 17.30   
 e-mail: : sosnpazar@abv.bg
Лице за връзка:
Марийка Иванова Христова

Пиши им на мейла, обади се по телефон и обясни какво е състоянието ти. Те ще те посъветват какво да направиш и ще ти кажат конкретни мерки, които можеш да предприемеш с тяхна помощ. Пусни ми и адрес на лС, за да ти изпратя дрешки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт