От къде си купувате костюми във Варна?

  • 3 023
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Дайте идеи, защто освен Дафне за друг магазин не се сещам....

# 1
  • Мнения: 89
Ето една идея: http://andrews-ladies.com/
В Мол Варна им е магазина, има и мъжки  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 12
Дика, Миро, Тали Вейл от време на време имат костюми

# 3
  • Мнения: 4 651
Дика, Миро, Тали Вейл от време на време имат костюми

Ахам и обикновенно нямат номера.... Случайно се разхождах в София преди няколко седмица и влязох в 3 магазина, в които имаше само костюми, без да ги търся специално. Тук просто не се сещам за такива...

# 4
  • Мнения: 4 651
Ето една идея: http://andrews-ladies.com/
В Мол Варна им е магазина, има и мъжки  Simple Smile

Мерси, ще ги "преслушам" утре.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 246
Mango, Dika, Miro Крис дамската мода имат сполучливи модели на добри цени при това

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Аристон С, имат аутлет срещу пицария Флоренца. Взех си едно страхотно елегантно зимно палто на смешна цена. Имаше и костюми. В същия магазин има и дрехи на Бобо Зандер..
Батибалено, Еста. В Капаска понякога има хубави модели....
Етере, на бул. Владислав Варненчик ...

# 7
  • Мнения: 23
Аз бих препоръчала Kensol, много съм доволна, направо залепват, за качеството няма нужда от коментар. Скоро не съм разглеждала обаче какво имат, че от 2 години не съм слагала костюм  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 535
Аристон С, имат аутлет срещу пицария Флоренца. Взех си едно страхотно елегантно зимно палто на смешна цена. Имаше и костюми. В същия магазин има и дрехи на Бобо Зандер..
Батибалено, Еста. В Капаска понякога има хубави модели....
Етере, на бул. Владислав Варненчик ...
Mari6a, къде беше тази пицария?  newsm78

# 9
  • Мнения: 619
Simple Smile Зад Икономическия техникум Simple Smile не съм  ходила... явно трябва Simple Smile само да попитам за колко взе палтото Wink.
Има разни магазини , в които зареждат конфекция от различни български фирми.Например в началото на Владислав между книжарница АБВ и САНИТА .. след САНИТА, пък е магазин Тони-М..
На бул. Мария Луиза, където е офиса на Мтел в пресечката за адвокатската градина има магазин Дани М... или нещо такова Simple Smile.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Да, точно зад Икономически техникум е, по-точно на кръстовището на уч-ще Кирил и Методий , магазин Денил, Атриум и Флоренца - това са четирите ъгъла. Ама, че обяснение  ooooh!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Mari6a, сподели моля, за палтото - цвят, дължина, цена? Предстои ми купуване, а не ми се обикаля безцелно в това лошо време...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Bluebell O'Smallheaven   bouquet
Сетих се за още един магазин за костюми - Сендрилон, на Шипка.

Общи условия

Активация на акаунт