Плакахте ли като родихте?

  • 3 618
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 142
Не, плаках след като се осаферчих, т.е. след няколко часа, когато вече "на трезво" си погледнах детенцето. Всеки път като го погледнех очите ми се пълнеха със сълзи от радост.

При мен беше същото...

# 61
  • Мнения: 6 390
Да, плаках yes
Веднага щом се роди и ми я показаха се разревах от щастие! Чувството е неописуемо! smile3503


Разплаках се щом го зърнах за пръв път.Бях очарована от малкото съкровище.Плаках доста продължително време, но сълзите ми бяха от радост. Wink

Moя слу4ай  newsm45 newsm45 newsm45  love001  love001  love001

# 62
  • Мнения: 3 818
По принцип съм патологична ревла, но тогава не плаках. Чувствах такъв огромен прилив на енергия, че изобщо не ми беше до сълзи.
Но не се притеснявай, и да не плачеш на самото раждане, после се отреваваш като за световно smile3503

# 63
  • Мнения: X
Щом я чух и като почнах да се хиляяяя,  Joy ама не като тиква, ами незнам като какво, хич и не съм ревала, само си се хилех Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 611
Не само плаках, ми с глас ревах  Laughing

Тва на раждането, де. След това всичко ми беше едно спокойно, едно хубаво, едно слънчево и щастливо ...

# 65
  • Мнения: 247
Да, веднага след като ми го сложиха на корема - плакахме и двамата, бях невероятно щастлива... Grinning Grinning Grinning

# 66
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Да, разплаках се! А и от раждането съм станала доста ревлива  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 402
Да, плаках първо от болка, после от радост  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 107
Не съм плакала, хилех се непрекъснато и се цял ден не ми спря устата  Embarassed ужасно ми се бърбореше.

# 69
  • Мнения: 3 663
след самото раждане не плаках
изобщо не можех да осъзная какво ставаше
после вече що сълзи изплаках в тая болница... очите ми изтекоха там...

# 70
  • София
  • Мнения: 11 716
Да плаках и не се срамувам да го призная!По принцип съм емоционална. Смешното беше,че се разплаках след като родих и лекарката или акушерката ме попитаха  "защо плачеш вече роди и не те боли?"В този момент другата се усети, че това са най-хубавите сълзи.

# 71
  • Мнения: 129
Направо си се съдрах от рев аз. След като родих и лежах на масата не правех друго освен да рева ,ама  мисля че не беше само от радост като гледах бебчето ами беше и от преживяното.

# 72
  • Мнения: 166
Та как няма да плача  1 месец след раждането още плачех от щастие ,имам момче и момиче близнаци вече на 3г.и 7 месеца.Такова нещо се случва един път в живота.

# 73
  • Мнения: 2 467
С огромно сълзи от щастие и усмивка от ухо до ухо  Laughing Ми бях родила най-прекрасното бебе на света!!!

# 74
  • Мнения: 38
razplakax se v rodilna zala vednaga 6tom  rodix,a izrajda6tata me popita za6to pla4a. A az prez salzi i sopoli otgovorix "Ot 6tastie". No golemiqt rev doide kato izlqzox ot ypoikata / poneje bqx s palna ypoika/ i zapo4nax da zvanq na blizkite si. nai-trogatelno be6e, 4e vseki na kogoto se obadix spodeli moite 6tastlivi salzi. Prekrasno e da stane6 mama Heart Eyes  ylinfant kyllmg babydust7
sled kato se pribraxme oba4e me naletqxa salzita na sledrodilnata depresiq. zapo4nax da se pitam "Ami sega newsm78 Tova bezza6titno sazdanie raz4ita na men, a az na kogo da raz4itam i 6to za 4ovek 6te vazpitam. Kak 6te se spravq..." newsm30

Общи условия

Активация на акаунт