Черен списък на хотелите в България!

  • 376 945
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 985
Хотел White House Боровец!!!   
Това ли е:
Цък
На разположение на гостите има "кабелен интернет" Joy
Всички стаи са оборудвани с плоскоекранен телевизор с "кабелни програми"
От балкона се разкрива гледка към "околностите".
На 5 минути пеша от хотел Бялата Къща има "хранителен магазин" hahaha hahaha hahaha

# 316
  • Мнения: 0
 White House Боровец!!!!!!Този "хотел" не заслужава даже 1 звезда.Още с настаняването бяхме неприятно изненадани от това че бяхме платили за апартамент с две спални а ни настаниха в апартамент с една спалния и две отделни легла.Това обаче е най-малкия проблем,матраците бяха толкова нечовешки твърди,все едно си легнал на земята че се принудихме да напуснем хотела,"спахме"само една нощ при положение че бяхме платили за две,разбира се пари никой не ти връща.ПразничнатА новогодишна вечеря-останахме си гладни-за 4 човека бяха сложили 1 банан,1 ябълка и 1 портокал,чудехме се този банан на четири ли да го режем че да има за всички,имаше някаква умряла салата и до 11 часа само това,нямахме право да си поръчаме нищо допълнително от кухнята (имали много работа),да не говорим че 1 кола струва 3 лева,минерална вода малко шишенце2,50лв.пържени картофи 150 грама само за 5 лв .водка от 700 гр руски стандарт-100 лв.Имаше само 3 сервитьорки за 300 човека,за първи път виждам опашка пред бара от недоволни клиенти които си носеха сами поръчките.Нямаше ТОПЛА ВОДа на 31 ви вечерта -срамота!!!!Няма басейн в хотела,ако искаш да се къпеш отиваш в съседен хотел който е на разстояние 50 метра от този в студа не е хич приятно с мокра коса да се разхождаш по хавлия навън!!Няма минибар,нямаше дори и 1 чаша в стаята ако ти се припие вода.Никога повече няма да стъпнем в този хотел!!!!

# 317
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Да запиша и хотел Мираж в Бургас. Наехме апартамент, беше чист и голям, малко поизтъркан тук-там, но като цяло нямам забележки. Матраците са доста кофти, но ще кажете въпрос на вкус. Слизаме на сутринта за закуска и там вече беше интересно. Отивам да взема бял хляб /защото малкия поиска филийка/ и хляба мухлясал на едни огромни петна. Не им повярвах, че не са го видели. Тръгвам да правя чай, няма чаши за чай, айде донесоха ми. Посягам към чаша за кафе и като я обърнах тя вътре със засъхнало недоизмито кафе. Взех си филия черен хляб, той хрупа чак, поне на седмица беше. Саламите засъхнали и потъмнели, кашкавала и той, всичко беше супер старо. А да кажем, че хотела е евтин - не беше евтин. Този апартамент струваше 120 евро за 1 нощувка и не си мислете, че става дума за нова година. Бях там преди това.

# 318
  • София
  • Мнения: 4 294
Не ходете в Димина, Вонеща вода - лошо обслужване, лоша храна, муден персонал, високи цени не отговарящи на нищо  Close

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила. Поради лични ангажименти за 8 март не можем да резервираме повече от една нощувка. Имахме желанието да посетим хотел Sevtopolis Hotel -SPA - Павел баня. Проверих на сайта на хотела дали има публикувани оферти за 8 март. Такива нямаше, но все още стояха тези за Коледа и Нова година. Попълних надлежно формата за резервации и я изпратих на хотела. След няколко часа получих следния отговор:

здравейте,
 за уикенда е необходимо да направите резервация   за минимум 2 нощувки.Все още имаме свободни места за 07,08,09.03.Ако желаете да направите резервация,моля да ни пишете.

Наталия Лалева
администратор
Hotel Sevtopolis Balneo & SPA
тел.0887 361 669

Оставам изумена от тези неписани правила. Надлежно проверих отново в сайта на хотела дали изрично има такова условие, разбира се, че нямаше. Поради професионалните ни ангажименти  и невъзможност за резервация през уикенда за повече от една нощувка редовно гостуваме  в спа-хотели и такъв проблем досега не сме срещали. За първи път получавам такъв отговор. Въпроса ми е - що за хотел е това.

# 320
  • Мнения: 1
Да си кажа и аз, и се връщам да чета..  Еко хотел "Здравец" близо до Пловдив. Първо адски студено беше, ходих през декември и трябваше да стоим доста облечени, за да не замръзнем. Иначе стаите са добре обзаведени.
Ток нямахме цял един ден, ресторанта им е под всякаква критика, храната не ми хареса никак, иначе понадули цените. Сервитьорите са с някакво фамилиарно отношение, единия уж дойде да се информира дали ни харесват гозбите, накрая се застоя, залафи се, започна да си разказва разни истории и забрави да си тръгне ooooh!
Имаха големи изисквания за басейна - без плувка не може, проверяваха на входа за алкохол, а ние станахме свидетели как две девойки доволно почерпени си пийваха най-спокойно със заобикалящата ги компания и си показваха карантиите. Адски неприятен хотел, персонала също беше нелюбезен.

# 321
  • Мнения: 5 228

здравейте,
 за уикенда е необходимо да направите резервация   за минимум 2 нощувки.Все още имаме свободни места за 07,08,09.03.Ако желаете да направите резервация,моля да ни пишете. ....
Оставам изумена от тези неписани правила. Надлежно проверих отново в сайта на хотела дали изрично има такова условие, разбира се, че нямаше. Поради професионалните ни ангажименти  и невъзможност за резервация през уикенда за повече от една нощувка редовно гостуваме  в спа-хотели и такъв проблем досега не сме срещали. За първи път получавам такъв отговор. Въпроса ми е - що за хотел е това.

Абсолютно същото ми се случи миналата седмица, но запитването ми беше за Старосел и получих същия отговор - само пакет от две или повече нощувки. И аз се изумих от тази политика и много се подразних.

И за ЕКо хотел Здравец да допълня - бяхме там в края на декември, на по-мръсно и гадно място не съм била. Едва изкарахме една нощувка и още на сутринта си тръгнахме. В стаята ме беше гнус да стъпя на мокета, а за банята да не говорим... Мивката се клатеше все едно ще падне всеки момент. Навсякъде из коридорите смърдеше на цигари и по земята имаше кал, прах, косми и т.н. Поне беше топло ние като бяхме.

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 06:21 от Фукла

# 322
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила. Поради

Всъщност няма нищо чудно. Това е политика на хотела. 99% от хотелите за празници имат изискване за минимален брои нощувки и то не само в България. Не мисля, че поради такова нещо трябва да са в този списък.

# 323
  • Мнения: 3 993
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила...

Изобщо не е абсурд, а често срещана практика на хотелите. Например в условията на офертите с т.н. ранни записвания за море, много често фигурира условие за минимален брой нощувки, най-често 5. Не виждам нищо нередно, ако не ми изнасят условията, просто подминавам офертата. Вероятно си толкова изумена, защото ти се случва за първи път.
Подкрепям Galactic Voyager. Това, че не харесваме политиката на даден хотел, не означава, че той трябва да бъде поставен в Черния списък. А и със сигурност има клиенти, на които тази политика не пречи.

За Еко хотел "Здравец" - много съм изненадана да прочета негативни отзиви. Ние го посетихме през октомври м.г., беше пълен с народ и работеше на максимум. Всичко беше чисто и приятно.
Аз останах доста доволна от хотела и предлаганите услуги. Описала съм впечатленията си в темата за хотела.   

# 324
  • Мнения: 1 893
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила...

Изобщо не е абсурд, а често срещана практика на хотелите. Например в условията на офертите с т.н. ранни записвания за море, много често фигурира условие за минимален брой нощувки, най-често 5. Не виждам нищо нередно, ако не ми изнасят условията, просто подминавам офертата. Вероятно си толкова изумена, защото ти се случва за първи път.


Това е нередното- условието Не фигурира в сайта, а пише "цена на ден".

# 325
  • София
  • Мнения: 3 797
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила. Поради

Всъщност няма нищо чудно. Това е политика на хотела. 99% от хотелите за празници имат изискване за минимален брои нощувки и то не само в България. Не мисля, че поради такова нещо трябва да са в този списък.
Да, в чужбина са ми отказвали една нощувка за Нова година. Искаха поне за 3 дни. Така, че не е наш патент. За празниците е ясно ,че не искат някой само за 1 ден, а после стаята да стои незаета.

# 326
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Днес ми се случи такъв абсурд, че включвам хотел в черния списък, без да съм го посетила...

Изобщо не е абсурд, а често срещана практика на хотелите. Например в условията на офертите с т.н. ранни записвания за море, много често фигурира условие за минимален брой нощувки, най-често 5. Не виждам нищо нередно, ако не ми изнасят условията, просто подминавам офертата. Вероятно си толкова изумена, защото ти се случва за първи път.


Това е нередното- условието Не фигурира в сайта, а пише "цена на ден".

Сайтовете са информационни само. Щом дамата е била надлежно информирана при запитването, хотелът си е съвсем коректен.

# 327
  • Мнения: 3 993
Не е задължително да фигурира в сайта, сайтът не е закон някакъв.  Simple Smile Освен това казваш, че в сайта е било написано "цена на ден", което не противоречи на допълнително условие за минимален брой нощувки.  Peace
Условието фигурира в писмената оферта, която си получила електронно. Ти май се дразниш, че писмената оферта не е публикувана на сайта? Ако е така - не са длъжни. Имат право на теб да ти направят индивидуално предложение каквото преценят. Все пак покупката на резервация си е търговска сделка, трябва съгласие и на двете страни.

# 328
  • Мнения: 1 893
Запозната съм с всичко, което пишете, просто ако хотелите не искат да са в черни списъци, трябва да го имат предвид. Не поради законови разпоредби, а защото се нуждаят от доволни клиенти  Wink

# 329
  • Мнения: 3 993
Сигурна съм, че въпросният хотел ще се напълни за уикенда на 8-ми март с доволни клиенти, заради което хотелиерът си позволява отсега да поставя условия  за резервации  Simple Smile.

В описания случай абсурдното е, че недоволния потребител дори не е имал шанса да бъде клиент на хотела, защото търсенето и предлагането не са се срещнали. Фактически той се оплаква от това  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт