Черен списък на хотелите в България!

  • 376 934
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 420
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Извинете за спама , но особено с Несебър
 трябва да се внимава- там са над нещата и простолюдието-града на милионерите - и простотията и клюките , бих добавила.Изобщо не се учудвам на държанието на собственичката, щото даже   е предупредила госта, че не е желан  Laughing- по- принцип са по- нагли.Мисля, че семейния хотел като вариант е най- лошия избор за 1 или 2 нощувки.Аз също не бих останало точно там.

# 421
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте!Към този черен списък с чиста съвест мога да прибавя и комплекс "Баланите" над Габрово.Мръсен басейн,застаряло соц. обзавеждане,липса на климатик,скъсани покривки в ресторанта,боклуци покрай шезлонгите и препълнени пепелници,свободно разхождащи се котки и какво ли още не.Не можах да повярвам на очите си,че още не е затворен този обект.А цените са като за 3-4 звездни хотели.

# 422
  • Мнения: 97
3 нощувки + закуски + вечери + ВЪНШЕН БАСЕЙН + сауна в ДВОЙНА СТАЯ само за 210 лв. за двама от Хотел Велена! До Априлци, в с.Велчево. Мърсотия, мухъл и паяджини в стаите. Оскъдна и мизерна храна.

# 423
  • Мнения: 3 271
3 нощувки + закуски + вечери + ВЪНШЕН БАСЕЙН + сауна в ДВОЙНА СТАЯ само за 210 лв. за двама от Хотел Велена! До Априлци, в с.Велчево. Мърсотия, мухъл и паяджини в стаите. Оскъдна и мизерна храна.
Били сте в дивия запад. Laughing

# 424
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Аз съм със същите впечатления от Марагидик в Априлци. Вчера се върнахме от там.

# 425
  • София
  • Мнения: 4 446
И ние миналата седмица бяхме в х. Велена, с. Велчево. Видяхме офертата за ваучер, но решихме да платим само за нощувка с включена закуска.  Вечерите ни бяха свободна консумация и мога да кажа, че изборът от менюто не беше кой знае колко разнообразен, но поне нещата, които си поръчахме бяха вкусни и в нормални количества.
Поддържам мнението за лошата поддръжка на материалната база.  Peace
Искам да споделя отрицателното си мнение за семеен хотел „Къщата” в Рибарица. Четох лошите отзиви за този хотел в темата за Рибарица и след престоя ни там съм абсолютно съгласна с тях.
В хотела бяхме с ваучер - 2 нощувки с включени закуски и вечери.
При пристигането ни бяхме изненадани от заключената врата и надписа да се обадим по телефона, за да дойдат да ни отворят.  CrazyИдеята за липсата на звънец е да не се нарушава  спокойствието на почиващите в хотела. Звъняхме по телефона, но никой не вдигна. Поизчакахме известно време, когато вратата се отвори от едни от гостите на хотела, които отиваха на разходка. Жената ни каза да изчакаме и отиде да извика сервитьорката, за да ни посрещне. Ужас! ooooh!  #Crazy
Направиха ми впечатление налепените на няколко места листове със забрани и призиви за пазене на тишина. Стана ми жал за три дечица, на които родителите непрекъснато правеха забележка да говорят по-тихо, да не тичат из двора и ги приканваха да ходят да гледат телевизия.
Ох, какво да кажа за храната!  Отвратителна, в минимални количества и лошо приготвена.  Sick

# 426
  • Мнения: 313
Ханче Яковци. Не вярвах че някога ще ми се случи подобно нещо. На почивка с две деца и без вода. Когато пожелах да ми върнат парите, собственика ни изгони. Ставам сутринта да търся туби с вода и изненада, заключени сме и няма нито един служител в хотела. Работното време било от 8 до 23 часа. А аз очаквах поне вода да разнесат по стаите. Имаха цяла нощ на разположение да се организират. А те си тръгнали. Кошмар. Толкова нагъл собственик няма. Поне да имаше доблестта да се извини а не да ни гони само защото си търсим правата. И за финал да добавя - леден басейн и мръсни бани и тоалетни.

# 427
  • Мнения: 6 301
Оф, че ме притесни, дали е инцидентно това с нямането на вода, че след 2 седмици сме там  newsm78

# 428
  • Мнения: 11 567
Ключ от входната врата не ви ли дадоха? Shocked Ами ако стане пожар, недай Боже...

# 429
  • Мнения: 313
За входната врата имахме ключ но до рецепцията с магазинчето не. Персонала го карали от Елена и идват сутрин. Сутринта се скъсах да им звъня и на мобилния да ми отключат и дадат вода но никой не вдигна. Имало авария казаха, но там района е много запустял и тока спирал от време на време. Момичета още много мога да напиша но довечера.

# 430
  • Мнения: 6 301
Ще съм благодарна за още отзиви  Hug

# 431
  • Мнения: 313
Завърнахме и сядам да пиша. Вече ми поотмина гнева, защото почивката ни продължи в Трявна, а от там няма как да се върна разочарована. Просто тази година реших да отидем на ново място и то за годишнината ни заедно с децата. Държах да е на планина и с басейн. Харесах си офертата от грабо като освен 71.90 доплатих още 30лв. за студио и дете на 5г. Не съм някоя претенциозна особа, но мястото не ми хареса. Първо покрай ханчето минава път. Спахме на затворен прозорец защото по този път се движеха разни камиони превозващи дървен материал от планината. Около самото ханче има няколко изоставени и срутени къщи и постройки. Казах си ок ще пътуваме насам натам селото не става за разходка. Стигнахме до басейна - водата лед. Термометъра показваше 21 градуса. Щом възрастни хора се оплакваха че е студена камоли за децата. И така оферта с име "на планина и басейн" остана без басейн. Стигаме до стаите - какво да ви кажа, някой хора казват за тези пари бива. Е за мен не бива - в банята косми по земята още преди да сме я ползвали, жълто по тоалетната, дограмата скърцаща и разнебитена. И това преглътнах, викам си децата ще се радват поне на двора на игра. И там изненада - всички играчки до една в детския кът счупени. Въртяха се въртяха се и до там. Ни басейн, ни база, ни играчки. Вечерята беше ок. Цените са добри наистина. Персонала е отзивчив, но има едно голямо НО. Като се прибрахме в стаята след вечеря нямаше вода. Слязох да попитам - казаха, че имало авария и се работи. До сутринта щяло да има. Ставам сутринта вода няма. Слизам долу и от към градината всички врати заключени. Тоест аз съм в градината и нямам достъп до фоайето с рецепцията. Обиколих няколко пъти няма никой. Почнах да звъня на стационарен, мобилен пак никой не отговаря. И тогава ми кипна вече. Оказа се, че персоналът идва от Елена и работното време е от 8 до 23ч. през останалото време рецепцията, магазинът към нея и ресторанта са заключени. Попитах ги кога ще има вода и ми отговориха: има голяма авария и сега отиват машините да работят. А уж трябваше на сутринта да е дошла водата. Попитах ги защо не разнесат вода на гостите по стаите мълчат. Организация нула. Тогава поисках да ми възстановят цялата сума която съм заплатила, като компенсация че още първата вечер сме стояли без вода и че желая да напусна хотела. Не ми се рискуваше да чакам евентуално да я пуснат. Собственика супер нахален отвърна, аз пари не съм взел от вас търсете си ги от грабо. Каза ми също "ако бил спрял тока /както се било случвало и друг път/ пак ли съм щяла да вдигам скандали. Ами естествено че ще вдигна скандал. При положение че е толкова старо селото, защо не вземе мерки. Цистерни, генератори варианти всякакви. Тръгнал бизнес да ми прави без да влага нищо. Каза ми "като не ви харесва махайте се пари няма да ви върна, радвайте се че не сте в Мизия да ви удави потопа. И куп други глупости ми наговори. Звъннах на гработо и първите им думи бяха, че хотела трябва да ми възстанови остатъка от парите. А пък те после ще си се оправят по между си. Факт е, че съм заплатила предварително. Била съм коректна. Вярно е че нямат вина за аварията, но имат вина че ни оставиха цяла нощ сами  без резервни вода, че не се организираха, че не ни компенсираха, че ни изгониха. Такова поведение е недопустимо. Щом услугата, която предлагаш не струва, връщаш парите и всеки да си ходи по здраве. Няколко пъти им повторих, че не искам скандали, а само да ми върнат сумата. Но не би. Като ми каза махайте се ми призля. За това ще пиша и пиша за това място и навсякъде ще разказвам за грозната постъпка на собственика.
Само за сравнение ще ви кажа, че в едно любимо за нас място бяха объркали дните на резервацията ни. За компенсация хората ни настаниха в апартамент за цената на двойна стая.
На всякъде може да се случи я ток, я вода спрели, но да знаеш че се намираш в район със стар тръбопровод и да не вземеш мерки това е грозно. Забравих да кажа, че в крайна сметка с много мъка и скандали ми върнаха остатъка от парите /за което съдействаха грабо/.
На няколко места срещнах коментари от сорта "за тези пари бива'' не съм съгласна - за по малко от 50лв. без оферта и ваучери нощувахме в Трявна в по-голяма стая, в по-поддържана база ползвахме джакузи и невероятна закуска. Няма да споменавам мястото за да не правя реклама. Но разлика до небето.

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 19:20 от toffifee

# 432
  • Мнения: 19 485
Тофифи - права си. На нас една Нова година ни се случи да няма вода - близо до Дряново бяхме. Човекът докара цистерни и напълни някакъв резервоар. Така три или четири дни за празника спаси положението. Варианти резервни задължително трябва да има в такъв район. С трици маймуни не се ловят. Още повече, че от РЗИ могат да ги затворят или най-малкото да им съставят акт, че обектът работи без вода и застрашава здравето на хората.

# 433
  • Мнения: 313
Като се замисля само че цяла вечер си мълчаха докато ни сервираха вечерята, нито дума че няма вода. Сякаш няма да разберем  Joy как ли сме се усетили Simple Smile

# 434
  • Мнения: 3 331
За "хотелиерите" в Еленския Балкан много мога да разказвам....

Общи условия

Активация на акаунт