Черен списък на хотелите в България!

  • 376 921
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 340
Просто обяснявам какво я моли да махне  Peace

# 211
  • Мнения: X
Какво дуднете за тоя списък вече 5 страници.

Хотелите са в тази тема, няма как да се скрият. Със списък или не.

# 212
  • Мнения: 904
dalina_50, моли те да махнеш списъка, защото тя го е махнала от нейния пост, а седи в твоя пост като цитат  Peace



Благодаря за пояснението, но нека остане така! Peace

# 213
  • Мнения: 4 195
Медикус Вършец - разочарована съм, не отговаря на звездите си, цените са крайно високи.

Стаите - те са просторни, но празни, особенно едната. Мокета беше изключително захабен, на петна и какво ли не. Като цяло обаче бяха чисти, с изключение на балкона. Климатика е доста шумен, банята малка, с душ кабина, която течеше и всичко ставаше във вода. Кърпите - за 3 дни не си смениха нито веднъж.
Спа - басейна е малък, събота и неделя е лудница, а през седмицата персонала си пи бирата в него доста шумно, иначе топъл, мръсен, какво ли не плуваше в него. Джакузито - малко, леко зеленясало. Иначе водата и на двете беше топла. Парната баня - не и се затваряше вратата, в сауната ми беше студено Laughing, приключенски душ и това е.
Храната - ето тук беше най - зле. Бедно меню, но украсено със завъртяни ястия. На сиренето по шопски, което е пличино скъпо яйцето беше сурово, прозрачно, на сач с гъби му липсваха гъбите ooooh!. Цените са много високи, порциите са нормални. Сервитьора за 3 дни веднъж не го открихме в ресторанта, или го дебнехме при рецепционистките, или пушеше в кухнята. Закусата - бедна, с евтините салами, пунш и гадно кафе- класика. Втората вечер детето искаше кюфтета и за първи път в живота ми се случва, да не мога да набода месо на вилица - претоплени ли бях, нямам идея, н еискам и да знам, но струваха 2 лв бройката а не ставаха за ядене. Имаше още 3 семейства в хотела, оплакаха се от същото. Лошото е, че зимата във Вършце няма къде да ядеш, едвам намерихме работещ ресторант, семеен, но пък ядохме фантастична кухня, това ще запомня с добро:)
Външния басейн все още не е готов, но е доста голям.
Хотела беше топъл, това не мога да отрека, чист - това също. Имаше хлебарки в ресторанта, лазиха ми по стола Mr. Green
Вършец - соц малко, да, но хубаво и спокойно, с голям парк, заслужава си, има и конна база.

Като цяло ако му намалят двойно цените, става, но за тези цени определено не го препоръчвам.

# 214
  • Мнения: 853
 здравейте
 явно е че всеки има различно становище по предлаганото от  хотелите . Аз например съм очарована от "Каса арт" Орешака .................какво бе учудването ми че е в горния списък ... Може би е добре с повече подробности да се описват разочарованията - та всеки да си направи извода

# 215
  • Мнения: 904
 
здравейте
 явно е че всеки има различно становище по предлаганото от  хотелите . Аз например съм очарована от "Каса арт" Орешака .................какво бе учудването ми че е в горния списък ... Може би е добре с повече подробности да се описват разочарованията - та всеки да си направи извода


 Peace

# 216
  • Мнения: 904
Аз за себе си не мога да реша има ли въобще някакъв добър хотел с басейн във Вършец.Впечатленията ми са от четеното по форумите и въпреки ,че не ми е далече този курорт не се решавам да отида там.

# 217
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ето, че описанието ми за Медикус се потвърждава Mr. Green...подобие на хотел с ужасно обслужване, подобен на пещера мръсен спа център и отвратителна храна Sick.

# 218
  • Мнения: 4 195
Зомбайо права си, за съжаление. И хотела и курорта за мен имат потенциал Tired

# 219
  • Мнения: 107
А се включвам с мнение за хотел Бор в Семково.
Честно казано, не зная откъде да започна. Стаите - мръсотия и разруха, бяхме в стая тип - реновирана. Ламперията на тавана се беше отворила и падаха стиропорени топчета, навсякъде имаше паяжини, в коридора на етажа на стената имаше прилеп.
За кухнята ако можете да изчакате час и половина, ще получите студена храна, а през това време ще гледате как персонала се храни.
А за персоналът, не сме виждали по-нагли и неуслужливи хора. С две думи, ако искате да попаднете в предаването "Оцеляване" - отидете там!

# 220
  • София
  • Мнения: 5 255

Хотел Бор Семково е лагера на Софийския университет по ски  Peace Така са свикнали хората  Mr. Green

# 221
  • София
  • Мнения: 864
А се включвам с мнение за хотел Бор в Семково.
Честно казано, не зная откъде да започна. Стаите - мръсотия и разруха, бяхме в стая тип - реновирана. Ламперията на тавана се беше отворила и падаха стиропорени топчета, навсякъде имаше паяжини, в коридора на етажа на стената имаше прилеп.
За кухнята ако можете да изчакате час и половина, ще получите студена храна, а през това време ще гледате как персонала се храни.
А за персоналът, не сме виждали по-нагли и неуслужливи хора. С две думи, ако искате да попаднете в предаването "Оцеляване" - отидете там!

Много съжалявам, че сте останали с такова впечатление от този хотел.
Ние бяхме там миналата пролет и прекарахме чудесно.
А относно храната- не сме чакали толкова. А персонала-за първи път виждам хотел, в който закуската е до 10.00, но понеже и в 10.15 слизаха хора от ресторанта постоянно изваждаха храна....

# 222
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
А се включвам с мнение за хотел Бор в Семково.
Честно казано, не зная откъде да започна. Стаите - мръсотия и разруха, бяхме в стая тип - реновирана. Ламперията на тавана се беше отворила и падаха стиропорени топчета, навсякъде имаше паяжини, в коридора на етажа на стената имаше прилеп.
За кухнята ако можете да изчакате час и половина, ще получите студена храна, а през това време ще гледате как персонала се храни.
А за персоналът, не сме виждали по-нагли и неуслужливи хора. С две думи, ако искате да попаднете в предаването "Оцеляване" - отидете там!
Ама въобще, въобще не съм съгласна с написаното за х-л Бор. Ходим 3 години подред там и се връщаме всеки път, защото без да е супер лукс, мястото има неповторимо очарование и спокойствие. Почиваме си пълноценно. Бяхме в нереновирана стая и нямахме никакви проблеми. Менюто в ресторанта не е голямо, но пък е вкусно и се приготвя бързо.Не съм видяла персонал да се храни, а ние не..Все пак се върнахме от там преди седмица Rolling Eyes За цените няма да говоря - те абсолютно соц Mr. Green Природата, липсата на много хора правят мястото страхотно, но определено не е за хора, които са свикнали на супер лукс и глезотии, може би няма да хареса..
Написаното мнение е много крайно, а и не много вярно Peace

# 223
  • Мнения: 69
Не ми хареса на мен х.Фея, кк Чифлик - защото храната беше еднообразна и безвкусна. Настаниха ни на последния етаж с количките. Басейна не беше чист. И като капак имаше ваучери, а те дори не си направиха труда за клиентите с редовни цени да им направят някакъв жест, за да им върнат разликата или други подобни неща...
Това, което ми хареса бяха стаите им, добро обзавеждане, отговарящо за повече звезди.
Не ми хареса като цяло курортното селище, няма къде да се разхождаш с бебета, само и единствено една улица, която е главен път за всички хотели - голям трафик от коли...

# 224
  • Мнения: 3 331
Хотел Фея хич не за черен списък. Много чисто, топличко, любезен персонал, храната /когато сме били там/ беше невероятно вкусна и разнообразна. А че в Чифлика, Шипково и другите подобни балкански села, няма забавление, не прави хотелите лоши. Ние пък предпочитаме точно това спокойствие. Винаги преди да тръгнем някъде проверявам всичко, което за мен е важно.

Общи условия

Активация на акаунт