Черен списък на хотелите в България!

  • 377 105
  • 1 807
  •   2
Отговори
# 390
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
В този съм била преди време... и в неговата сграда има някакво заведение, май бар пак, който работи до сутринта...

http://pochivka.bg/o-4975-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BC% … D0%BC%D1%83%D1%81

Пристигнахме рано, бях предупредила за това и от рецепцията ми казаха, че няма проблеми... да ама не... Наложи се да чакаме докато дойде някаква намръщена госпожа да ни отвори, след това най-нагло ме информира, че на рецепцията ми дали грешна информация за цената на стаята, казах й - да се оправят с момичето на рецепцията, аз съм запазила стаята на обявената цена и това е... Трябваше да имаме закуска включена на сутринта, ама и това не се случи...
Я кажи за коя стая, колко човека, колко ти иска лелчето? Една бабка с червена коса ли? Кога бяхте там?
Долу преди беше пиано- бар и редовно гостите на хотела се оплакваха от шума, и с право.
Когато бяхме там си беше бар това отдолу, сега не знам какво е дереджето... стаята ни беше двойна към пътя, не помня подробности около обзавеждането, не помня и колко ми искаше над обявената цена сърдитата лелка, нито помня нея, ама факта, че имаше такъв разговор ми е достатъчен, както и останалите неща, които съм изброила. Не бих спала там втори път, в Търново има предостатъчно хотели... Тогава в този просто се наложи по необходимост да се спи... Знам, че имаше стая точно над бара, но тя беше празна, лелката ми я показа, но уточни какво се намира под нея...

# 391
  • Мнения: 11 569
Ясно. Питах, щото съм работила там, а докато застъпех моята смяна от 14.00 тая лелка си правеше своеволия. И аз не го препоръчвам хотела, ако някой пита за хотел в Търново. Били сте в стая с ваната и спалня,или в стая с две отделни легла. Със закуска е 60 лв., без- 50 лв.
Така и така съм се разписала- да вкарам още два в черния списък.
Хотел/ ако може да се нарече така/ Стадиона и хотел Трапезица. И двата са евтини, по принцип настаняват там групи деца. На принципа на соц хотелите са. Чаршафите миришат на белина, няма тв в стаите, за климатик и дума да не става.

# 392
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Ясно. Питах, щото съм работила там, а докато застъпех моята смяна от 14.00 тая лелка си правеше своеволия. И аз не го препоръчвам хотела, ако някой пита за хотел в Търново. Били сте в стая с ваната и спалня,или в стая с две отделни легла. Със закуска е 60 лв., без- 50 лв.
Така и така съм се разписала- да вкарам още два в черния списък.
Хотел/ ако може да се нарече така/ Стадиона и хотел Трапезица. И двата са евтини, по принцип настаняват там групи деца. На принципа на соц хотелите са. Чаршафите миришат на белина, няма тв в стаите, за климатик и дума да не става.

Разбирам... стаята ни беше със спалня, ако не греша май беше в цвят бордо, първата или втората стая от дясно към улицата, нямам спомени за вана... стаята биваше като цяло, но другото много им куцаше!

# 393
  • Мнения: 408
          Никога повече в "При чорбаджийката" Калофер .[/b]
    Резервацията ми бе за партерно "студио".  Предварително по телефона питах дали е подходящо за деца - бях с трите внучета. Оказа се сутерен - мрачен, студен и миришещ на мухъл. На другия ден ни премести в "мансарден" апартамент - оказа се приспособен таван. Двамата мъника на 6 г. вървяха, а ние с големия внук пълзяхме. Баня и тоалетна обща за 2 стаи. Олекотените завивки бяха без калъфи и миришеха на използвано.
        Там, където се приготвя храната лежи и кучето на стопанката - пълна гнусотия.
            Показаното по сайтовете като реклама  не отговаря на действителността.
   Тръгнахме си, въпреки заплатените 5 нощувки. Възмутена съм от такива печалбари - Калофер е прекрасно градче и определено има какво да се види там.

# 394
  • Мнения: 2
Да изкажа и тук разочарованието си от престоя в хотел Саут Бийч в Царево. Ужасна храна, всеки ден едно и също, долнопробен салам, всеки ден пържени филии от останалия черен хляб от миналия ден, вчера имаше карфиол, днес го сервираха паниран, ужасни колбаси. Всеки следобяд има някакво подобие на пица, от което ти става много тежко и после може да повърнеш! Имаше развален ориз, прясно мляко и почти във всяка храна има умряла муха. Десерта е само обикновена торта с розово евтино нишесте! Направих забележка, че не е добра храната, а едно побеляло старче, което го раздава шеф, започна да подскача и да се преструва, че е клиент и е много вкусна храната Smile колко ниско падат само! Когато го разобличих, започна да ме ругае и да вика да ходим на Слънчев бряг, какво сме искали за тези цени, които плащаме. Много съм възмутена, защото не е евтино, ние платихме към 1200 лева и не мисля, че за тази помия е малко!!! Стаите имат паяжини зад пердетата, кърпите ги сменят на 4 дена, моето легло беше изтърбушено, интернет показва, че има, но никога не може да отвори нищо, кабелната телевизия е от 13 канала, а телевизора дава на звездички. За децата има една счупена люлка и много стар скъсан батут, който не може да се ползва. Тази седмица щеше да се удави едно дете и представете си няма спасител!!! Къде са институциите, не знам?! Тръгнах си много неудовлетворена, измамена, обидена и разочарована!

# 395
  • Мнения: 2 524
С пълно съзнание слагам Перла 3 - Приморско. Ужас, просто ужас. Малко история в снимки (коментара над линка към  всяка снимка):
1. Мравки в стаята:
http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624877

http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624876

2. Вратата на балкона не се отваряше, чак на третата нощувка любезна камериерка се сети, че имало и друг начин на подреба:
http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624870

3.Тясно помещение - не отговаря на стая 3 звезди, по-скоро на къща за гости:
http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624874

4. Амортизирано , много амортизирано:
вратата на банята: http://media.snimka.bg/s1/3690/033624873.jpg?r=0
балкон: http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624871
подова настилка на балкон: http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624872

5. Лоша хигиена и отношение в ресторанта. Бях с пакет НВ, а не АИ. Имаше неща, които бяха само за АИ и не можех да си ги закупя, защото не се предлагаха за консумация свободно. Храната - ужасна. Едната вечеря имаше : бъркани яйца, пържени яйца и варени яйца. Продуктите - най-ниско качество.
Използвана чиния стоя 15 минути до скарите за тостера, преди някой да се сети да я вдигне: http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624878

Неразтребените маси си стоят така и се чудиш къде да седнеш, обяснението на персонала е че не знаели дали са свободни или не. Специално тази си я заварихме така и когато станахме я оставихме в същото състояние :  http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624875
Коричката хляб беше на пода по време на вечерята, на сутринта си беше пак там: http://delivanova.snimka.bg/travel/perla.827530.33624879

Много още мога да напиша. Всяка сутрин към 6.30 - 7 часа едно куче се разхождаше по тревните площи, идвайки от вън. Комплексът е като разграден двор. В Перла 3 явно рецепцията е до 20 часа и ако след това се върнеш, не може да си получиш ключа. Наложи се едната вечер да си го вземем сами от бюрото на рецепцията, но възниква въпроса, какво би станало ако някой друг го беше взел. Ресторанта и персоналът там обаче ми оставиха най-лошия привкус от почивката - мързел, съчетан с надменност.

# 396
  • Мнения: 3 993
storm, много мизерно, бе! гнус!  Sick И толкова тясна стая, това не е стая, а килер!  Mr. Green Със сигурност не отговаря на изискванията за 3-звезден хотел по Наредбата за категоризиране на хотелите.

# 397
  • Мнения: 2 524
storm, много мизерно, бе! гнус!  Sick И толкова тясна стая, това не е стая, а килер!  Mr. Green Със сигурност не отговаря на изискванията за 3-звезден хотел по Наредбата за категоризиране на хотелите.
За грубо по 60 лева на човек на вече - толкова.  Sick Sick Sick

# 398
  • Мнения: 299
А пък аз си мислех че албенските хотели/някои де/  са с тесни стаи....и не добра хигиена, а това тук е ....

# 399
  • Мнения: 3 331
Била съм в този хотел служебно и си казах, че никога не бих го посетила отново.

# 400
  • Мнения: 57
Хотел Бор - Велинград, спа центъра в окаяно състояние,басейна и така нареченото джакузи мръсни и с боклуци плуващи във водата,също така водата беше студена,нямаха чисти халати, храната в ресторанта беше със странен вкус явно с изтекъл срок на годност,рецепционистките не любезни,топлата вода в банята се чака 10 мин.

Хотел Селект - Велинград ,  от 3-те ни дни престой,единия ден водата в басейна беше студена,влагата е на всякъде,от тавана капеха капки с вода.В стаите осветлението е много слабо,в нашата имаше 2 нощни лампи,тоалетната чиния беше от тази който се закрепят за стената,клатеше се и съответно когато и да седнех имах чувството,че ще падне.Бяхме настанени в крайна стая и през цялото време се разнасяше смрад на канализация.Бяхме си платили за закуска и вечеря,храната е трагична,застояла (с остатаците от вечерята на единия ден се правеха манджи за вечерята на другия ден)например едната вечер ако имаше за вечеря кюфтета на другата вечер в менюто им присъстваше яхния с кюфтета. Проблем с местата за паркиране.

Хотел Прованс - с.Летница ( намира се в близост до с.Крушуна ) Отседнахме там тъй като пристигнахме в късния след обед,а в Крушуна нямаше свободни стай,а искахме да отседнем на близо за да посетим Крушунските водопади( иначе никога нямаше да отседна в това подобие на хотел). В стаята ни нямаше отваряем прозорец,а топлата вода си остана мираж.Почти цяла нощ се чуваше кънтене на музика.Персонала крайно не любезен.

# 401
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 005
Хотел Селект - Велинград ,  от 3-те ни дни престой,единия ден водата в басейна беше студена,влагата е на всякъде,от тавана капеха капки с вода.В стаите осветлението е много слабо,в нашата имаше 2 нощни лампи,тоалетната чиния беше от тази който се закрепят за стената,клатеше се и съответно когато и да седнех имах чувството,че ще падне.Бяхме настанени в крайна стая и през цялото време се разнасяше смрад на канализация.Бяхме си платили за закуска и вечеря,храната е трагична,застояла (с остатаците от вечерята на единия ден се правеха манджи за вечерята на другия ден)например едната вечер ако имаше за вечеря кюфтета на другата вечер в менюто им присъстваше яхния с кюфтета. Проблем с местата за паркиране.

Не обичам да се намесвам така, но все едно съм била в друг хотел..Струва ми се, че си доста клайна в описанието си. За храната само си права, че не беше кой знае какво, но това никога не е имало голяма значение за нас. Ходили сме два пъти в този хотел и сме много доволни... А това, че било влажно във вътрешния басейн / и двата са страхотни между другото!/ е направо смешно:)))))) Joy

# 402
  • Мнения: 3
Здравейте "слагам" тук и моите неволи....дано не развалят почивката Ви и да съм Ви полезна с инфото.

Хотелът в които чистачките имат право....

Здравейте всички, пиша тук защото се чувствам обидена и шокирана от 5 звездното обслужване във въпросният хотел. Бяхме там на почивка през 2013 и много ни хареса, останахме доволни и приятно изненадани.....но това за 2013г. Както казваме "всяко чудо за 3 дни" така и тук.. Реших да направя изненада на семейството и резервирах и за това лято без да казвам на децата и мъжът ми. Те останаха изненадани но само първият час.....стаята която получихме за 200 лв на вечер не беше чистена от миналото лято: прах под дивана около 1 см, балконът пълен с шума и мърсотии, в спалнята някакви наилонови опаковки и калбета от прах.....УЖАС!!! Подът не беше мит от миналото лято. Нямаше и чаши за вода дори.....предадах на Рецепцията и помолих за чаши.....ефект никакъв....явно че някой беше влизал и се опитал да почисти но липсваше само шумата и се бяхме сдобили с аромат на ПОТ!!!. Мъжът пак мълчи а на мен ми става лошо и ми се иска веднага да си тръгнем.
На закуската идваме 20 мин преди 10 а вече нямаше хляб.....чакахме 20 мин за две филийки хляб а през това време "любезните" сервитьори съскат как до обяда със закуската щели да се занимават.....леле хора направо ад беше....
Външният им басейн студен децата едвам издържат и 2мин. Вътрешният се ползува след допълнително заплащане от 70 лв.....
На изпроводяк ни сформираха такъв театър че направо не ми се вярва още как е възможно това. Питат ме дали сме консумирали от бара. И бар ли има?? ние чаши нямахме и ценоразпис не съм видяла дори! Каде този бар?? В кухнята .....кухня??? То имаше само едно малко шкафче....явно било хладилник. Чистачката звъни на пожар изяли сме един шоколад и ядки!! Мъжът вика не съм аз, и аз не съм. От рецепцията ми дават съвет че децата яли тайно, да питаме тях. Строявам ги и двете и питам за шоколада. Те горките виждат че съм вече пред избухване и отговарят че дори не са видели хладилника.....ето ние така можем да докажем, защо да ги лъжем не разбирам!! Ще спестим ли 12 лв като сме дали 1000!!!не можах да разбера. Това ОТМЪЩЕНИЕТО НА ЧИСТАЧКАТА ЛИ Е!!! Защо в един 5 * хотел се вярва на чистачката а не ка клиента/ госта на хотела.

Рецепционистката също се държа вулгарно и надменно....много ни стана тъжно на всички и децата така и не разбраха защо бяха подложени на разпит и унижени така. Мъжът ми който е чужденец не разбра защо ни нарекоха ЛЪЖЦИ и каде е уважението към клиентът....

Пиша тук защото писах до хотела запитване но отговор не получих. Исках да ми обяснят защо на чистачките се вярва а на нас не!!! Все пак си мислех че клиентът винаги има право.....НО НЕ И В LONG BEACH RESORT Шкорпиловци ...

Пожелавам на всички приятно лято

# 403
  • Мнения: 57
Хотел Селект - Велинград ,  от 3-те ни дни престой,единия ден водата в басейна беше студена,влагата е на всякъде,от тавана капеха капки с вода.В стаите осветлението е много слабо,в нашата имаше 2 нощни лампи,тоалетната чиния беше от тази който се закрепят за стената,клатеше се и съответно когато и да седнех имах чувството,че ще падне.Бяхме настанени в крайна стая и през цялото време се разнасяше смрад на канализация.Бяхме си платили за закуска и вечеря,храната е трагична,застояла (с остатаците от вечерята на единия ден се правеха манджи за вечерята на другия ден)например едната вечер ако имаше за вечеря кюфтета на другата вечер в менюто им присъстваше яхния с кюфтета. Проблем с местата за паркиране.

Не обичам да се намесвам така, но все едно съм била в друг хотел..Струва ми се, че си доста клайна в описанието си. За храната само си права, че не беше кой знае какво, но това никога не е имало голяма значение за нас. Ходили сме два пъти в този хотел и сме много доволни... А това, че било влажно във вътрешния басейн / и двата са страхотни между другото!/ е направо смешно:)))))) Joy


Това съм видяла аз,през моите очи,ако на теб не ти харесва проблема не е мой! Не бихме го посетили отново. За влагата е ясно,че не е приятно да падат,водни капки върху теб!

# 404
  • Мнения: 2 524
По повод моите неволи с Перла 3 - Приморско. Чест им прави поне, че ми уважиха рекламацията и платените пари за проваления престой са върнати обратно през туристическата агенция, която пък от своя страна си изпълни всички задължения, вменени по ЗЗП. Незнам дали е коректно да спомена името на туристическата агенция , за това се въздържам.

Общи условия

Активация на акаунт