Черен списък на хотелите в България!

  • 376 215
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 5 252

ууууууу за Селект Велинград си имаше дори тема.
От личен опит и аз го поставих в черния списък, а Милмих изобщо до сега не бях виждала положително мнение за този хотел!
Аз мисля, че МагМаджик дори доста е поспестила... ръждясалата люлка до вътрешния басейн, изключително групото отношение на персонала, грачещия по време на вечеря...само като се сетя и пак ми се  Sick Sick Sick а мога и да продължа да изброявам.....

# 406
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
АААА, аз безумни теми в бг мамата много съм чела Mr. Green Това в рамките на шегата. Peace Продължавам да твърдя, че мнението е силно преувеличено и, че ние изкарахме много добре в хотела, а и много други хора, които редовно ходят там и изкарват добре.  Такива ни го препоръчаха. Велинград ми е супер клиширана дестинация и я отбягвам по всякакъв начин newsm78Всъщност хотела е перманентно пълен, но сигурно с хора, които НЕ четат в бг мамата!!!! Rolling EyesНо на вкус и цвет тавариши ньет Peace

# 407
  • Мнения: 1 298
Освен бг-мама, най-вероятно не четат и трипадвъайзър и букинг.
Отзивите там са отчайващи.

# 408
  • Мнения: 11
Хотела не е най-лош, но гостите му са предимно полски деца, които вдигат невероятен шум до 3-4 през нощта, без някой да го интересува. Храната е пълен ужас. Дори достатъчно вилици и хляб няма-трябваше да чакаш за да измият вилиците. За анимация и дума не може да става. Шеф аниматора се опита да води няколко вечери, но в крайна сметка успя да ръси глупости и обиди към хората. Стаите не се почистват по време на престоя, само се дават на всеки два дни нови кърпи и тоалетна хартия. Няма и хладилник. Българите не са на почит там. Интернет има, но платен-2 лева на час. Намира се на входа на Слънчев бряг и е далеч от всички забавления. Ако някой има още въпроси за хотела ще му отговоря доколкото мога. Аз съм много разочарована.

# 409
  • Мнения: 3 269
Хотела не е най-лош, но гостите му са предимно полски деца, които вдигат невероятен шум до 3-4 през нощта, без някой да го интересува. Храната е пълен ужас. Дори достатъчно вилици и хляб няма-трябваше да чакаш за да измият вилиците. За анимация и дума не може да става. Шеф аниматора се опита да води няколко вечери, но в крайна сметка успя да ръси глупости и обиди към хората. Стаите не се почистват по време на престоя, само се дават на всеки два дни нови кърпи и тоалетна хартия. Няма и хладилник. Българите не са на почит там. Интернет има, но платен-2 лева на час. Намира се на входа на Слънчев бряг и е далеч от всички забавления. Ако някой има още въпроси за хотела ще му отговоря доколкото мога. Аз съм много разочарована.
Ами кой е хотела? newsm78

# 410
  • Мнения: 904
  newsm78 и аз това щях да питам  Rolling Eyes

# 411
  • Мнения: 3 326
Жената го е написала в заглавието - Рио Верде Сл. бряг

# 412
  • Мнения: 904
Жената го е написала в заглавието - Рио Верде Сл. бряг


Така е, благодаря! Все пак темата е Черен списък на хотелите в България и обикновено Re e за темата и вътре се описва за кой точно хотел иде реч.

# 413
  • Мнения: 4
  От хотел Андреев- Несебър положиха доста усилия за да си извоюват място тук. Срещу 50 лева за нощувка в двойна стая като за начало получихме отвратително посрещане. Дебелата лелка и синът и на които явно е семейният хотел се държаха много невъзпитано през целия ни престой там. Още с посрещането тази женица ни каза че гости, които стоят по-малко от 5 дни там не са драги на никой, и дори ни се скара че ще нощуваме една вечер в хотела им. Подчерта че предпочита стаята да им да останела празна за 1 вечер отколкото да ни "земе" защото това създавало работа на камериерките на другия ден, видиш ли. #Crazy (А в сайта на хотела пише че стаите се чистят уж всеки ден и дори и да бяхме останали за повече би следвало пак да ни чистят стаята на другия ден). Докато любезно изчаквахме 30 минути да ни изчистят стаята преди да се настаним, дебелата лелка ни предупреди че е добре по-бързичко да се изнесем на другия ден защото в 8 часа чакали други гости(в сайта на хотела пишеше че стаите се освобождават до 12 часа, ние напуснахме в 11 защото почти ни изгониха). След стриктния инструктаж, който дебелата лелка ни проведе как трябва да пазим стаята и как трябва да спираме климатика като си отваряме терасата , дойде кулминационният момент на настаняването. Докато ни даваше ключа ни каза като излизаме да и даваме ключа за да знае, че сме навън, което ме наведе на мисълта че вероятно след като излезем се качва и проверява дали сме спряли климатика и телевизора или дали някоя лампа не свети.Хотелът(ако може да се нарече така) е на 5 етажа и няма асансьор. На влизане в стаята видяхме  така наречените камериерки, които бяха от ромски произход и закачливо ни се усмихнаха показвайки златен зъб.
В стаята миришеше лошо, имаше пясък по земята, леглото беше в окаяно състояние, дори не знам как се държеше още, а отдолу май го бяха закрепили с буркани, защото при всяко сядане отдолу нещо тракаше. Като цяло стаята беше доста малка, на терасата имаше някакво странно растение, което покриваше импровизирания въжен простор и изобщо не знам хората които остават там за по-дълго как сушат кърпите си. Банята беше много малка и  миришеше на мухъл.
Главата на семейство Андрееви явно беше доста опитен зад котлона и беше решил да отвори ресторант точно под хотела, благодарение на който вечерта на успяхме доста дълго време да заспим заради шумните му клиенти. А през деня като бонус получавате отвратителна миризма на пържено, която се носи из всички стаи от страната на ресторанта. Като гости на хотела получихме 10% отстъпка в ресторанта на фамилията, които за щастие не оползотворихме.
В сайта на Андрееви пише че е еднакво близо до двата плажа- 250/300 метра - е ще се наложи да ги разочаровам и да оспоря математическите им умения, като ви гарантирам че Северният плаж е  на около 600 м, а южния поне на километър.  В http://hotel-andreev.com/ се опитват да ме убедят че Старият град на Несебър е на 500 метра от китното им хотелче, но уви- Google Maps ми казват че съм извървяла километър и 100 метра до Старият град. Несебър е много приятно място за почивка, стига да попаднеш в правилният хотел. Весело лято на всички!

# 414
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Червена шапчице стилът , с който разказваш е много грозен - "дебела лелка";"ромки със златен зъб" и тнт. Е и?- дори в четиризвездните има роми от персонала.Не знам изобщо кой би ви взел за 1ден в топ- сезон и защо смятате , че някой ви е длъжен.В  сайта на хотела също пише , че има сем. ресторант под хотела.Всеки би се сетил, че ще е шумно, еле пък по морето.Това за асансьора няма да го коментирам, явно никога не си ходила в Несебър.И защо се регистрира точно днес в бг мама , за да споделиш грубия си пост???Имай също предвид, че когато даваш разстояния в гугъл мепс пътя е с автомобил и се получава + разлика често, ако си пеша може и по-кратко да дойде!

# 415
  • Мнения: 4
Уважаема Тороманова, нима има някакъв проблем да се регистрирам днес и да започна участие в форума? Ако отидете някъде с вашето семейство и ви се наложи да спите за една вечер, без значение дали е "топ сезон", едва ли ще ви е приятно да се държат така с вас. Просто споделям мнение, нямам нужда от съдници или урок по етикеция.

FYI, Google Maps от край време предлагат опция за измерване на разстояние като пешеходец.

# 416
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Не знам изобщо кой би ви взел за 1ден в топ- сезон и защо смятате , че някой ви е длъжен.В  сайта на хотела също пише , че има сем. ресторант под хотела.
Shocked
В много хотели биха ги взели, нали си плащат. Щом не е изрично упоменато изискване за минимален брой нощувки, трябва да ги приемат. Умният мениджър знае, че "най-скъпата стая в хотелиерството е незаетата". А намеците и изгонването преди стандартно приетият час - 12 на обяд направо не подлежат на коментар.

# 417
  • Мнения: 4
И още нещо много важно, интернетът беше добър само в "лобито" (чуждестранните туристи провеждаха разговори там), в нашата стая дори не успяхме да се свържем към рутера. Също така, хавлиите не бяха добре изпрани.

# 418
  • Мнения: 904
И още нещо много важно, интернетът беше добър само в "лобито" (чуждестранните туристи провеждаха разговори там), в нашата стая дори не успяхме да се свържем към рутера. Също така, хавлиите не бяха добре изпрани.


Това за интернета  мога да кажа ,че в Боровец в четиризвезден хотел имаше интернет САМО в партера бих го нарекла аз, но това предварително се казва и се знае , иначе случката с хавлиите е недопустима ако ще и хостел да е.

# 419
  • Мнения: 3 993
  От хотел Андреев- Несебър положиха доста усилия за да си извоюват място тук. Срещу 50 лева за нощувка в двойна стая като за начало получихме отвратително посрещане. Дебелата лелка и синът и на които явно е семейният хотел се държаха много невъзпитано през целия ни престой там. Още с посрещането тази женица ни каза че гости, които стоят по-малко от 5 дни там не са драги на никой, и дори ни се скара че ще нощуваме една вечер в хотела им. Подчерта че предпочита стаята да им да останела празна за 1 вечер отколкото да ни "земе" защото това създавало работа на камериерките на другия ден, видиш ли. #Crazy (А в сайта на хотела пише че стаите се чистят уж всеки ден и дори и да бяхме останали за повече би следвало пак да ни чистят стаята на другия ден). Докато любезно изчаквахме 30 минути да ни изчистят стаята преди да се настаним, дебелата лелка ни предупреди че е добре по-бързичко да се изнесем на другия ден защото в 8 часа чакали други гости(в сайта на хотела пишеше че стаите се освобождават до 12 часа, ние напуснахме в 11 защото почти ни изгониха). След стриктния инструктаж, който дебелата лелка ни проведе как трябва да пазим стаята и как трябва да спираме климатика като си отваряме терасата , дойде кулминационният момент на настаняването. Докато ни даваше ключа ни каза като излизаме да и даваме ключа за да знае, че сме навън, което ме наведе на мисълта че вероятно след като излезем се качва и проверява дали сме спряли климатика и телевизора или дали някоя лампа не свети.....
Мен ме потресе отношението на собственичката. Представих си себе си в ситуацията да ми обяснява как не съм добре дошла, как създавам работа на камериерките и за капак, да поиска да си оставям ключа от стаята като излизам  ooooh!...аз бих напуснала "хотела" веднага, дори нямаше да погледна битовите условия  Mr. Green.
Между другото, Малка Червена шапчице, би трябвало да си наясно какви са условията в хотела от сайта му, снимки, отзиви и т.н. В интернет обикновено има достатъчно вярна информация за хотелите, а ако няма, не бих резервирала на такова място изобщо. Липсата на асансьор, малката стая, разстоянията - тези неща можеше да ги установиш още преди да резервираш там. Не те съдя, само го отбелязвам като обективна възможност за елиминиране на някои от неприятните изненади. За съжаление няма как да се предпазим от пишман хотелиери и мърляви собственици.

Общи условия

Активация на акаунт