Черен списък на хотелите в България!

  • 376 848
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 824
...

Лонг Бийч Шкорпиловци,много грешки за много пари,под "много" имам предвид 700 лв за 5 човека,за една вечер,изводите оставям на вас!!

Какво за него? Може ли да разкажеш повече?

# 661
# 662
  • Варна
  • Мнения: 10 547
...

Лонг Бийч Шкорпиловци,много грешки за много пари,под "много" имам предвид 700 лв за 5 човека,за една вечер,изводите оставям на вас!!

Какво за него? Може ли да разкажеш повече?

Първо няма никакви указателни табели и хотела отдалеч изглежда като обикновени градски блокчета,само апартаменти са,иначе добре обзаведени,единствената любезна жена от персонала беше на рецепция,за една нощувка,за двама човека платихме 190 лв като в тях освен нощувката има и закуска,обяд и вечеря,напитките са кафе и вода,другото се плаща.
Ядоса ме факта,че в 15.15 сядаме да пием кафе,а е безплатно от 15.30 и си платихме 40 лв за следобедно кафе.Няма кьорав бар на който да пийнеш нещо.
Вечерята е до 21.30,след това категорично отказват да те обслужват дори и да искаш да си платиш.
Това,което имаше за вечеря бяха шопска салата,варени картофи салата,катък,скара и пиперки в доматен сос, които  не бяха обелени,а с люспите.
Понеже постя за мен имаше единствено варени картофи и маслини,може би е моя грешка,че правя такова сравнение,но обема на храната беше,колкото хляба в Анталийските ресторанти,то видовете хляб в Турция са повече от вечерята като ястия в Лонг Бийч.
Много прехвален,много,бях се зарекла да не дам и лев вече в български хотели,но трябваше да отида.

# 663
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз не съм чувала чак да го хвалят, но все пак е 5 звезди. Ако винаги е така както го описваш, определено не отговаря на категорията си (поне откъм храната )

# 664
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Аз не съм чувала чак да го хвалят, но все пак е 5 звезди. Ако винаги е така както го описваш, определено не отговаря на категорията си (поне откъм храната )

Не е само единичен случай!

# 665
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Хотел Здравец Wellness & SPA****  във Велинград… Неизчистени, занемарени, стаи и санитарни помещения, храната еднообразна, обслужващият персонал надменен и не особено любезен. А цените няма да ги коментирам. Българският бизнес така и не разбра, че няма по-добра реклама от доволния клиент!

# 666
  • Мнения: 2
Хотел Тиара Биич в Слънчев бряг.Четири звезди,визуално добре изглеждащ.С персонал събран от кол и въже,циганки камериерки и мякащи сервитьорки и спасители.Ужасно...

# 667
  • HH
  • Мнения: 3 257
Хотел Тиара Биич в Слънчев бряг.Четири звезди,визуално добре изглеждащ.С персонал събран от кол и въже,циганки камериерки и мякащи сервитьорки и спасители.Ужасно...

Ти сериозно ли? Като взимат помощи, защо не работят, като работят що работят. Пък това за мякането няма да го коментирам  ooooh!

# 668
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Хотел Тиара Биич в Слънчев бряг.Четири звезди,визуално добре изглеждащ.С персонал събран от кол и въже,циганки камериерки и мякащи сервитьорки и спасители.Ужасно...

Всъщност освен диалекта и етническия произход на персонала има ли някакъв проблем реален?

# 669
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Хотел Тиара Биич в Слънчев бряг.Четири звезди,визуално добре изглеждащ.С персонал събран от кол и въже,циганки камериерки и мякащи сервитьорки и спасители.Ужасно...

Всъщност освен диалекта и етническия произход на персонала има ли някакъв проблем реален?
Е, за някои хора това явно е реален проблем.... Mr. Green Демек хотела не става за расисти и за любители на западния, е не на източния диалект....Все диалект, ама нейсе... Joy

# 670
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Хотел Тиара Биич в Слънчев бряг.Четири звезди,визуално добре изглеждащ.С персонал събран от кол и въже,циганки камериерки и мякащи сервитьорки и спасители.Ужасно...

В Бургаски регион се говори меко. И коментарът ви излага вас, а не хотела.

# 671
  • Мнения: 24
В хотел "Дивите петли" до Говедарци има дървеници! Пътувам често и съм спала в много хотели и квартири, но досега не бях срещала тези насекоми. Изпохапаха ме, само от моето легло махнах повече от 10...
Всичко друго - хубаво или лошо, губи значение, дървениците еднозначно поставят хотела в черния списък!

# 672
  • Мнения: 2 208
 Shocked Shocked Shocked, веднага си изпери всичко над 60 градуса и не го внасяй в къщи, дървениците са напаст божия ooooh!

# 673
  • Мнения: 3 347
  Гранд хотел Варна-бяхме там на Гергьовден.Нищо общо с 5*,в по-добри три-звездни хотели съм била  #Cussing out.Обзавеждането мнооого старо и захабено.Щеше да се търпи ако беше чисто,но не.На пода до леглото намерих дори ножче от самобр.жилет.Банята не се затваряше и цялата стая миришеше на застояло и канализация.Сигнализирах на рецепция-резултата беше,че поправиха вратата на банята и хвърлиха върху прашасалия гардероб два ароматизатора тип елхичка.Върху матрака имаше нещо с функция на топ матрак,но не същия размер дори.При обявени 4 госта завивките бяха 2+1 в гардероба,за четвъртия трябваше допълнително да си искам.Хавлиените кърпи-изключително гнусни,само за парцали за под стават!В ресторанта единствено салатите и плодовете ставаха.Бяхме на ол инклузив пропуснах да кажа.Храната-никакво разнообразие,че продуктите боклуци то е ясно.Табели нямаше,някой който да знае дали храната садържа даден алерген също!Търсиш служител който първо отива до кухнята,после се връща и така...Евентуално разбираш каквото те интересува.Бирата и виното-нищо общо с истината.Чашите за чай сутрин-не успях да намеря 4 които поне да изглеждат чисти,бяха клеясали и залепнали една за друга.Персонала в ресторанта изключително некомпетентен,пратиха ме да си търся олио из салона по масите и шкафовете.Парка навън е прекрасен и фитнеса става.На мен това не ми беше достатъчно за пет звезди.Дано скоро им минат на проверка и ги актуализират.

# 674
  • Мнения: 1 141
  Гранд хотел Варна-бяхме там на Гергьовден.Нищо общо с 5*,в по-добри три-звездни хотели съм била  #Cussing out.Обзавеждането мнооого старо и захабено.Щеше да се търпи ако беше чисто,но не.На пода до леглото намерих дори ножче от самобр.жилет.Банята не се затваряше и цялата стая миришеше на застояло и канализация.Сигнализирах на рецепция-резултата беше,че поправиха вратата на банята и хвърлиха върху прашасалия гардероб два ароматизатора тип елхичка.Върху матрака имаше нещо с функция на топ матрак,но не същия размер дори.При обявени 4 госта завивките бяха 2+1 в гардероба,за четвъртия трябваше допълнително да си искам.Хавлиените кърпи-изключително гнусни,само за парцали за под стават!В ресторанта единствено салатите и плодовете ставаха.Бяхме на ол инклузив пропуснах да кажа.Храната-никакво разнообразие,че продуктите боклуци то е ясно.Табели нямаше,някой който да знае дали храната садържа даден алерген също!Търсиш служител който първо отива до кухнята,после се връща и така...Евентуално разбираш каквото те интересува.Бирата и виното-нищо общо с истината.Чашите за чай сутрин-не успях да намеря 4 които поне да изглеждат чисти,бяха клеясали и залепнали една за друга.Персонала в ресторанта изключително некомпетентен,пратиха ме да си търся олио из салона по масите и шкафовете.Парка навън е прекрасен и фитнеса става.На мен това не ми беше достатъчно за пет звезди.Дано скоро им минат на проверка и ги актуализират.

Подай сигнал в КЗП.

Общи условия

Активация на акаунт