Черен списък на хотелите в България!

  • 376 203
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 122
Здравейте,
Браво за темата много добра идея и реализация!

До този момент, сме се доверявали на TripAdvisor-a(не искам да прозвучи като реклама) и не сме попадали на неприятни места. Освен снимките в програмката разглеждаме и коментарите на потребителите, които са посещавали даден хотел.

Поздрави!

# 721
  • Мнения: 29 265
И в моя черен списък е хотел "Боляри" във Велико Търново.

Както казах и по-горе, хотелът е ужасен! На снимки изглежда добре, но иначе.... ooooh! Щом в шкафа намерихме стар хляб с плесен по него... Mr. Green Shocked

И ни таксуваха на двойна цена спрямо други гости!  Mr. Green Може би изглеждаме платежоспособни... Mr. Green

Ренидент, видях отговорите на собственичката. Доста нападателни. Не бих повторила, дори и да е последния свободен хотел. А няма и места за паркиране.... Mr. Green

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
А има паркинг ,как да няма-просто не е упоменато че това е улицата ако има места. Joy
Сега си преглеждам пощата,въпросната управителка продължава да ме обижда ,но вече не в боокинг , а ми праща мейли.

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 18:44 от renydent

# 723
  • Мнения: 29 265
А има паркинг ,как да няма-просто не е упоменато че това е улицата ако има места. Joy
Сега си преглеждам пощата,въпросната управителка продължава да ме обижда ,но вече не в боокинг , а ми праща мейли.

Копирай я тук, да и видим "красотите"  Mr. Green

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Груба е,а аз не одобрявам това.Не мисля ,че е коректно да я копирам.Отговорих й доста сдържано.
Но ако продължи ..... няма да оставя нещата така.Запазих мейла й.
Той е в същият дух-в това село нямаме ли дограма.Много правилна била реакцията като са ми донесли още една кърпа ,като видяли че има дете.Глупости.Кърпа ми донесоха  5 часа след настаняването,след второ напомняне.Резервацията е направена за 2 възрастни и 1 дете.Според мен стаята би трябвало да е заредена за 3 човека.Всичко е в този дух.
Няма как да просперира един бизнес ,ако не може да търпи критика.Вместо да коригира поведението на персонала ,тя го толерира.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Ама вие пък много сте коректни. Аз бих копирала писмото й и бих го постнала в букинг да я видят как отговаря на хората.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ми бих го копнала,ако тя се прави на мила и любезна в Букинг.Ама тя и там е груба и нападателна-няма да прочетат нещо различно.

# 727
  • Мнения: 105
Хотел Рибарската хижа село Беден близо до Девин

# 728
  • Мнения: 527
Хотел Крушарска къща  в Говедарци - колата на беше разбита на паркинга им. В двора. И леглата са адски неудобни. Мръсно  е и в стаята, и в банята. А кърпите скъсани. В стаята половината лампи на светеха.

# 729
  • Мнения: 2 823
Здравейте,
Възнамерявам да напиша този коментар във всички възможни теми, които открия за Троян, за да не се излъже някой да посети Парк Хотел Троян.
Майка ми в момента е там и условията са потресаващи - кучи студ, хладка вода в банята, отвратително отношение от персонала. След като е настанили и установили, че в стаята е 15 градуса, попитали на рецепция какво се случва. Отговорили им, че щяло да се стопли съвсем скоро, парното било запалено. Късно следобяд, когато се върнали в стаята, продължавало да е студено. След няколко ескалации към управата, се оказало, че явно парното не работи както трябва и им дали дистанционно за климатика. Който също не проработил. В крайна сметка една от рецепционистките им дала нейната духалка. На въпрос "Защо вие имате духалка, като всичко с отоплението уж е наред" - отговорът бил "Няма да ви падаме на нивото"  Shocked Close Twisted Evil
Ние ще си сезираме КЗП, но просто ми се ще да предпазя другите. НЕ ПОСЕЩАВАЙТЕ ТОВА МЯСТО!!!

# 730
  • Мнения: 4 302
Хотел "Парос" Поморие.
Помещението, наречено апартамент за четирима имаше площ до 30 кв. м, там някъде. Вървиш странично около леглото, един, единствен гардероб- супер малък. Ако сме с децата в тая теснотия и всичкия багаж за лятна почивка, ще е супер напрегнато. Банята - трагедия в една дума. Тоалетната непочистена и захабена от котлен камък, етажерката се люлееше, мивката спукана, едната лампа не светеше. В едната спалня телевизорът така и не включи. Гледка и панорама - прекрасни, спор няма. Обслужване - на въпроса ми относно разликата в цените, които ми се явяват на рецепция и това, което говорихме по телефона "Госпожо, ама ние не ви караме да се настанявате при нас!".
Закуската - пържени кренвирши, маслини, масло, корнфлейкс, салами тип народен ... в доста семпли количества, а хора имаше в хотела.
Впечатления от ноември 2016

# 731
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Хотел "Парос" Поморие.
Помещението, наречено апартамент за четирима имаше площ до 30 кв. м, там някъде. Вървиш странично около леглото, един, единствен гардероб- супер малък. Ако сме с децата в тая теснотия и всичкия багаж за лятна почивка, ще е супер напрегнато. Банята - трагедия в една дума. Тоалетната непочистена и захабена от котлен камък, етажерката се люлееше, мивката спукана, едната лампа не светеше. В едната спалня телевизорът така и не включи. Гледка и панорама - прекрасни, спор няма. Обслужване - на въпроса ми относно разликата в цените, които ми се явяват на рецепция и това, което говорихме по телефона "Госпожо, ама ние не ви караме да се настанявате при нас!".
Закуската - пържени кренвирши, маслини, масло, корнфлейкс, салами тип народен ... в доста семпли количества, а хора имаше в хотела.
Впечатления от ноември 2016

Честно казано за 20лв. се учудвам, че изобщо е имало и екстри като телевизор и закуска.

# 732
  • Мнения: 527
Хотел "Парос" Поморие.
Помещението, наречено апартамент за четирима имаше площ до 30 кв. м, там някъде. Вървиш странично около леглото, един, единствен гардероб- супер малък. Ако сме с децата в тая теснотия и всичкия багаж за лятна почивка, ще е супер напрегнато. Банята - трагедия в една дума. Тоалетната непочистена и захабена от котлен камък, етажерката се люлееше, мивката спукана, едната лампа не светеше. В едната спалня телевизорът така и не включи. Гледка и панорама - прекрасни, спор няма. Обслужване - на въпроса ми относно разликата в цените, които ми се явяват на рецепция и това, което говорихме по телефона "Госпожо, ама ние не ви караме да се настанявате при нас!".
Закуската - пържени кренвирши, маслини, масло, корнфлейкс, салами тип народен ... в доста семпли количества, а хора имаше в хотела.
Впечатления от ноември 2016

Честно казано за 20лв. се учудвам, че изобщо е имало и екстри като телевизор и закуска.

Ами ако  е било написано  в обявата, рекламата или каквото е, трябва да го има! Ииии тоя номер  с крушките  мен също много ме дразни. Винаги има неработещи. Аман от техните цигански икономии.

# 733
  • Мнения: 4 302
20 лв?

Платихме 90 и нещо за нощувка със закуска. Откъде го спрягате това 20?

# 734
  • Мнения: 964
Това е цената в момента - 19.80 € за двойна стая със спалня или 2 отделни легла с балкон, т.е. по около 20 лв./човек.

Общи условия

Активация на акаунт