Черен списък на хотелите в България!

  • 376 160
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 1 832
Тази година има подем в посещаемостта в Камчия.Дано се отрази и върху качеството!
Дано, бих отишла пак, ако има къде човек да отседне в прилични условия на нормални цени.

# 991
  • София
  • Мнения: 672
Искам да добавя хотел Петрелийски в Огняново в списъка.
Дъщеря ми се върна вчера от зелено училище там и условията са били просто потресаващи. За пет дни стаята им не е била почистена нито един път, да не говорим за смяна на чаршафите. Разтегателният диван е бил счупен и никой не е дошъл да го поправи. Затова са спали три момичета на една спалня. За трите деца в стаята е имало само две завивки. Да не говорим, че в другата стая на апартамента са били момчета, като ползват една баня. Мисля, че това е недопустимо. Хигиената навсякъде е била под всякаква критика. В басейна е имало жаба.
За закуска, с изключение на една сутрин, в която е имало мекици, винаги е имало пакетирана студена закуска. За обяд не имало нито един път супа, а само таратор. Второто е било основно бутче и салата. Да не говорим за количеството на порциите. А за вечеря едната вечер е имало пица с ужасен вид.
Съмнявам се тази храна да я дадат на собствените си деца.
Не пускайте децата си и не ходете там!

# 992
  • Мнения: 2 208
Напълно подкрепям и само добавям студените и мръсни басейни!

# 993
  • София
  • Мнения: 3 610
Напълно подкрепям и само добавям студените и мръсни басейни!
Странно! В Огняново всичката вода е минерална и гореща. Друга няма. Как така са били студени басейните, че чак пък и жаба имало. Да не е била сварена?  Laughing

# 994
  • Мнения: 5 228

Напълно подкрепям и само добавям студените и мръсни басейни!
Странно! В Огняново всичката вода е минерална и гореща. Друга няма. Как така са били студени басейните, че чак пък и жаба имало. Да не е била сварена?  Laughing

Водата има свойството да изстива, нали не си представяте, че една топла минерална вода пълни непрестанно басейна?

# 995
  • Мнения: 39 246
Разбира се. В басейна в Пчелин, минералната вода на вътрешният басейн се погрява до колкото градуса искаш. Понеже го видях де, затова съм сигурна  Mr. Green

# 996
  • Мнения: 2 208
Само да добавя, бях в Парадайс пак в Огняново, ами направо хладни басейни, иначе всичко друго перфектно. Имам подозрения, че хотелите вече са много и водата не достига.....

# 997
  • София
  • Мнения: 1 247
Водата има свойството да изстива, нали не си представяте, че една топла минерална вода пълни непрестанно басейна?

Точно така си го представяме, когато е басейн с ГОРЕЩА минерална вода. Има допълване и то даже се усеща къде е.

# 998
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз знам, че минералната вода се заплаща, а не можеш да си я ползваш безразборно. И от там идва проблема със студената вода в басейните. То ако беше без пари, водата в басейна щеше да бъде вряла.

# 999
  • Мнения: 19 471
Сигурно не е без пари, обаче не забравяйте, че и ние не почиваме там безплатно и при обявен топъл минерален басейн очакваме точно това и то наистина с допълване на водата, защото аз пък не си представям цял хотел да се кисне в някаква вода, която не се сменя поне ежедневно, ако не непрекъснато. То и водата и токът в хотела не са без пари, ама не съм забелязала да ги пестят, поне тези, в които съм била де

# 1 000
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
По мои наблюдения масово се пести от топла вода за басейните. Точно за това съм предубедена.

# 1 001
  • Мнения: 4 785
Сигурно не е без пари, обаче не забравяйте, че и ние не почиваме там безплатно и при обявен топъл минерален басейн очакваме точно това и то наистина с допълване на водата, защото аз пък не си представям цял хотел да се кисне в някаква вода, която не се сменя поне ежедневно, ако не непрекъснато. То и водата и токът в хотела не са без пари, ама не съм забелязала да ги пестят, поне тези, в които съм била де
Сериозно? Повярвай ми, няма хотел, който да си сменя водата ежедневно - освен, че е невъзможно от към поддръжка, защото най-малкото точене и източване отнема доста часове и то с помпи, което значи басейна да функционира поне през ден. Филтриращи помпи + химия е формулата. Водата от жабурнясала мога да ти я направя кристал за едно денонощие по тази схема, а хотелите с професионална поддръжка - сещай се Wink

# 1 002
  • Мнения: 19 471
Аз не съм толкова навътре в технологията по пречистване на вода, но пък наистина в хотелите, в които съм била се вижда откъде навлиза топла вода непрекъснато, басейнът не прелива, тоест водата се подменя непрекъснато, или може би филтрира. Но е топла, факт. И е доста по-евтино за хотела да ползва мин.вода, която е топла, отколкото да затопля вода и то до 35-38 градуса, щото ще му хвръкне електромера......

# 1 003
  • Мнения: 433
Искам да изразя негативните си впечатления от хотел Риу Правец.  Не мисля, че си заслужава 250-те лева за двойна стая. Въобще не е добре поддържан, а персоналът е под всякаква критика. 

# 1 004
  • Мнения: 2 208
Да напиша, Елбрус Велинград сменя на атракционният басейн всяка вечер водата, лично проверено.

Общи условия

Активация на акаунт