Ноември месец времето се мръщи, а МАЙчето се хили в къщи. Тема№20

  • 24 044
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 781
Да се запишем и ние със Сиана, че както бързо лети темата......
Минолта, страхотни колажи  bouquet Прекрасна тема, най-хубавата Grinning
Честити рожден ден Късметче. Желая ти от здраве и щастие да не се отървеш Hug
За грипа - честно да си присная си ме хваща страх. Доста неща се изговориха и изписаха, то да психясаш Shocked
Ние с татито си сложихме ваксигрип, но през година го правим.
На малката не мисля нищо да слагам, но знам ли newsm78
Ние зъби нямаме за сега. Лиги на кило, но не и зъби Grinning
Бяхме на разходка малко, но брррррр, голям студ. Абе дойде си зимата.
На всички болни желаем бързо оздравяване Hug и лека вечер от нас Wink

# 46
  • Мнения: 142
О и ние бяхме вън , но се прибрахме бързичко че на мен ми стана много студено за разлика от Александър!!!!  Laughing Не ми е ясно зимата как ще се излиза...

# 47
  • Мнения: 265
Минолтичка, невероятен колаж!  Hug Браво!   bouquet

Дикси, и аз не виждам снимката на Калин  Thinking Не видях да са ти отговорили за пюрето от тиква, та да ти кажа как аз го правех на Виктория преди време. Сварявах тиквата на пара или със съвсем малко водичка и тя ставаше като кестен. После само пасирах и давах, много й харесваше.
докато съм още на вълна пюрета  Crazy, Мария Киара, като захранвах Виктория и на нея не й харесваше карфиолът. Само един път я пробвах и повече не съм си и помислила да й предлагам, доста гадничко беше. Сега още не съм решила дали да го предлагам на Изабела.
rosita__ , зъбките на каката пробиха значително леко, температура не е имала, само промрънкваше и се будеше нощем, за да си хапва. Казват, че предкътниците, кучешките и кътниците излизат най-трудно, но при нея по-проблематични бяха само предкътниците. Мазах й венците с Дентинокс, но не знам дали имаше ефект, май-беше по-скоро психологически - да се успокоя аз, че правя нещо, за да я облекча.
katilias, направи ми впечатление фамилията ти, мъжът ти да не е от холандски или немски произход? В тези две страни името е много разспространено, а в Холандия има и един много много популярен певец Франс Бауер... та си помислих, че семейството на половинката ти може да са се преселили от тази част на Европа  Grinning

ЧРД, Късметче! Да си здрава и много щастлива!   bouquet

Честито на всички вече половингодишни дами и кавалери! Кога минаха тези месеци  ooooh! ... И ние ще отбележим събитието като му дойде времето де Laughing

Всички болнички да оздравяват, че е много неприятно за нас майките да ги гледаме как се мъчат малките душички  Hug

Мен пък ме е страх за мутиралия грип. Тук вече има 10 смъртни случая като повечето са малки дечица  Rolling Eyes , които са били съвсем здрави преди това... Не съм се затворила обаче в къщи, Виктория си ходи на градина, не носим маски...

Малко снимки и от нас http://victoriakransen.multiply.com/photos/album/48/48#

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 18:23 от Nijntje

# 48
  • Мнения: 1 955
Nijntje, благодаря ти! Точно така го направих, тиква и вода и после пасирах. Много хубаво стана, защото и тиквата беше доста сладка.

Зъби няма, няма и признаци. Ако ще е като батко си, значи 2-3 дни след рожденният му ден на годинката ще избие първия  Laughing

# 49
  • Мнения: 66
Дикси, снимката ти пак ли не се вижда?  Shocked

Благодаря за комплиментите  Hug

# 50
  • Мнения: 10
Здравейте майчета.Малко със закъснение да почерпим за 7-та месечинка.Ние сме малко болнички и пием сиропчета,но дано не става по-зле на фона на грипната епидемия тук в Ямбол.
Минолтичка темата и колажите са супер както винаги.Качих снимка и на Ради,предполагам в другата темичка ще го има,за което благодаря.Не успявам да влизам често тук и не съм разбрала за снимките.Много са пораснали бебоците.
ЧРД на Късметче.Много здраве,щастие и най-послушното бебче.
Скорошно оздравяване на всички болнички мами и бебоци.
Лека вечер.

# 51
  • Мнения: 265
забравих - Честит Ден на народните будители!   bg

Вече виждам снимката на Калин  Grinning

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 19:00 от Nijntje

# 52
  • Мнения: 30
Запис и от мен със Сияна!Ама,че готин колаж и нали си са нашти бебоци са най-сладките.И отново поздравления Минолтичка  smile3501 newsm74 А аз докато се натуткам да пратя снимка....по нататък.Що не виждате Калин newsm78 аз ги виждам всичките  baby_neutralТова ми беше на компа-дзверчето се наспа/то един сън от 20 мин./  bouquet

# 53
  • Мнения: 128
Запис.
Минолтичка, прекрасна си! Абе, момичета, какво щяхме да правим без великолепната ни криейтърка???
Толкова се развълнувах да видя снимката на Ванката! Благодаря ти! Simple Smile
Отивам да го къпя, че ми е много нервен (проектозъбки!), целувам ви, а на Късметчето: специални благопожелания!

# 54
  • софия
  • Мнения: 2 140
Късметче,

# 55
  • Мнения: 1 955
Дикси, снимката ти пак ли не се вижда?  Shocked
О, вижда се вече  Laughing
Благодаря  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 2 430
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,КЪСМЕТЧЕ!!!

НЕКА КЪСМЕТА ВИНАГИ ДА Е НА ТВОЯ СТРАНА! Wink

Минолтичка ,имам огромна молба към теб.Можеш ли да  махнеш от колажа на Евгени името Madam Stasita,защото искам да направя от колажа новогодишни картички.
Страхотен е,и мисля както си го направила да пратя снимки на приятели и роднини,ама ако може без "партизанското" ми име  Laughing

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 553
Късметче Чести рожден ден и от мен!
Момичета, плашите ме с тазе температури, зачервени гърла и сополи #Crazy Дано се оправят бебчетата ви!
Сега един тъп въпрос. Как точно разбирате, че бебчо може да има температура Sick Аз например досега само два пъти съм му мерила след пентаксима за всеки случай. Пък аз самата не помня откога не съм имала висока температура за да гледам симптомите.
Ние вчера ходихме на Бебемания, но аз явно нещо не съм разбрала, защото мислех, че може да си купим нещо, пък то само изложение  Thinking

Търсим овлажнител за въздух, у нас е много сух въздуха и се налага според мен. Кърпи по парното не оправят положението. Ама много скъпички тез работи  Whistling Някой да предложи нещо до 100 лева, а ако вече е инвестирал в тази вещ.

О, щях да забравя - Минолтичка, страхотен колаж!

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Момичета, плашите ме с тазе температури, зачервени гърла и сополи #Crazy Дано се оправят бебчетата ви!
Сега един тъп въпрос. Как точно разбирате, че бебчо може да има температура Sick

Бъди сигурна,че ще разбереш Peace

Късметче,честит празник!Желая ти много здраве и всичко най-хубаво! Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 6 212
Запис и от мен Simple Smile
Късметче,  newsm59 Много щастие, здраве и усмивки!!
Същото желая  на днешните месечинки  Simple Smile
За температурата поне досега съм забелязала, че му става по-гореща главичката.

Общи условия

Активация на акаунт