Ноември месец времето се мръщи, а МАЙчето се хили в къщи. Тема№20

  • 24 032
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7
Ех, тези свекърви  Laughing Какво да ги правиш, от доброжелателство ги говорят такива, ама и на мен понякога ми иде да smile3511, макар, че моята е страхотна, даже миналата седмица беше успяла да приспи Мира с люшкане, а аз си мислих, че ще трябва до 1-ви клас да я проспивам с кърмене, че не ще да затвори очи по друг начин, все търси гърда! За мен тази новина беше голямо облекчение, защото сериозно се бях притеснила, чеи никой друг не може да я приспи и ако ми се наложи да отсъствам е някакъв ад от дране!
Много си е добре Виктор на килограми, Мира с 1 месец по-голяма още не е достигнала тези стойности, ама нали ми е мацка, явно е фина.

# 736
  • София
  • Мнения: 6 202
Честити месечинки на малките пораснали бебоци!
Снимките на Бо са страхотни  Simple Smile
Ани Борисова, и наш Ваньо като по-малък ядеше по-нарядко от сега.  Crazy Имаше период с 5-кратно хранене, и си наддаваше, моля ти се. Но лека-полека позасили нещата и сега яде 6-7 пъти, а се е случвало и 8. Само че аз невинаги го чакам да замрънка, а си му предлагам, и той се съгласява.  Simple Smile (С това не визирам Елфичка и нейния режим  Simple Smile). При вас как върви захранването, нали си беше модифицирала малко схемата към вашите нужди?
КайРен, добре дошла! Чакаме разказ! И снимки  Wink
Аз пък да се оплача, че ми отказаха педиатърката да дойде да боцне ваксината вкъщи.  Crossing Arms Не било редно. Не разбрах кое. Че то с това отлагане ми писна вече, докога ще се влачим с този Пентаксим, а Енжериксът и той за кога остава?!

# 737
  • Мнения: 96
Здравейте!
Цял ден пея песни и скачам с децата, правя се на маймуна само и само да има мир и любов, ама вече нещо изперках, а е само обед. Не знам какво ще правя до довечера ooooh! Стига се оплаквах.
Ели, Ани, наистина всяко дете е различно. каката ми ядеше по 4 пъти от четири месена, защото беше захранена по рано. Катерина яде по 5, но понякога стават и шест - зависи от настроението й по време на хранене и дали си е хапнала всичко. Аз също исках да кърмя повече и да не замествам хранене като теб Ани, обаче не успях, за съжаление.Та може би затова кърмените бебета ядат по често, а нашите по рядко. Важното е да си набавят количеството за деня  Peace . А за свекитата .- и моята е като на Ели. Все ми вика, че децата трябвало да ядат повече от всичко. Защо не съм им давала. Ама аз не и обръщам вече внимание  Sunglasses, правя се на луда и това е  Naughty
Ще ходя да люлея бебката, че май вече търка очички.
По късно пак ще пиша - лек ден  Hug

П.С. Честити месечинки на всички бебчовци! Да са живи и здрави милите Heart Eyes
 
....., а Енжериксът и той за кога остава?!

Това какво е (сори за невежеството)   Blush

# 738
  • Мнения: 781
Добър ден, тя темата пред заключване ама да се разпиша като за последно Laughing
Минолта, синковеца ти е страхотен Wink И аз като Росита да питам за малко коса, че ние сме го закъсали Laughing
Честити месечинки на празнувалите вчера и на празнуващите днес. За пореден път ще кажа, че времето лети неусетно - 5,6,7 месеца и още малко на училище Grinning
Леле, някой майчета почнали работа. Аз скоро нямам намерения, ама мойте работодатели и не заслужават. Представете си още нямам преведено майчинство, нито едно Laughing Ще има да взимат да се връщам скоро.
За седенето - и Сиана вече се заседява ама леко приведена напред. Ще пусна снимки, но в новата тема май.
Момичета, сега малко по-сериозно. Имам една голяма молба. Вече многократно се убедих в положителната енергия, която всички вие и изпращате, макар и индиректно, при възникнал проблем. По този повод ще ви помоля за една молитва за моя приятелка, която роди преди три дни, но нещата не са добри. Бебока е 1500грама Cry Роди се в края на 6 месец. Получило се е някакво натравяне за нея и тои не е могъл да се храни пълноценно. Изваден е в клинична смърт и е реанимиран. Не даваха гаранции, но тои е силен и се оправя. Притесненията са, че мозъкът е стоял известно време без въздух и да няма последствия. Моля стиснете по едни палци да се оправи сладура и отново да изгрее усмивка на лицето на моята приятелка. Много ви благодаря Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 6 202
***Val4eto*** , противохепатитната ваксина  Simple Smile
Малачика Praynig

# 740
  • Мнения: 7
Ани Борисова, и наш Ваньо като по-малък ядеше по-нарядко от сега.  Crazy Имаше период с 5-кратно хранене, и си наддаваше, моля ти се. Но лека-полека позасили нещата и сега яде 6-7 пъти, а се е случвало и 8. Само че аз невинаги го чакам да замрънка, а си му предлагам, и той се съгласява.  Simple Smile (С това не визирам Елфичка и нейния режим  Simple Smile). При вас как върви захранването, нали си беше модифицирала малко схемата към вашите нужди?
Ооо, да. И съм много доволна от решението си. Сега имам едно спокойно и весело бебче, което е готово за игри, когато се прибере татко от работа, а не ревливо, кисело и вечно сучещо кречетало. Определено го отчитам като успех. Общо взето вече съм много по-уверена в решенията, които трябва да взимам за детето си, осланям се на собствената си преценка (и я консултирам с педиатърката разбира се), но след успеха ми с кърменето след толкова проблеми и революционното ми даване на пюре привечер при захранване , вече знам, че трябва да гледаш детето, а не книгите Simple Smile
Малачика, стискам силно палци, вярвам че бебокът ще събере сили да радва мама и тати!!!

# 741
  • Мнения: 96
Лято! - Това ли било  Laughing, ама и аз съм една  #2gunfire  hahaha
malachika - Стискам силно палци за бебчето на приятелката ти. Дано всичко с малкия герой да се оправи и да успее да се пребори милото 
fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 742
  • Мнения: 0
Момичета, позволявам си да пусна нова тема. Пускам я от общия ник та да може да се изменя Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=444950.new#new

# 743
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте, майчета Hug
Днес ще си седим вкъщи...много вали.
Лианка! Честито ви зъбче!Колко време чакахте за да пробие?
Лиленце, жалко, че така са ти отказали.
Добре дошла КайРен. Видяхте ли  прочутия водопад на Анталия?
Честити месечинки на Рони , Минолтичка и Елфичка. Здраве и късмет да имат бебчовците!Бо изглежда много пораснал!
Много  мами спряха да пишат....отказаха ли се или просто така???.
Малачикаи аз ще подкрепя с една молитва твоята приятелка и малкото юначе. Дай Боже критичният момент е минал и сега и двамата закрепнат. Все пак 1500 не е толкова малко! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт