Ноември месец времето се мръщи, а МАЙчето се хили в къщи. Тема№20

  • 24 030
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравей, Ива и бебе Алекс!  Party
Нещо не мога да отворя снимките ти във Фейсбуук.
Прибавих те като приятел, тогава ще стане предполагам!  Hug

п.с. Къде са Росито и Евитка, нещо ми се губят последните дни?!

# 31
  • Мнения: 66
Maria-Chiara на първа страничка са писали  Mr. Green

Качих в колажа - Амир на невинна, Добри на мама Роси, и Алекс на новата мама Ива Hug

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 14:12 от MINOLTICHKA

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
[
п.с. Къде са Росито и Евитка, нещо ми се губят последните дни?! [/color]

Тук са си-Роси днес пусна снимки дори Grinning

Минолта,колажа е страхотен Hug

Днес като гледах снимките на Евелин се сетих,че Божа без лента не излизаше,а на Мина съм слагала веднъж.По случай 6-я месец май нищо няма да правя BlushНа Божи и правих бебешко парти с още 3 бебета,ама за Мина тц Mr. Green

Изобщо не се притеснявам от свинския грип.Има
 лечение и за него,да пази Бог.Снощи моята приятелка идва да преглежда децата и Георги и точно с това се смееше,че като ходи по адреси всичките са си поставили сами диагноза свински грип Mr. Green
Маска няма да си сложа,нито на децата.Вчера и днес бяхме в мол-а.Хора да искаш.Баща им всеки ден се среща със знайни и незнайни хора,така,че гледам на нещата спокойно Laughing

# 33
  • Мнения: 4
Maria-Chiara на първа страничка са писали  Mr. Green

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Извинявам се, пропуснала съм!

# 34
  • Мнения: 142
Maria-Chiara  не знам защо не можеш да ги видиш ,но  вече надявам се да можеш - добавих те към приятели  Grinning
MINOLTICHKA  много благодаря за това че и мойто дете е добавено  Heart Eyes , а колажът е страхотен Simple Smile
За свинския грип - и аз се притеснявам понеже татито ни има контакти със страшно много хора....дано се опазим

# 35
  • Мнения: 2 885
Честито на празнуващите!
Страхотно колажче пак е спретнала MINOLTICHKA!

Ники вади зъбче, с Т е, не съм спала цяла нощ....
Вдигна блока на крака. Плами, у вас чуваше ли се?
Днес не съм в кондиция - трепери ми лявата ръка,
изгорих се докато готвих....чудна картинка  ooooh!
Медийната истерия около свинския грип кога ли ще свърши?
Ваксина абсурд да слагам на децата!

# 36
  • Мнения: 16
MINOLTICHKA Благодаря! Страхотни са колажите!


Късметче - Честит Рожден ден! Бъди здрава, весела, засмяна и най-обичаната мама!


Бързо оздравяване на болните дечица и мами! Аз също не се вманиячавам от свинския грип и смятам, че само ни шашкат излишно...да не говорим за ваксината, която е най-голяма простотия, която можеха да измислят. Но ... парите са пари...пак някой ще купува скоро лъскави коли и ще строи молове...

# 37
  • Мнения: 113
Здравейте МАЙчета,

 newsm51 newsm51 Минолтичка - стрАооотна, както винаги и голямо БЛАГОДАРСКО, че си ни вмъкнала, макар и просрочили!

КЪСМЕТЧЕ - градска  newsm59, от здраве и късмет да не се оттървеш!

Ей, трудно заспива това момче, голямото люляне, сакън да не изтърве нещо, ако заспи.

# 38
  • Мнения: 1 954
Минолтичка, благодаря ти!  Hug
Но сега пък снимката не се вижда  Embarassed

П.С - Останали свободен зет, че моята мадама си търси гадже на нейната възраст. "Има си едно", ама то е по малко  Laughing
Вижте сега, аз предлагам баткото за зет  Laughing. На Калинката ще му търся от набори 2012, 2013.......2020 Mr. Green

# 39
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Диде липсвам ти гледам  Hug Тук съм  Heart Eyes
А Евитка вчера и днес е като новородено бебе само спи ,яде и пълни памперсите много малко будува и докато е будна си играе с играчките и каталясва и заспива Crossing Arms Чак ми е скучно  smile3506
Аз също гледам да не се втилясвам в този свински грип въпреки че Борислав е нонстоп в контакт с много хора такава му е работата  Stop Да пази Бог от тази гадост  Praynig
Добре дошла на Ива и нейния сладур Алекс  welcome
А за зъбите пусти хич не ги искам в скоро време ама на идват отдолу са 4бр побелели като сняг двата от които имат дупчици на венците и предполагам че до месец че може и по-рано ще избият затова и сополите ги отдавам на тях ама знам ли  newsm78 Днес вече е уж по-добре милата.Мамите с две дечица нека споделят какво се случва при зъбоникненето а и тези които вече си имат зъбенца.Аз съм била нон стоп със разтройство и температура даже и ангина съм имала от тях.Лоша работа дано Евита не е като мен за разлика баща й е нямал проблеми дори майка му каза чеу не ги е усетила  Simple Smile
Хайде всички бебенца да оздравяват че много гадно за мамите им  Hug

# 40
  • софия
  • Мнения: 2 140
Странно,защо изчезна моето момче от колажчето? newsm78

# 41
  • Мнения: 166
Rosi,нашите първи зъбчета излязоха преди 2седмици.
Единия ден видях,че са побелели венците,на другия ден бяха пробили и след два дена вече се виждаха...
Много бързо,без Т и др. Дано и другите така пробият.
С дъщеря ми беше по същия начин-без проблем.
Като изключим вечното мрънкане де.....ама то без ХиЧ не може.. Grinning

# 42
  • Мнения: 66
Невинна, май нашите младежи много си приличат по номерата. Пък и ти знаеш ли колко е сложно да си затвориш очите и да заспиш когато ти се спи. Много по-лесно е да се мрънка Simple Smile  Mr. Green

Smehorana, къде му е снимката на Христо?  newsm78 Аз ли съм пропуснала нещо???

ДИКСИ,  КАК ТАКА НЕ СЕ ВИЖДА?????

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 16:01 от MINOLTICHKA

# 43
  • Мнения: 1 954
ДИКСИ,  КАК ТАКА НЕ СЕ ВИЖДА?????
Ами на мястото на колажчето пише - This photo is currently unavailable  Thinking От Flickr е съобщението.
Всички други ги виждам. Да не би само при мен да е така?

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
MINOLITICHKA,на предното колажче я имаше снимката.Може би си я пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт