Ноември месец времето се мръщи, а МАЙчето се хили в къщи. Тема№20

  • 24 026
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Heart Eyes Тъкмо ставам и какво да видя:
1. Навън пече страхотно слънчице
2. Новата темичка е 6, браво Миноличка!   bouquet
 Party очертава се хубав ден!

# 16
  • Мнения: 166
Минолтичка  love001
Колажа създава страхотно празнично настроение.А всички муцунки са много сладки  Hug
Честит рожден ден Късметче!!!
Всички болни да се стягат и бързо да оздравяват!
Нашата кака и тя от два дена се опитва да се разболява и стои изолирана в стаята си  Sad
А с тоя свински грип съм се оплашила малко. Rolling Eyes

Вчера дадох на Крис първото месно пюренце-от зайче.
Хапна го без проблем.Ми то мирише страхотно,чак на мен ми се дояде Simple Smile

Тук при нас такива ветрове.....няма излизане....

# 17
  • Мнения: 81
Добър ден и то нас!
Минолничка, монтажите са страхотни  bouquet Да не би да си се занимавала професионално с фотошоп. И аз си правя някои колажи, но работих известно време във фото, та от там започнах с фотошопа./напоследък не ми остава време/
Тук е многоо ветровито и студено ooooh!
Късметче, честит рожден ден! Много любов,  щастие и късмет.
Калина вече има зъбчета, двете тръгват едновременно и преди два дни беше много кисела..., а то милото имало защо.
Започнахме със зеленчуковите пюрета, засега нещата вървят добре.

На всички болнички бебоци бързо оздравяване.
Приятен ден! Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честита нова темичка , Майчета. Минолтичка , както винаги , невероятни колажи   bouquet

Честит празник , Късметче  bdbaloni Много здраве и любов ти желая!
Честити месечинки на всички , които съм пропуснала да поздравя.Велизар скоро ще навърши 6 мес и се замислих дали да не го отпразнуваме - нищо голямо , торта и още нещичко. Вие мислите ли , че 1/2 годинка си заслужава отбелязването ?

И мен много ме е страх от тези грипове - било свински или някакви други. Но това не значи , че ще си зазимя детето у дома. Даже след малко ще излизаме. Само ще отбягвам големи тълпи.

Хубав ден на всички!

# 19
  • Мнения: 66
Весела, все още се занимавам професионално, само, че работя от дома Simple Smile) И както не веднъж съм казвала, за бебоците ми е кеф да правя колажчета.

# 20
  • Мнения: 0
   MINOLTICHKA,темичката е страхотна, направо си върха.Бебчетата са ни най-красивите,а така направени снимките можем като коледни картички да ги пращаме.( е аз снимката на Аглая чак снощи я качих та ще зачакам следващата темичка)  Hug

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,Късметче!

 Честит празник на месечковците. Бързо оздравяване на болничките,че като чета май доста сополивковци има. Най-гадното и тъжно нещо за една мама е да гледа как детенцето и се мъчи. Praynigвсички да са здрави
 Връщам се да чета изпуснала съм 15 стр.,че имах изпит по Английски ,нали на стари години студентка станах та сега ми е нанагорно Simple Smile
 

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
МИНОЛТИЧКА голямо благодаря ,нямам думи просто колажът е страхотен,а всички дечица са толкова порастнали,че направо ми иде да ги схрускам от хубави по-хубави са всичките нали са си наши пу-пу шапка ти свалям  newsm20 Аз снимката от колажчето мисля да си я извадя и сложа в рамка,ще извадя и за бабите и дядовците и те да се радват.....от тези компютри и фотоапарати нямам една снимка всичко е в компа,а друго си е да си я гледкаш в рамка  Heart Eyes Хайде бързо да оздравяват всички болни,никакви температури искам само усмихнати сладки дечица  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 142
Здравейте!
Приемате ли още мами с бебчета? Следя ви от доста време и научих много неща  Simple Smile
Надявам се да ме приемете във вашата дружинка  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 66
Здравейте!
Приемате ли още мами с бебчета? Следя ви от доста време и научих много неща  Simple Smile
Надявам се да ме приемете във вашата дружинка  Heart Eyes

Добре дошла. Разкажи ни за теб Simple Smile

# 24
  • Мнения: 83
 MINOLTICHKA,перфектна си  newsm51
Ние вчера посетихме Бебемания,но не съм много очарована.Може би очакванията ми са били други  Wink
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,Късметче!
Честит празник на месечковците!
maeva0959, Hug ние само ако ни харесат,ако не няма да се бутаме в шамарите smile3503
Дано всички болнички бързо да се оправят  newsm17

П.С. diveto,добре дошла

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 12:49 от plami213

# 25
  • Мнения: 142
Ами казвам се Ива ,а бебо - Александър , той е роден на 24.04 но терминът ми беше на 07.05  Simple Smile
От град Хасково сме и като гледам май няма друга мама от този град...така че аз да бъда първата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 626
diveto  добре дошли при нас . Давай снимков материал на младежа , че ние тук сме много любопитни  Hug


Плами ти къде така го пробутваш младежа на другите девойки ще ви разлюбим  Mr. Green

Стаситка ако скоро не срещнем младите съвсем ще се забравят  Joy

# 27
  • Мнения: 528
здравейте мацки
diveto  welcome
късчетче 4.Р.Д да си жива и здрава и всичко най-хубаво ти желая.
за грипа и да се притесняваме нада ли ще се оправят нещатаСЕга и  най малката настнка джипитата казват че е свински грип зада плашат хората.Аз бях със запушен нос и ми казаха като отидох на дежурния лекар -свински грип,като се чух с моя лекар ме прегледа и каза лека настинка и днес вече се оправих.
Минолтичка гонини колажи да не ес занимаваш със фотогрфия.
Валчето виждам че търсиш гадже за малката щерка,моя е свободен но може да се пехвърли на каката.По по големички и пада ама се за една от двете ще стане Mr. Green
Ние сме добре.Вече се набира и сяда и е доволен.Вчера го пробвах в походилката беше много доолен а като го придвижвах към мене се кукореше.После ще кача снимки малко на Добри.
Сега отивам да приготвям обяда че след малко ще кещи отглад
лек ден

# 28
  • Мнения: 4
Велизар скоро ще навърши 6 мес и се замислих дали да не го отпразнуваме - нищо голямо , торта и още нещичко. Вие мислите ли , че 1/2 годинка си заслужава отбелязването ?

Заслужава се разбира се  Flutter ! Ние отбелязваме скромно всеки месец и така ще е до 1-вата годинка! Simple Smile А 6 месеца си е нещо повече ... е, не че ще е нещо кой знае какво, но утре ще поръчам торта някаква и ще се съберем (не на заведение, че с тези грипове, а и аман от заведения вече ooooh!). Ще отбележим повода в бабата, а тя вече му е купила страшно сладък подарък! Сега и ние тр да се поразтърсим за нещо  Heart Eyes
Макси вчера за пръв път отказа да яде нещо - карфиол+картоф. Но го разбирам напълно - само като отворих бурканчето такава ужасна миризма се разнесе на зеле  ooooh! . Той, миличкия, си отваря устата, но като преглътне и му се повдига ... и не го мъчих повече! Но днес с ухота изяде 190 гр пащърнак+картоф и след това 70 гр тиква+картоф  Flutter[/color
]

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 13:38 от Maria-Chiara

# 29
  • Мнения: 142
Ами дано да стане така : http://www.facebook.com/photo.php?pid=119790&id=100000154274864 незнам дали така се слагат снимки и ако не става ще ме светнете ли ?  Simple Smile
Гледам че за хранене говорите...и аз да кажа че  моя синковец яде всичко май  Simple Smile Днес му дадох и аз карфиол (добавих го в пюре от картоф + морков)  и си го изяде с кеф , но може и да не го е усетил , защото беше много малко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт