Отзиви за Старосел

  • 43 681
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 208
Новата част е пусната предполагам затова е лудница или.... И аз харесвам това място, страхотно е, цените пак ли са така космически на храната. Най-близкото място  за ядене е Хисар, ама там не е лошо, какво толкова 12 км Wink

# 31
  • Мнения: 1 614
Новата част е пусната предполагам затова е лудница или.... И аз харесвам това място, страхотно е, цените пак ли са така космически на храната. Най-близкото място  за ядене е Хисар, ама там не е лошо, какво толкова 12 км Wink
Цените са завишени,да...Може би не на всичко,но като като цяло са високи.Иначе комплекса е доста разширен,била съм там преди две години и виждам голяма разлика...За съжаление ресторантите не могат да поемат големия брой гости.Ако трябва да сме точни,Хисаря е на 20 км....Не са много,но за хора решили да вечерят към 20.30  и искащи да пият вино от Винарната им,това не е удачен вариант.Ако съм искала да се храня в Хисаря,щях да нощувам направо там,и без друго е пълно със Спа хотели  newsm78

# 32
  • Мнения: 2 208
Мда невероятно вино имат, но не е ли пренаселен и басейна , той е голям де, но все пак...

# 33
  • Мнения: 2 721
Комплексът е страхотен, СПА услугите, ако така мога да ги нарека, са едни от най-добрите в България, според мен. Има два ресторанта, единият с българска кухня, вторият "интернационална", е, ние предпочетохме втория. Цените, да определно не за budget travelling, но за качеството и обслужването в Тероар (вторият ресторант) беше оправдано.Виното е божествено, гостите на хотела не бяха от рода "мутра", напротив, имаше всякакви хора, деца, кучета. Бих посетил пак. Grinning
Рядко добро място в България, без да е кичозно "народно" и "автентично".

# 34
  • Мнения: 646
За виното бих се въздържала, но определено препоръчвам ракията  Laughing.

Кухнята е единственото, което не мога да кажа, че ми хареса. И в двата ресторанта. Не че беше зле. Просто не отговаряше нито на цената си, нито на нивото на комплекса.

# 35
  • Мнения: 1 614
Басейните не бяха препълнени честно казано,може би външния /който найстина е малък/ за определени периоди....Явно повечето гости са дошли заради хубавото вино  Mr. Green Колкото до храната ,вече споделих за развалената супа,но чух и от други гости,че не са доволни от храната и че това е единственото,което куца на комплекса !!!

# 36
  • Мнения: 2 558
Разбрах, че имат и пицария...нова била. Някой с отзиви?

# 37
  • Мнения: 1 614
Разбрах, че имат и пицария...нова била. Някой с отзиви?
едва ли има пицария,тъй като в новия ресторант предлагат няколко вида пици....Колко нова е ? От кога ? Аз не видях да строят м.октомври  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 2 854
Бях там на 7-8.11 и то точно в този новия ресторант, Тероар. Имат някакви пици, но не е чак пицария. Като цяло ми хареса комплекса, но не и за зимно Спа. Не си представям, че от апарткомплекса ще ходя по халат до спа центъра. И после загрята обратно нагоре.

# 39
  • Мнения: 68
Здравейте. Интересуват ме  стаите на хотела. Всички ли  са  битови? В новата  част как  стоят  нещата? Искам  да  подаря  на  близки приятели ваучер. Но са  много  претенциозни и  не  знам  този  битов  стил  дали  ще  им  хареса . Конкретно  за  стаите визирам. От доста  време  се  колебая и  не  мога  да  взема  решение. Моля  за  информация. Спато разбрах,че е добро,освен че  не  удобно  по  хавлия  да  се  излиза. Моля  за  мнение. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 614
Здравейте. Интересуват ме  стаите на хотела. Всички ли  са  битови? В новата  част как  стоят  нещата? Искам  да  подаря  на  близки приятели ваучер. Но са  много  претенциозни и  не  знам  този  битов  стил  дали  ще  им  хареса . Конкретно  за  стаите визирам. От доста  време  се  колебая и  не  мога  да  взема  решение. Моля  за  информация. Спато разбрах,че е добро,освен че  не  удобно  по  хавлия  да  се  излиза. Моля  за  мнение. Simple Smile
Разгледай снимките в сайта им.Ние бяхме в новата част ,стила не е точно битов,по-скоро някакъв модернизиран в тази насока  Simple Smile Simple Smile

# 41
  • Мнения: 646
misis bos, мебелите са от естествени материали, в стил, напомнящ българския, но в никакъв случай няма прекаляване. Доста е семпло даже.
За новата част е неудобен СПА-комплексът, който е далечко. Но има съблекални и може да се направи организация и през зимата.
Големият минус на комплекса е храната, съжалявам че се повтарям.

# 42
  • Мнения: 368
А къде се намира този нов, втори ресторант?  Аз мислех,  че е само този на двата етажа?

# 43
  • Мнения: 1 614
А къде се намира този нов, втори ресторант?  Аз мислех,  че е само този на двата етажа?
Той е до новата част на комплекса,на около 200 м по-нагоре от стария ресторант

# 44
  • Мнения: 1
Преди две години бяхме на почивка там и останахме с много приятни спомени, затова миналият месец с мъжа ми решихме пак да го посетим и да ви кажа нещата доста са се променили. Хотелът е станал двойно по-голям, заради появата на апартхотела, само че ресторантите и спа центърът не можеха да поберат толкова много хора. Беше изключително пренаселено, казаха ни да си направим резервация за вечеря, защото можело да останем без маса (въпреки че сме гости в хотела). В спато се пускат и външни хора и басейна беше толкова пренаселен, че по едно време ми стана лошо. Храната в ресторанта не е на ниво и порциите са изненадващо малки за високите цени, които имат. В стаите си беше студено. Иначе персоналът като цяло е много любезен и доста се старае. Виненият тур и дегустацията този път бяха изключително интересни и останахме много приятно изненадани.

А, вече имат и зоопарк, но организацията за посещението му не ми стана ясна....

Общи условия

Активация на акаунт