ЮНИ месец е далече,но в мене има мъничко човече

  • 26 738
  • 708
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 525
Натали, много се радвам за теб, сега се пази и си почивай.
Arrow за теб се отнася същото. Пазете се много. Hug

# 676
  • Мнения: 189
Натали    bouquet благодаря,че оставаш при нас!
krems82, добре дошла.

# 677
  • Мнения: 13
Здравейте, растящи коремчета!
Natalie_Nikol, ArrowHug! Радвам се, че всичко е завършило добре! Почивайте повече и се пазете!
Добре дошли на новите мами!
Аз бях в сряда на преглед - всичко е супер, бебо расте, отговаря си точно на дните, има си крачета, ръчички, а аз си имам снимка, на която вече се виждат  Laughing Доки ме отказа от ранната ФМ, ще ходя направо на втората 16-20 седмица. Вика ме за преглед пак чааак след Нова година, ако всичко е наред  Rolling Eyes Аз си казах, че няма да изтрая дотогава.
Аз повръщам активно от всичко, направо ми писна вече! Но може би затова съм качила само 1 кило досега, иначе щях да съм поне +7, 8кг. Simple Smile Тъй че всяко нещо си има и добра, и лоша страна, зависи откъде ще го погледнеш. За гаденето на работа ми помага количка, но само до обяд, после избягвам, че имам проблеми със съня. Малката не спи добре от няколко нощи, та вече съм като парцал  Tired 
Фолиева ще пия до началото на 4-тия месец, а вече почнах и да си мажа  preggo и bombs
А щерка ми днес ме разби - наблюдава ме как си слагам сутиен и коментира: "Мама си сложи раница на циците"  Joy

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 580
 Joy Joy Joy Joy Joy

Мамите с втора или трета бременност, казахте ли на бъдещите батковци и каки?

Ние не сме казали на бъдещия батко, но той пак е разбрал от някъде. Вчера го питах как е разбрал, че ще си имаме бебе и той ми отговори, че го бил чул от сърцето ми... Shocked Питам го: "Как така?" И той си долепя ухото до гърдите ми и казва: "Ето така! И ми казва още, че ще имам мнооооого подаръци за Коледа!" Joy Joy Joy
Да вмъкна, че е на 4 години. Laughing

# 679
  • Германия
  • Мнения: 71
Момичета - кокичета, още веднъж благодаря за топлото съчувствие и съпричастие! Трогната съм!
Аз съм готова с новата тема и изчаквам да изпълните плана до 50 страница, за да я пусна. Много моля тези, които не се виждат в списъка на начална страница или пък данните им са непълни, нека пишат на лични за да актуализирам!
Всъщност много исках да поема Коледно оформена тема, но прецених, че има време, а и с темпото с което пишем, нищо чудно отново да ми дойде реда дотогава. Затова се спрях на есенни мотиви за оформлението.
И пишете повечко и по-бързо за да не заспя пред лаптопа и да няма кой да пусне темата!
Ваша
Натали

# 680
  • Мнения: 1 183
Натали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако искаш накрая на темата да и пишем поредността вече, че май взеха да се объркват момичета  Laughing
Мале, момичета как се справяте на работа по това време аз направо заспивам пред компа  ooooh!
Даже си налях един пръст кафе допълних го с мляко само да видя дали ще ме разсъни, защото аз от кафето съм  Sick

# 681
  • Мнения: 140
Ох 4увствам се ужасно,таман си виках с тази бременност няма да имам оплавания,но не.Онзи ден и днес повръщам от лекарството,което ми слагат на зъба,отвратително е Sadмразя да повръщам.
Ще изкарам малко малкия навън докато има още слънце.За сега 4ао ви.

# 682
  • Мнения: 270
katjushka много, много ме докосна какво е казал сина ти. По детски чисто и вълшебно. Да го  Hug силно .

Ние казахме на Йони, но той е на 2,5 г и не разбира още много. Знае какво е бебе, но идеята, че има бебе в корема на мама е абсолютно невероятна изхождайки от факта, че редовно сяда на конче върху мен именно върху корема ми и се борим с татко му по преместването на малкия ездач. Предполагам след нова година ще вече доста по-наясно.
По този повод мами с дечица спряхте ли да вдигате децата си и започнахте ли да се пазите повече?

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И мен много ме трогна изказването му. Направо щях да се разрева! Heart Eyes Heart Eyes
Аз го вдигам, но не го нося на ръце. Например го вдигам, когато го слагам на тоалетната чиния, че му е височка още, но гледам да не се напрягам. В повечето случаи викам баща му.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Natalie Nikol, радвам се за теб!
katjushka по- очарователно нещо от изказването на сина ти не съм чувала!
Добре дошла на Krems82!
Искам да споделя нещо за килограмите. Преди да забременея бях 51 кг, в началото на бременността станах 50,30 /пиша ги точно, защото кантара е дигитален/ без нито веднъж да съм повръщала. Преди три дни установих, че вече съм 51,50 кг, а от вчера съм пак 50,30 кг. Тегля се винаги по едно и също време, на гладно. Като чета тук, че повечето момичета вече са качили, се чудя нормално ли е аз да отслабвам едва ли не? Чак в края на месеца съм на лекар, до тогава има само да се чудя дали всичко с бебо е наред??  Sad

# 685
  • Мнения: 119
t_tabakova  , спокойно Peace Аз при първата си бременност до началото на 5 месец, бях свалила 3кг, след това качих 20 и дъщеря ми се роди 4кг. За съжаление сега обаче, вече съм +3кг ooooh!

# 686
  • Мнения: 58
божее и аз как искам да съм 50 кг сега  Rolling Eyes
Мисля,че не е проблем t_tabakova ,не се притеснявай.Има две категории бременни-едните качват малко от началото,а другите губят килограми в началото.

# 687
  • Мнения: 344
Натали, Hug много се радвам, че всичко с вас е наред!!!

...Ако искаш накрая на темата да и пишем поредността вече, че май взеха да се объркват момичета  Laughing
silvyy , какъв е смисъла?? няма значение според мен кой поред номер е темата Wink ...по скоро съдържанието вътре Laughing

katjushka, явно усеща детето Heart Eyes казват, че е така Thinking
аз на големия батко му казах още първите дни Peace на малкия му казвам когато ми се тръшка на корема, но той се прави на разсеян, че явно не му оттърва hahaha Whistling

тортуна, постоянно е в ръцете ми дребния, а е към 13кг Shocked притеснявам се, но се надявам природата да си знае работата защото няма как иначе...

# 688
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен, момичета   bouquet От известно време следя темата, но така и не съм успяла още да изчета всичко  Simple Smile Натали, много се радвам, че всичко е наред с теб и с бебчето. Аз съм бременна в 9г.с., от София съм, но от около 2 месеца живея във Варна. Другата седмица ще ходя при доки и ужасно се притеснявам дали всичко ще е наред, защото мина доста време от предишния преглед.
Всъщност първия преглед беше съвсем в началото, само за да се установи бременността. И сега се страхувам да не се окаже, че плодното сакче е било празно или пък че бебето ми няма да има пулс....направо не знам как ще издържа до четвъртък. Темата е страхотна, благодаря и щастлива и безоблачна бременност на всички!!!  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 87
Аз пак да кажа моето лекарство срещу повръщане - деган, не съм му чела листовката, но помага. Пила съм само един път, да прекъсне поредицата  Sick и след това капките са достатъчни при мен.
Аз редовно говоря с дъщеря ми за бебета и когато видим бебе по телевизията, ме пита такова бебе ли ще си имаме, така ли ще плаче, а как така няма да говори, устата му къде е, сега имат ли уши, докато са ти в корема и т.н. Днес сутринта много делово ме попита "А кога ще идват бебетата?", като въпросите и отговорите, свързани с времето, са й най-трудни за проумяване.
Натали, браво на вас  Hug
Довега, стискаме палци!

Общи условия

Активация на акаунт