ЮНИ месец е далече,но в мене има мъничко човече

  • 26 728
  • 708
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 119
maya_katya, добре дошла Hug

След два месеца никак няма да се радваш на корема си, така че не бързай толкова. С големия корем всичко се прави много по - трудно, а за спането да не ти разказвам какви екшъни са. Целта обаче си заслужава Party
Ние на бъдещата кака още не сме казали, тя милата откак се помни, си мечтае да има сестриче, или поне братче Laughing Исках да и кажа по - късно, че ще ми скъса нервите от въпроси и нетърпение. Написала съм едно текстче в стихотворна форма, описващо как тя е първата ни голяма сбъдната мечта и понеже е много добричка, щъркелчето ще и донесе братче, или сестричка. Ще купя някоя красива картичка с бебче, ще го напиша и ще и я връчим. Искам да и остане хубав спомен.

# 706
  • Мнения: 4 126
Мая-Катя, аз с първата бременност спях на тази страна - майка ми с мен - първа бременност е качила 10 кг и е била фина мацка - и хоп - аз качих повече от 20 Laughing

JJ, голяма скица е синът ти. Какво ли им става в главичките...

Ниа казахме на дъщеря ни, тя е на върха на щастието. Много е грижовна, завива ме, целува ме по корема, върви пред мен по стълбите да не падна... въобще загрижена е. В момента, в който й казахме, тя на свой ред каза на всички - баби, дядо, вуйчо, на следващия ден на учителката си, на приятелките си. Чак се стреснах от тази бурна реакция, дано всичко е наред.

Корем по-голям сякаш нямам, но определено ми стискат всички възможни панталони. И килограми не съм качила, но този път, както писах, стартирах с 10 отгоре, та не ми и трябват. И като заговорихте за бирички - последните 6 килца ги качих това лято, имам чувството, че заради всекидневните обедни бирички с колегите Laughing И аз си падам по бирата и мастичката през лятото и по червеното вино и ракиджоса през зимата и то си ми личи напоследък де. Най-голямата изненада беше как веднъж не ми се е допило биричка откакто забременях, а пък и цигарите, от които в последните месеци пушех по една-две на ден, сега не мога да ги погледна, да не говорим, че не мога да понасям някой и на два метра от мен да ми пуши. В нашата голяма компания си имаме ден за "по мъжки" и за "по женски" излизания - престраших се миналата седмица да изляза с мацките и щях да пукна на втория час - нито мога да ям, нито да пия, а от цигарите Sick Чак ме заподозряха... И кафе не мога да пия, а по принцип съм направо зависима - въобще - друг човек.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет дами
Много е ведро настроението , много се радвам за което

Натали много съм щастлива мила, зарадвах се страшно много.Много се пази сега и почивай активно  Hug  Hug  Hug

Добре дошли на всички нови мами

Ние първо на нашата кака казахме ,много се радва милата , но не съм много суигурна , че осъзнава съвсем напълно какво става и какво ще стане.Вече се съобразявам с вдигането и.Не я нося изобщо  Naughty най - много да я повдигна само за нещо си , но тя си е висока доста/110см/ и се справя с почти всичко сама , а където не може си помага със столче  Heart Eyes
Моят корем леко се е поиздул вече , но не буди съмнения за бременност.
От към изследвания не ги запомних много добре кой в коя седмица ще е  ooooh! , моят преглед също беше като на Киди мнооооооооого обстоен/1 час/ и то запомня ли се всичко.Но кръв и урина ще пускам другата седмица.Цитунамазка каза , че ще пускаме ама кога  newsm78 Витамини не пия само Фолиева и то до края на 12г.с. каза.За повръщане не мога да помагам с никакви съвети за сега все още съм само на леко гадене.

Това е за сега от мен , малко рядко пиша , но не успявам на работа никак да драсна 2 реда та камо ли да ви изчета

# 708
  • Германия
  • Мнения: 71
Момичета слънчеви, представям ви новата ни тема, която символично бих искала да наречем на онези, които ни напуснаха без време, но които знаем ще се върнат скоро с най-добрите новини!

Общи условия

Активация на акаунт