Позволявахте ли си алкохол през бременността?

  • 30 262
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 859
вкарвам по една бира от дъжд на вятър.

# 481
  • Мнения: 19
Момичета, стига сте корили жената за честното мнение! Twisted EvilПоне има доблестта да си признае, има толкова много майки, които не си признават, че тайно са си сръбвали или припалвали... Аз си пийвах преди бременноста, пушех си...Всъщност едни от признаците, че съм бременна беше изчезването на желанието ми за алкохол. С цигарите се преборих по-трудно, припалвах по една-две, по-скоро по навик или като се изнервех много. Алкохолът го отлюспих тотално, изключение бяха три-четири пъти по 2 чаши вино. Най-странното е, че след като родих , нежеланието да пия остана. В момента бебочко е на три месеца, не го кърмя отначалото, но пак не ми се пие и ми се пуши по-малко, отколкото преди (пак по цигара, две). В края на краищата гледката на майка, която пуши, докато си разхожда детето, е гадна, пък и най-малкото е ужасно детето да гледа как родителите му дърпат вонящите пръчици-не е възпитателно. Моите родители не пушеха и аз пропуших късно-на 20 год. Гнусно е и цялата ти къща да смърди на цигари! Ние с мъжа ми пушим в кухнята и проветряваме с часове, въпреки че стаята на малкия е отдалечена доста. #2gunfire

# 482
  • Мнения: 1 464
Момичета, стига сте корили жената за честното мнение! Twisted EvilПоне има доблестта да си признае, има толкова много майки, които не си признават, че тайно са си сръбвали или припалвали...

И  като си е признала,паметник ли очакваш да и вдигна?Има разлика между сръбвам си и припалвам и пия всяка вечер(не бира и вино) и пуша като разпрана-ама на децата нищо им няма.

В края на краищата гледката на майка, която пуши, докато си разхожда детето, е гадна

Изобщо не ми е гадна даже.Освен ако не кърми едновременно с това.Айде стига вече,че аман от моралистки с вонящи пръчици-не е възпитателно просто!

# 483
  • Мнения: 571
Е,добре де!!!!!!Никоя от нaс не се интересувa от животa нa другите!Женaтa просто сподели.Зaщо я ядете???Тялото е нейно,децaтa също.Не мислете,4е 6те се рaзболеят зaрaди нa4инa и нa живот.
Явно нещо не ни е нaред??Тя не се хвaли.Споделя опит.
Могa дa и стиснa ръкa,4е в гнездо нa оси е дошлa кaтом п4елa

# 484
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не само, че се хвали, но апелира и другите да постъпват като нея.
Цитат
Резултата - никакъв проблем през бременностите, нито с ражданията. Имам две прекрасни деца, които освен една шарка в градината и едни въшки    - от друго не са и боледували.
Така че не робувайте на тези митове - ако ви се пие, пийнете си. Ако ви се пуши - палнете си.
Колкото до боледуванията- дано наистина са здрави, защото децата не са виновни за безотгворността на майка си. Но последиците не винаги се проявяват още в ранна детска възраст.

# 485
  • Мнения: 1 464
Могa дa и стиснa ръкa,4е в гнездо нa оси е дошлa кaтом п4елa

А ти като каква се явяваш?Като пчелата-майка?
Вместо да и стискаш ръката,постъпи като нея през следващата си бременност и ела да споделиш и ти в гнездото.

# 486
  • София
  • Мнения: 174
Момичета, стига сте корили жената за честното мнение! Twisted EvilПоне има доблестта да си признае, има толкова много майки, които не си признават, че тайно са си сръбвали или припалвали...

И  като си е признала,паметник ли очакваш да и вдигна?Има разлика между сръбвам си и припалвам и пия всяка вечер(не бира и вино) и пуша като разпрана-ама на децата нищо им няма.

В края на краищата гледката на майка, която пуши, докато си разхожда детето, е гадна

Изобщо не ми е гадна даже.Освен ако не кърми едновременно с това.Айде стига вече,че аман от моралистки с вонящи пръчици-не е възпитателно просто!


Ама наистина не мога да разбера откъде цялата тази жлъч.
Добре разбрахме твоята позиция но ако обичаш бъди малко по сдържана в коментарите си. Все пак това е просто един форум. Наитина не мисля че има смисъл от ядливите нападки и злобните епитети. В крайна сметка всеки сам решава за себе си. Но да слагаш хората под общ знаменател на база едно тяхно мнение е тесногръдо.

# 487
  • Мнения: 920
Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

# 488
  • Мнения: 3 066
Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

Така е ,всеки си има критерии и разностранни вкусове !

# 489
  • Мнения: 462
Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

Peace Peace Peace
Аз не съм пушила (по принцип рядко паля, даже след като родих може да се каже, че "пропуших"), но си сръбвах по половин-една бира дневно ...

# 490
  • Мнения: 1 464
Ама наистина не мога да разбера откъде цялата тази жлъч.
Добре разбрахме твоята позиция но ако обичаш бъди малко по сдържана в коментарите си. Все пак това е просто един форум. Наитина не мисля че има смисъл от ядливите нападки и злобните епитети. В крайна сметка всеки сам решава за себе си. Но да слагаш хората под общ знаменател на база едно тяхно мнение е тесногръдо.

Aма като наистина не можеш да разбереш,защо се напъваш?Колко сте общо пред компютъра,та говориш в мн.ч.-"разбрахме"?Щото и това не е много умно-говори за себе си,не слагай всички под общ знаменател.
Не ми казвай каква да бъда и каква не.
На кое му викаш злобно-на това,че съм казала,че има разлика между сръбвам си и пия по колкото ми е кеф,ли?
Ако толкова искаше,да беше писала по темата,не да ме цитираш.
Имам право да си пиша каквото намеря за добре и наистина ми е писнало от такива като теб,които изпадат от някъде с всичко друго,но не и мнение по темата.

# 491
  • Мнения: 6
 


Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

Peace Peace Peace
Аз не съм пушила (по принцип рядко паля, даже след като родих може да се каже, че "пропуших"), но си сръбвах по половин-една бира дневно ...
Иха ама и ти не си поплюваш по половин цяла бира  Joy идете във форума на изтъкващите се алкохолички   smile3532
Той живота не свършва след бременността не си похабявайте черния дроб през 9те месеца оставете и за послее  hahaha

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 20:36 от NICOLEEE

# 492
  • Мнения: 91



Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

Peace Peace Peace
Аз не съм пушила (по принцип рядко паля, даже след като родих може да се каже, че "пропуших"), но си сръбвах по половин-една бира дневно ...
Иха ама и ти не си поплюваш по половин цяла бира  Joy идете във форума на изтъкващите се алкохолички   smile3532
Май наистина мястото на някой не е в тази тема...ами в на "анонимните алкохолици"

# 493
  • Мнения: 616
хахха, няма такова нещо... справка например ANNAFACE пише, че е на 28...     merydit - 31, offioly  - 27 - без да подбирам специално - от последните страници няколко момичета споделящи си , че си пийват.
Naughty Ааааа, виждам си ника споменат!!! Не, така, моля! offioly е вече на близо 28 дори. И сподели, че през ден-два пие по малка бира! Ако обичаш, не ме нареждай до ANNAFACE, дето го кара на твърд, и с цигари! Защото ми изкривяваш изказването изцяло!
Цели месеци offioly не е пила дори и малка бира; точно тези две седмици обаче - да, и наистина, ама наистина не мисля, че може да се сравнява с нечие чуждо поведение!
 Кафе, Angel_Dust, също не пия, ако ще говорим за въздържание. Защото и то  не е от най-безвредните неща, нали така!
Цигари не пуша; Грижа се за себе си и за детето което нося, много, много добре! Правя достатъчно много други неща, които директно да подпомогнат неговото развитие, както и моето здраве.  Не е едната бира (малка! и не всеки ден) по пладне, дето ще развали всичко останало!
Нещата в живота не са само черни или само бели!
Чети внимателно кой какво е написал, и тогава категоризирай хората!

# 494
  • Мнения: 909
хахха, няма такова нещо... справка например ANNAFACE пише, че е на 28...     merydit - 31, offioly  - 27 - без да подбирам специално - от последните страници няколко момичета споделящи си , че си пийват.
Naughty Ааааа, виждам си ника споменат!!! Не, така, моля! offioly е вече на близо 28 дори. И сподели, че през ден-два пие по малка бира! Ако обичаш, не ме нареждай до ANNAFACE, дето го кара на твърд, и с цигари! Защото ми изкривяваш изказването изцяло!
Цели месеци offioly не е пила дори и малка бира; точно тези две седмици обаче - да, и наистина, ама наистина не мисля, че може да се сравнява с нечие чуждо поведение!
 Кафе, Angel_Dust, също не пия, ако ще говорим за въздържание. Защото и то  не е от най-безвредните неща, нали така!
Цигари не пуша; Грижа се за себе си и за детето което нося, много, много добре! Правя достатъчно много други неща, които директно да подпомогнат неговото развитие, както и моето здраве.  Не е едната бира (малка! и не всеки ден) по пладне, дето ще развали всичко останало!
Нещата в живота не са само черни или само бели!
Чети внимателно кой какво е написал, и тогава категоризирай хората!

Виж сега...по принцип не ме интересува ,че си ме дала за пример..просто аз ще доуточня ,че от време на време съм пийвала по малко биричка....,но цигари твърдо не Naughty




Всеки си има глава на раменете и  преценява дали да пие и пуши през бременноста си, и докато кърми.

Peace Peace Peace
Аз не съм пушила (по принцип рядко паля, даже след като родих може да се каже, че "пропуших"), но си сръбвах по половин-една бира дневно ...
Иха ама и ти не си поплюваш по половин цяла бира  Joy идете във форума на изтъкващите се алкохолички   smile3532
Май наистина мястото на някой не е в тази тема...ами в на "анонимните алкохолици"


Вече наистина прекалявате...запазета си мнението което е извън темата за у вас си..или за групичката на "идеалните майки"....
Заради някаква си биричка изкарахте хората алкохолици!!! #Crazy.....Май искате да си чешете езиците,...не работите ли ,какво правите по цял ден ,ако ви е скучно у вас вземете се поразходете и говорете с хората.Не се правете само тук на много интересни,че вече взехте да ме дразните с вашите тъпи изказвания. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт