АВГУСТинчетата мили се борят с вируси и бацили!

  • 21 551
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 554
Весела Коледа хо-хо-хо

# 706
  • Мнения: 222
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ,МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО РАДОСТИ И ЩАСТИЕ, СВЕТЛИНА В МИСЛИТЕ И СЪРЦАТА НИ! НЕКА ХОРАТА, КОИТО ОБИЧАТЕ БЪДАТ БЛАГОСЛОВЕНИ И ЩАСТИЛИВИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! С МНОГО ЗДРАВЕ И ГОРДОСТ ДА НОСЯТ КРАСИВИТЕ СИ ИМЕНА !

# 707
  • София
  • Мнения: 3 933
Честита Коледа!
Да сте здрави и щастливи!


Честит имен ден на Ицко, на половинката на Ментина и на всички именници!

# 708
  • Мнения: 65
Добро утро!
Надявям се, че сте получили страхотни подаръци, особено малките сладури!

Честито на всички именици днес! Да са живи и здрави!

Вкъщи Борис вече е по-добре, но Кирил и той отива към антибиотик . Това на пречи настроението все пак да е празнично!

Приятен ден!

# 709
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! НЕКА СВЕТЛИНАТА ОГРЕЕ ДОМОВЕТЕ И СЪРЦАТА ВИ!

Малко на патерица
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИЯ И ГОЛЕМИЯ ИЦКО! ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, И ДА СЕ РАДВАТ НА КЪСМЕТ!

При нас дойде Дядо Коледа с пълни чували за децата. То не беше радост, то не беше чудо. Емоциите бяха огромни. За съжаление, документите са само на камера, забравихме да направим снимки.  Embarassed А аз с качването на филмчета от диск съм скарана. Подаръците обаче пожънаха страшен фурор и за щастие, нямаше делене и завистливи погледи към даровете на другия. И двамата останаха предоволни. Grinning
Днес бяхме на гости на другата баба и дядо.
Имаме и зъбоникнещи новини.  Mr. Green Теди освен с нови постоянни кътници, си има и двойни предни зъби. Постоянните два долни са поникнали за нула време зад другите, без да ги усетим. И сега упорито клатим млечните, че трябва да се махнат по най-бързия начин. Ле-ле, постоянните растат като гъби... Shocked със скоростта на светлината направо. Така че се надяваме тази вечер да ни посети поне за едното Феята на зъбчетата. Grinning
Хубав ден желая на всички Hug

# 710
  • Мнения: 361
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО HugЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ В ДОМОВЕТЕ НА ВСИЧКИ НИ Heart Eyes

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИЯТ И ГОЛЕМИЯТ ИЦКО,НА БОЖИДАРА И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ  bouquet

Нашият празник мина прекрасно.В Сандански-уютно и весело.Ивон е страхотно щастлива.Няма и помен от онова изнервено дете,което е в Сф.
Хапнахме довооооооолно,поспахме си доволно.Подаръци разбира се имаше най-много за Ивон.Беше много щастлива,особенно от детските гримове.Това моето дете,голяма кокетка ще се извъди Laughing
Комшията пък се направи на Дядо Коледа и тя онемя.До сега нали го беше виждала все на кукли и снимки,и като го видя в истинският му размер.... Joy
Дойде до мен и ми каза:Мамо,ама той е истински и голям.Има палто и голяма бяла брада."Очите и бяха ей, такива Shocked
И накрая,защото не знаеше как да реагира от превъзбуда,взе да му пее-"Ой,Коледо,мой,Коледо......"

Ето малко снимки от нас:
-с празничната погача
-елхата
- с един от подаръците
-Дядо Коледа Shocked
-снимка
- на върха на щастието Party


# 711
  • Мнения: 530
Честит празник на всички именници!



Ади  Heart Eyes страхотни снимки.

# 712
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 948
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДНЕШНИ ИМЕНИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

А сега пък аз да почерпя, че днес моето майче е именичка.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 933
Здравейте  Hug.
Лу, честит имен ден на мамчето ти. Да е жива и здрава и много да ви помага.
Ади, много е сладка Ивон Heart Eyes.
И при нас намина Дядо Коледа, но хлапетата спяха и не успяха да го видят Laughing, но разочарованието им трая до момента в който видяха, подаръците Mr. Green.  А те не само, че бяха в изобилие (под елхата имаше и от нас и от мойте родители), ами и едното и другото хлапе останаха много доволни Grinning. Сега очакват и Дядо Мраз да ги посети, защото другата баба и дядо още не са се отчели Mr. Green. Освен това на Нова Година ще ги заведем у наш'те и там вероятно майка ми и баща ми ще ги зарадват с още нещо. Както се казва дете да си Laughing.

Честит имен ден на всички именници!

# 714
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте и от нас  Hug

Лулу, Честит имен ден на майчето ти! Да ти е жива и здрава още дъъълги години  Hug
Ади, целувки на Ивон-бонбон  Heart Eyes
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

При нас нищо ново - от повод на повод и от маса на маса...  Crazy

# 715
  • Мнения: 1 387
Хайде на баницата с късмети:
http://www.amur.bg/banica-kasmeti.php
На мен здравето се падна!!!
Какво друго бих могла да искам.
Честито на именниците.На мен и двамата ми родители са Стефан и Стефка.

# 716
  • Мнения: 361
Аз ще летя до Париж Laughing

# 717
  • Мнения: 530
Бре на мен пък бебе ми се падна . #Crazy

# 718
  • Мнения: 1 554
Яна Joy пълна къща ще е много весело Hug

# 719
  • Мнения: 3 595
Сладкиш  Hug

Аз ще съм по любовта  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт