LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 198
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте! Бихте ли оразмерили съпругът ми, моля? ГО - 114 см., Т - 100/102 см., Х - 105 см. Висок е 1,80, каква дължина панталон трябва да взема? Не носи и няма никакви дънки, а панталоните са му 52/54 от бг номерация.

# 571
  • на морето
  • Мнения: 1 396
anny_ -извинявай многи за забавянето на размерите за тази блузка,но дъщеря ми я нямаше вкъщи и я беше взела със себе си.Сега ги давам-38/40
дълж.-60,рамене-37,подмишници-42,ръкав-56.Мерена е след като съм я изпрала поне три пъти.Мисля,че леко се развлече,но не е фатално.А и хората са писали да се пере на ръка,но аз си пазя нежни ръчичките Mr. GreenТа я пера в пералнята Wink
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-imprime-pur-coton.aspx?pro … &numberpage=1

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Извинявам се на Змейковица, вчера не съм  видяла пост-а и с въпроса за чорпогащника. Да, дебел е и ще е идеален за зимата. Стои точно, както на снимките в сайта и ще е много удобно да се носи с рокля, с къси панталонки или с каквото си решиш. Наистина съм много доволна, а и цената на която ми излезе (3,71Е) си е цяло попадение.  Peace
Сега виждам, че е намален на 9 и нещо евро, но според мен с кода за поларчето ще падне още много... Стига да се нагласят добре продуктите  Peace
Извинявай, ако съм те забавила ....  Embarassed

Нее, не се притеснявай - аз тази сутрин питах  Hug Благодаря!

# 573
  • Мнения: 145
 Вижте каква машинка имало тукааа ..... Някой поръчвал ли е подобно чудо: http://www.laredoute.fr/vente-maxi-rase-peluches.aspx?productid= … &numberpage=1 ?

# 574
  • Мнения: 1 140
Здравейте! Бихте ли оразмерили съпругът ми, моля? ГО - 114 см., Т - 100/102 см., Х - 105 см. Висок е 1,80, каква дължина панталон трябва да взема? Не носи и няма никакви дънки, а панталоните са му 52/54 от бг номерация.
Спортни панталони - 46, ако обича да са му свободни или 44, ако обича впити;
Панталони към костюми - 52/54
Пуловери, блузи - XL
Ризи - по вратна обиколка
За още по-точно оразмеряване: взимаш едни негови панталони и мериш колко са широки горе в колана, това е  размерът  Peace

# 575
  • Мнения: 1 210
Вижте каква машинка имало тукааа ..... Някой поръчвал ли е подобно чудо: http://www.laredoute.fr/vente-maxi-rase-peluches.aspx?productid= … &numberpage=1 ?
Имам такава, но не от Ларедут, по принцип съм доволна от нея, въпреки че не я ползвам често.

# 576
Драги Госте, това е тема за пазаруване в един конкретен сайт, не за пазаруване онлайн международно по принцип, нито за банки и банкови карти. Понеже взе да разпитваш, а и много да ти отговарят, обобщавам:
1. Може да пазаруваш с ДЕБИТНИ Виза Електрон на всички банки с изключение на ОББ. Най-изгодна е на ЦКБ, защото няма такса за обслужване на картата и неснижаемият остатък е само 2 лв.
2. Може да пазаруваш с ДЕБИТНИ Виза Класик, но повечето от тях, макар и по-сигурни, ти излизат по-скъпо. Например Виза Класик на Райфайзен има годишна такса 10 лв., неснижаемият остатък също е 10 лв. и има 0,1% такса за всеки международен превод.
Мисля, че в общи линии това отговаря на повечето ти въпроси. За повече подробности се обърни към конкретната банка.

Благодаря за обобщението - сега знам към каква карта да се насоча! Опитвах се да го направя сам, но така наистина се получи най-добре. Въпроса ми беше конкретно за La Redoute, а не "за пазаруване онлайн международно по принцип".

Успех на форума и Благодаря още веднъж!

# 577
  • Мнения: 32
Момичета
    "Jean droit stretch taille basse entrej. 81 cm
      Jean le plus authentique !
      Jean en denim stretch 98 % coton, 2 % élasthanne pour un maximum de liberté de mouvement.
      Vous mesurez entre 1m62 et 1m68, entrejambe 81 cm."
за ръст 173 става ли?

# 578
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Някой да чака поръчка от 22.10. освен мен, за Варна? Че свикнах с бързото пристигане, и сега ми е малко кофти като се бави така.  Confused

# 579
  • Мнения: 685
anny_ -извинявай многи за забавянето на размерите за тази блузка,но дъщеря ми я нямаше вкъщи и я беше взела със себе си.Сега ги давам-38/40
дълж.-60,рамене-37,подмишници-42,ръкав-56.Мерена е след като съм я изпрала поне три пъти.Мисля,че леко се развлече,но не е фатално.А и хората са писали да се пере на ръка,но аз си пазя нежни ръчичките Mr. GreenТа я пера в пералнята Wink
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-imprime-pur-coton.aspx?pro … &numberpage=1
  bouquet Благодаря, Доди!

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз днес получих от 29.10 за пощата с трите сутиена и подарък поларчето.
На мен сутиените ми харесват за тази цена.  Peace Имам от тези http://www.laredoute.fr/vente-2-achetes-=-3eme-offert-soutien-go … &numberpage=1 ,сега си поръчах още един в бяло и един в черно.А и този не е лош http://www.laredoute.fr/vente-2-achetes-=-3eme-offert-soutien-go … &numberpage=1 Не е мой стил,с тази шаренийка,но е за подарък за племенничката  Hug

# 581
  • Мнения: 112
Сигурно е обсъждане вече, но съм чела тук, че обувките са -1 номер (т.е. по-малки са), дали това важи и за маратонките?

# 582
  • Мнения: 5 790
Важи само за някои маратонки и на тях си го пише в описанието.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Някой да чака поръчка от 22.10. освен мен, за Варна? Че свикнах с бързото пристигане, и сега ми е малко кофти като се бави така.  Confused
Ха я ходи и ги трови.В събота взех от 24.10 и ми сервираха,че друга от 28.9 са я върнали след престой 37 дена ooooh!,а аз ходя ден през ден да я търся и не я намериха.Днес вече получих от 30.10
П.П-Тормоз му е майката здраав и постоянен.Говоря за 9020.Дано да не си там. Hug

# 584
  • Варна
  • Мнения: 916
Някой да чака поръчка от 22.10. освен мен, за Варна? Че свикнах с бързото пристигане, и сега ми е малко кофти като се бави така.  Confused
Ха я ходи и ги трови.В събота взех от 24.10 и ми сервираха,че друга от 28.9 са я върнали след престой 37 дена ooooh!,а аз ходя ден през ден да я търся и не я намериха.Днес вече получих от 30.10
П.П-Тормоз му е майката здраав и постоянен.Говоря за 9020.Дано да не си там. Hug
аз тъкмо издирвам тел на митницата, че да ги проверя какво става, от 30.10 ми е поръчката,
desuri, ти в пощата ли си ги получаваш, аз само веднъж в пощата получих, бях поръчала една блузка отделно, уж за да дойде по-бързо, но не стана точно така . . .
някой ако може да помогне с тел. ще съм благодарна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт