МАЙките не спират да ядат, а коремите им видимо растат! N6

  • 17 218
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Tinaina благодаря за новата темичка bouquet
Добре дошли и на новите мами.

При мен няма особени промени. Засега нямам пъпки, но забелязах, че на места кожата се омазнява по-лесно (бюста?!). Една мама по-горе беше споменала, че и косата по-лесно се омазнявала... и при мен е така Sad Видях се в чудо, мислех си, че е от шампоана... съвсем бях забравила, че може да е вследствие от  preggo.
При мен напрегнатостта в гърдите отдавна изчезна, но не съм допускала, че нещо може да не е наред. NICOLEEE споки, нали коремчето расте  Flutter

Лек ден на всички, да знаете, че ви следя редовно  Blush

# 76
  • Мнения: 386
Здравейте  сладки , бъдещи мамита!
Да ние честита  новата  темичка    smile3501
Добре дошли на новите мами  Peace
Заредете се с много усмивки и спокойствие най-хубавото предстои!
 Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 555
Готови са, готови са ми резултатите най-сетне!  Mr. Green

Малко ми е трудно да се ориентирам, защото са доста рискове - вашият риск, биохимичен риск, възрастов риск.  Thinking Миналия път ми бяха казали само една стойност, а сега има 20.  Laughing Но важното е, че всички са с доста нисък риск. Моят риск е 1:16000, а възрастовия 1:1300.  newsm44 Този път ще пропусна амниото.  Sunglasses Mr. Green

# 78
  • Мнения: 62
Аз пък още не съм си правила БХС ! Дали във всяка лаборатория се прави?
Моят лекар не ме е карал да си правя такова изследване!

# 79
  • Русе
  • Мнения: 764
aniK , благодаря за предложението! За сега съм на сухари със сирене. Мисля, че поне за сега добре ми се отразиха добре. Дори излизах да свърша малко работа и успях малко да се разходя на въздух. Добре ми се отрази поне за сега. И гадния вкус в устата е по-слаб от сутрита.
Ивон , браво за добрите резултати.
green_dawn, чакаме после разказче за срещата с бебчето. Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте бърборанки. При мен гаденето май отшумя. Но пък започна повишено слюнкоотделяне. Също много ми е горчиво в устата (нямам киселини) и редовно смуча бонбони. Но пък имам друг проблем -  smile3550 и корема ми е толкова издут (все едно съм 5 месец) - някакви препоръки.
И аз много разглеждам сайтове за бебешки дрешки и колички. А също и всички колички, които показахте ми харесват. Май ще пада голяма чуденка при избора Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7
tesita  Hug
alexxana - аз също още не съм си правила БХС, на 16.11 съм на ЖК и тогава ще гледаме бебо и след това....на БХС(живот и здраве)
elinka;) - и аз съм със същия проблем и вече се чудя какво да пия newsm78.Препоръчаха ми ХУСК и вчера си взех.НО.......щях да   Sick.Много гадно бееее ужас - пих го с вода снощи.Ама днес се изхитрих сутринта и със мляко , но пак не беше приятно  smile3518 Но наистина усещането с подутия корем е мнооого гадно

# 82
  • Мнения: 234
tesita  Hug
alexxana - аз също още не съм си правила БХС, на 16.11 съм на ЖК и тогава ще гледаме бебо и след това....на БХС(живот и здраве)
elinka;) - и аз съм със същия проблем и вече се чудя какво да пия newsm78.Препоръчаха ми ХУСК и вчера си взех.НО.......щях да   Sick.Много гадно бееее ужас - пих го с вода снощи.Ама днес се изхитрих сутринта и със мляко , но пак не беше приятно  smile3518 Но наистина усещането с подутия корем е мнооого гадно

момичета Хуск мн помага, аз съм го пила, супер действа, но трябва да се пие редовно и е едно от нещата което не е вредно за здравето, той просто ти оправя храносмилането.  той в началото мн подува корема, но после ще почнете редовно да ходите, аз засега си ходя всяка сутрин и съм много щастлива иначе става един ад Sad
Успех дано успеете

# 83
  • Мнения: 17
Привет и от мен  Grinning
От сутринта три пъти пиша и все неуспявам да си довърша поста и да го пусна, снощи ни разбили магзина и около мен само обикалят шефа, сотаджии, полицаи, лудницата е пълна  ooooh!

Щях да пиша толкова неща, вече половината съм ги забравила .

Мели успешна операция на майкати и дано мине леко  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Spirito85  добре дошла при нас  Hug

kapri_z и аз бях чула че Калчева прави ФМ, но имам лични съображения към нея и неискам да ходя там. По принцип за видеозон най си уважавам Ченгелиева и Стоева. Ходих при Стоева да я питам дали прави ФМ, тя каза че апаратът и не бил толкова добър и ми отказа , прати ме при Ченгелиева и каза че в Дева Мария апаратът им е много хубав . Докато се ровех в сайтът им обаче реших да се запиша при Хубчев, и така утре съм там. Ще докладвам после, дано всичко мине добре, ще взема и мъжо и малкия с мен. Надявам се да ги пуснат вътре, че Ивчо много иска да види бебчето какво прави в корема на мама  Mr. Green За БХС ,ще питам пак там и ще пиша какво са казали, аз от Лина имам смесени чувства. В лабораторията им в Меден рудник, два пъти ходих ,останах супер доволна изобщо не разбрах как ми източиха кръвчицата .Последно преди две седмици ходих в тази дето е до първа поликлиника отстрани , надупчи ми и двете ръце, вени съм нямала, кръв съм нямала, като ми се развика тая лудата, а преди това ч чаках 10 минути да си довърши личният разговор по телефона. Накрая толкова побеснях че ако не беше мъжо щях да измета пода с косата и  Twisted Evil

elinka;) купи си кивита ,много помагат за запека  Peace

# 84
  • Мнения: 62
А Активия не ви ли действа?! Аз не я ям въобще по простата причина че имам 2 дни разстройство след това! Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 150
честита нова тема!
аз от един месец вече съм с това гадене и повръщане, в понеделник лекарката каза че трябва да отшуми до  2 седмици и много се надявам да е така. А до гадния вкус в устата аз още от началото го имам и няма отърване, а косата ужасно ми пада , но четох че това са нормални неща, но всичко казват, че отминава след 4 месец и трябва да се чувстваме много добре.

Аз на БХС съм на 2.12 , и искам да попитам някой скоро ходил до колко часа работят. Simple Smile
 

# 86
  • Мнения: 234
е сетих се някой беше писал за киви и 1 ч газирана вода, но не знам дали помага

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Здравейте бърборанки. При мен гаденето май отшумя. Но пък започна повишено слюнкоотделяне. Също много ми е горчиво в устата (нямам киселини) и редовно смуча бонбони. Но пък имам друг проблем -  smile3550 и корема ми е толкова издут (все едно съм 5 месец) - някакви препоръки.

Ау, мила, дано се разминеш с това. Няма такава гадост - 3ти месец го влача, един тон кухненски ролки изхабих и чинно чакам да спре, защото друг лек няма  #Cussing out
За запек и аз бих препоръчала да се решава проблема с храна и течности, но когато не става, трябва да се помогне и с "лекарство". Не смея да се похваля, че нямам тази екстра, защото нищо друго не ме подмина  Praynig Praynig Praynig Аз по принцип съм с много бърз метаболизъм и сега гледам да поддържам нещата, въпреки "смотаното" ми хранене. Не съм фен на Активия (нищо от Данон и ОМК, но това е друга тема Wink )
Ако някой намери лек за горчивия вкус, да свирка  Whistling За слюноотделянето пробвах с бонбони (лимоновите Орбит) - докато смуча е ОК, но веднага след това се увеличава двойно  #Cussing out

Купих си чай Ройбос от този с ванилията - ако ми понесе, ще ви благославям, че течностите много ми липсват  Hug

Ивон, браво за БХС-то, ти много се притесняваше  Hug

Аз от предишната бременност правя тези упражнения за бременни. Имах и един диск Фитнес-мама, който сигурно вече е наличен и онлайн

# 88
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте МАЙчета и от мен,

Честита ни нова тема, само положителни новини в нея.

Да Ви кажа, относно проблема с WC-то аз също го имам на 3-4 дни, пробвах с Активия, но повръщам  Sick от нея, Кивито не ми помага, както и бях чула за грейпфрути - никакъв ефект. Единствено веднъж стана с топло мляко и мед - но за съжаление само веднъж се получи. Вече незнам какво да пия или ям, което да има наистина някакъв сигурен ефект  Thinking

 

# 89
  • Мнения: 17
Just Woman незнаех че и грейпфрута действа разхлабващо  Thinking, но явно аз затова нямам проблеми с WC-то, всеки ден ям по половин такъв и като омахам и две кивита , и нямам проблем   Wink

aniK  надявам се чая да ти хареса, аз още не съм взела от ванилията че имам от другият.

Общи условия

Активация на акаунт