ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - НОВА ТВ

  • 99 688
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 379
ПО НАТАТАШНОТО РАЗВИТИЕ НА СЕРИАЛА СЕ ПИШЕ СЪС БЕЛИ БУКВИ

това... хайде нека аз да го преценя

# 676
  • Мнения: 10 240
Преди да ви кажа лека нощ ви поставям задачка да утре :
Искате ли анкета във връзка със сериала и на каква тема да е тя?
още 3-4 странички и идва нова тема

 

                smile3524  ЛЕКА НОЩ!

# 677
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Здравейте ,гледам филма с интерес и отдавна ви чета ,но все не се решавах да пиша Много са интересни коментарите ви ,и в повечето случаи се припокриват и с моето мнение. Наистина филма разглежда много интересни теми -изневяра и последствията от нея,отношение родители -деца ,и др .
И както най често става ,страдат невинните ,тоест децата. Много се трогнах от сцената когато двете момичета плачеха на плажа
Филма би трябвало да се дава в по гледано време за да достигне до повече хора ,например от 20,00 Но от Нова ,пак не прецениха ,че имат златна кокошка в ръцете
И  още нещо ,не съм много съгласна ,че малтретираните жени са винаги пасивни до край
Идва един момент ,и се преобръща всичко .Тогава обикновенно те се вземат в ръце и успяват да изплуват от блатото ,да се отърсят ,започват наново и успяват да изградят съвсем различен живот
Дано и Захра да успее
Надявам се и аз да успея по честичко да се мяркам тук

# 678
  • Мнения: 11 379
Преди да ви кажа лека нощ ви поставям задачка да утре :
Искате ли анкета във връзка със сериала и на каква тема да е тя?
още 3-4 странички и идва нова тема

 

                smile3524  ЛЕКА НОЩ!

задачката е изпълнена още преди няколко дена, втората тема е готова, просто не съм я публикувал още. И анкета си има.

# 679
  • Мнения: 10 240
    Добро утро на приятелите на "Аннем"!   
         
                                  За да ни е приятен снежния ден от мен е едно горещо кафенце,
   пуснете си музиката на Кърач, която diziler ни подбра  и ето ти формула за хубав ден!
     

На diziler  с благодарност за добрата новина!

# 680
  • Мнения: 11 379
Хайде по едно и от мен.

Има и други песни от филма, но ми е трудно да ги сваля. Искам и на клип, директно от серията, но не мога да ги изрязвам Windows Movie Taker , която клъцка филмите (ползват я тези, които качват сериите в интернет и махат рекламите с нея) ми е мноого трудна. Но ще пускаме и нови песнички

# 681
  • Мнения: 2
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ ОТ ХУБАВИЯ СИН ДУНАВ, КОЙТО В МОМЕНТА Е ПРИКАЗЕН В ТОВА СНЕЖНО И СВЕЖО УТРО.

BABA,  bye smile3525, благодаря за вълшебната музика на Кърач, и свършената работа по новата тема на любимият ни филм.

Здравейте ,гледам филма с интерес и отдавна ви чета ,но все не се решавах да пиша Много са интересни коментарите ви ,и в повечето случаи се припокриват и с моето мнение. Наистина филма разглежда много интересни теми -изневяра и последствията от нея,отношение родители -деца ,и др .
И както най често става ,страдат невинните ,тоест децата. Много се трогнах от сцената когато двете момичета плачеха на плажа
Филма би трябвало да се дава в по гледано време за да достигне до повече хора ,например от 20,00 Но от Нова ,пак не прецениха ,че имат златна кокошка в ръцете
И  още нещо ,не съм много съгласна ,че малтретираните жени са винаги пасивни до край
Идва един момент ,и се преобръща всичко .Тогава обикновенно те се вземат в ръце и успяват да изплуват от блатото ,да се отърсят ,започват наново и успяват да изградят съвсем различен живот
Дано и Захра да успее
Надявам се и аз да успея по честичко да се мяркам тук

Аз също съм на мнение, че Нова телевизия изпускат златна кокошка с това, че го дават в такъв ранен час. Но какво да ги правим редакторите на телевизията, явно се интересуват само от собственото си мнение, и за тях такова нещо като обществено мнение не съществува. Да стискаме палци на Зехра, защото наистина е герой, но ще видим.

Горката Гонджа, това с новооткрития си баща, изгубеното семейство и желанието й да притежава нещо, което не е имала и идва малко в повече. Детето е пред нервен срив. И друго ми прави впечатление, че ПРИМЕРА на майка й, как е постъпила с баща й, по същият начин постъпва с Емен, обича го, много го обича, но неможе да се пречупи и да го разбере по истински.

Муса, е като едно непораснало дете. Обича Зейнеп, но неможе да направи стъпката да възстанови доверието, което някога е имало помежду им. Необича Айше, но в този момент не иска да бъде сам. Мисля, че единственото, което желае в момента е да се скрие в полата на майка си и тя да му обърше сълзите.

Айшето то какво да се коментира за нея, някой беше писал понапред, че живота учи и тя се променя. Такова нещо не забелязвам до момента ТЯ СИ Е ТЯ. Хайде сега, "ПОВЕЧЕ НЕ МЕ СРЕЩАЙ С РОДНИНИ ТИ" и "НЕ СЪМ ВЪЗПИТАНА ТАКА, НИКОГА НЕ СЪМ ЦЕЛУВАЛА РЪКА НА МАЙ СИ", че то всеки има различно възпитание, защото хората са различни, един с един не си приличат. Къде ще векува при свекърва си, ще постои час, два и ще се прибере в къщи с мъжа си. Нищо не и коства да прояви уважение към свекърва си, все пак тя е възрастен човек, и е малко късно да я превъзпитава, да бъде такава, каквато тя желае.

Това са нещата, които във вчерашната серия най ме развълнуваха.  bouquet  bouquet  bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 104
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ ОТ ХУБАВИЯ СИН ДУНАВ, КОЙТО В МОМЕНТА Е ПРИКАЗЕН В ТОВА СНЕЖНО И СВЕЖО УТРО.

BABA,  bye smile3525, благодаря за вълшебната музика на Кърач, и свършената работа по новата тема на любимият ни филм.

Здравейте ,гледам филма с интерес и отдавна ви чета ,но все не се решавах да пиша Много са интересни коментарите ви ,и в повечето случаи се припокриват и с моето мнение. Наистина филма разглежда много интересни теми -изневяра и последствията от нея,отношение родители -деца ,и др .
И както най често става ,страдат невинните ,тоест децата. Много се трогнах от сцената когато двете момичета плачеха на плажа
Филма би трябвало да се дава в по гледано време за да достигне до повече хора ,например от 20,00 Но от Нова ,пак не прецениха ,че имат златна кокошка в ръцете
И  още нещо ,не съм много съгласна ,че малтретираните жени са винаги пасивни до край
Идва един момент ,и се преобръща всичко .Тогава обикновенно те се вземат в ръце и успяват да изплуват от блатото ,да се отърсят ,започват наново и успяват да изградят съвсем различен живот
Дано и Захра да успее
Надявам се и аз да успея по честичко да се мяркам тук

Айшето то какво да се коментира за нея, някой беше писал понапред, че живота учи и тя се променя. Такова нещо не забелязвам до момента ТЯ СИ Е ТЯ. Хайде сега, "ПОВЕЧЕ НЕ МЕ СРЕЩАЙ С РОДНИНИ ТИ" и "НЕ СЪМ ВЪЗПИТАНА ТАКА, НИКОГА НЕ СЪМ ЦЕЛУВАЛА РЪКА НА МАЙ СИ", че то всеки има различно възпитание, защото хората са различни, един с един не си приличат. Къде ще векува при свекърва си, ще постои час, два и ще се прибере в къщи с мъжа си. Нищо не и коства да прояви уважение към свекърва си, все пак тя е възрастен човек, и е малко късно да я превъзпитава, да бъде такава, каквато тя желае.

А тази пък бабка откъде накъде ще настоява да й се целува ръка и на свтабата : Трябва да ми викаш майко #Crazy Я чакай малко #2gunfireВсеки си има различно възпитание и трябва да прави нещата така както ги усеща. И аз да съм при положение, че не я харесвам, аи тя не изпитва никакви симпатии към мене нито ръка бих й целунала, а па майко да й кажа...никакъв шанс. И аз лично съм на мнение, че това не е възпитание, а лицемерие. Имам приятелка, която постоянно нарежда свекърва си колко е мързелива, досадна и т.н. и като й каже майко ми идва направо да се изсмея. Много е лицемерно.

# 683
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Това е Турция. Доброто възпитание го изисква това целуване на ръка, това че Айше е възпитана в западен маниер не извинивя това че отказва да го прави.

# 684
  • Мнения: 2
el_sol, майче криво си ме разбрала скъпа. Това го казвам малко и от личен опит. Сблъсквала съм се с неприятното чуство, че имам едни разбирания, семейството на съпруга ми други.Случвало ми се е да си седя и нищо да не разбирам от вълненията на родителите му, защото съм възпитавана в друг дух и съм имала друга ценостна система. Дразнила съм се,НО ОТ ЛЮБОВ И УВАЖЕНИЕ КЪМ ЧОВЕКА, КОГОТО ОБИЧАМ И СЪМ СЪЗДАЛА СЕМЕЙСТВО, съм уважавала техния живот и начин на мислене. За няколко часа нищо не ми е ставало, след това сме се прибирали с любимия в дома си, където ми е най-добре и съм била щастлива от топлината в очите му, че съм уважила родителите му. Naughty

# 685
  • Мнения: 2
И друго, не съм омъжена за семейството му, а за него. А ако не ги имало тях, като негови родители, нямало е да го има и него. НЕ Е ЛИЦЕМЕРИЕ, А ЕДНО ЧОВЕШКО УВАЖЕНИЕ.

# 686
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И друго, не съм омъжена за семейството му, а за него. А ако не ги имало тях, като негови родители, нямало е да го има и него. НЕ Е ЛИЦЕМЕРИЕ, А ЕДНО ЧОВЕШКО УВАЖЕНИЕ.
Точно!
На мен също някои от обичаи в България и в семействата не харесват. Но... живея тук. Уважавам страната и обичаите. Каквото и да мисля за семейството на мъжа ми го оставям дълбоко в себе си. Само на два пъти съм държала сметка за това или друго. Мъжът ми знае моето мнение, уважава го, но когато нещо се изискваше в дома на майка му, Бог да я прости, че жената не е между живити вече, го правех така както иска тя. Не ми тежеше. беше просто проява на уважение.  Peace

# 687
  • Мнения: 2
KORDELIA, yes  bouquet,el_sol, нали не се разсърди миличка. Затова това е ФОРУМ място където се срещат различни мнения. ЖИВОТЪТ е едно непрекъснато училище, ЧОВЕК е един вечен ученик, който се учи. Хубаво е да има противоположни мнения, за да може всеки да прецени, кое да научи, за да бъде животът му по-добър и по хубав. Затова и на тебе изпращам  smile3525

# 688
  • Мнения: 11 379
eтооо, успях.... песента на Кıraç от 10-та серия...

TALİHİM YOK

поздрав за всички

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 01:03 от diziler

# 689
  • София
  • Мнения: 104
el_sol, майче криво си ме разбрала скъпа. Това го казвам малко и от личен опит. Сблъсквала съм се с неприятното чуство, че имам едни разбирания, семейството на съпруга ми други.Случвало ми се е да си седя и нищо да не разбирам от вълненията на родителите му, защото съм възпитавана в друг дух и съм имала друга ценостна система. Дразнила съм се,НО ОТ ЛЮБОВ И УВАЖЕНИЕ КЪМ ЧОВЕКА, КОГОТО ОБИЧАМ И СЪМ СЪЗДАЛА СЕМЕЙСТВО, съм уважавала техния живот и начин на мислене. За няколко часа нищо не ми е ставало, след това сме се прибирали с любимия в дома си, където ми е най-добре и съм била щастлива от топлината в очите му, че съм уважила родителите му. Naughty

Аз съм съгласна, че трябва за няколкото часа, в които ги виждаш да се държиш с уважение, ама тия неща с целуването на ръка и майко, татко - не. Все си мисля, че мъжа ми няма да ме обича повече ако казвам майко на майка му, въпреки, че едва преглъщам докато го казвам.

Общи условия

Активация на акаунт