ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - НОВА ТВ

  • 99 667
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
 smile3501 smile3501 smile3501Ето това вече е работа.


КОРДЕЛКЕ, хубав въпрос. Какво видя баба Емине в чашата на Муса?. Сигурно не е толкова тежко, това което е съзряла, защото според традициите на Анадола трябваше да счупи чашата заедно с чинийката.

РИНКА, де се изгуби бе пиле, липсва ми разказите със снимките.

Сериозна РИНКА, ха ако имаш фотос с тази чашка пусни го. Едно знам, когато утайката изтече в чинийката, значи и мъката и бъркотията изтича. Така, че Ринка давай ги твоите разказчета в картинки, липсват ни.  love001

# 721
  • Мнения: 2
BABA, и ти изтече в КАНАЛА, като гледам, вече сме накрая на темата, а знам, че тепърва ще набира скорост през нощта, а за сутринта  newsm78, що ще правим newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 722
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Хм.. ако не беше дъщеря на министър дали толкова щяха да са експедетивни??? newsm78

# 723
  • Мнения: 0
това което съм написала със ББ по назад във темата самата Емине ще го признае на Зейнеп /говоря за кафето/

# 724
  • Мнения: 2
това което съм написала със ББ по назад във темата самата Емине ще го признае на Зейнеп /говоря за кафето/

Уау, това с ББ, го бях пропуснала да го прочета Rolling Eyes, само зърнах за момент чашката, затова ми беше интересно да я погледна отблизо. Е все пак, не съм загубила тренинга си от студентските години, защото от тогава не съм поглеждала в чашките с кафе. Но това е друга тема. Wine Glass сега ви предлагам това в снежната и доста студена нощ.

# 725
  • Мнения: 10 240
Как да кажа "Добър вечер", като е по-добре да кажа "Добро утро"!!!
Извинения за всички, които са чакали снимчици.
Бях на купон !!! Все пак идва Коледа.
Така ще е и в понеделник и вторник.
Ще се реванширам.

# 726
# 727
  • Мнения: 1
Здравейте,
Не ми се четяха 49 страници Rolling Eyes ,но и тези които попрочетох не видях никаде да има линк към песента " Kirac - Talihim Yok Bahtim Kara  " Тук има доста други ,но сигурно ще ги изслушам с сериалите http://mp3.open.az/index.php?sn=10241 .Хайде .... ако има нещо  Embarassed лека

Общи условия

Активация на акаунт