ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - НОВА ТВ

  • 99 708
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
 smile3535 lalalalaможе и да стане нещо нали или  smile3505

# 706
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Да се изкажа и аз - Корделия, радвам се че те срещам, бебо расте ли? За мен това целуване на ръка е знак на уважение, като при нас обръщението - майка към свекито. И не видях да целуват ръка - Муса само я допира до лицето си, Зейнеп също не целува ръката. Относно уважението - против нямам, не съм от Анадола, от града на тепета съм, но ако е заслужено. Не мога да кажа на жена - майко, защто майката е нещо свято, човек който е до теб, който те подрепя, който те уважава, съчувства ти и мелее за теб. Та Зейнеп и идва сякаш от вътре, естествено, защото Емине се държи с нея като с дъщеря, както и със съпругата на Ибрахим. Аз на моята придобита след брака майка, никога не казах - майко, не защото не се насилих, а защото тя с нищо не го заслужи.
Бебо ли???  newsm78 newsm78 newsm78 Май нещо ме сбърка с някой.  Mr. Green Моите бебета отдавна са голеби единия е на 18, другия на 9!  Wink
А по повод филма, добре че кабелния ми оператор предлага услуга: на канал едно, битиви, нова и пробе(г а също и диемите с -1 час и -2 часа. Та сега ще чакам да стане 17. 50 та да си изгледам серията, че точно по време не серията имах гостенка, а и месих едни сладчици.  Mr. Green Та само с едно око и ухо го гледах.  Mr. Green За по подбробно ще заседна тъпърва.

# 707
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Брей, пък и тоз Муса... Докато дъщеря ми в този дом, тук няма да влезе друг мъж!!! А той какво прави натрапва своята Айше на Гонджа. Не ли е така??? #Cussing out

# 708
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Браво на Зехра, добре го подреди тоз Ибрахим.
Май годеницата на Мехмед е бременна???

# 709
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Какви думи за Преданост... Браво на Зейнеб!!!  Hug Hug Hug
така си коментирам аз, щото после мога и да забравя...  Embarassed Embarassed Embarassed

# 710
  • Мнения: 0
Понеже на Муса не му се иска да влезне друг мъж във къщата на Зейнеп взе да използва дъщеря си за предтекс пак не искаше да си признае пък макар и сам пред себеси

# 711
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Какво видя мама Амине в чашата на Муса???  newsm78
Айше ревнува. Нищо ново.  Crossing Arms

# 712
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Май Гонджа ще си навлече неприятности...   Crossing Arms

# 713
  • Мнения: 0
Май Гонджа ще си навлече неприятности...   Crossing Arms
Нещо не схванах какви неприатности

# 714
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добре че беше близо до дома... И че Али има пистолет.  #Cussing out #2gunfire

# 715
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Май Гонджа ще си навлече неприятности...   Crossing Arms
Нещо не схванах какви неприатности
Опит за изнасилване...  #2gunfire

# 716
  • Мнения: 0
Какво видя мама Амине в чашата на Муса???  newsm78
Айше ревнува. Нищо ново.  Crossing Arms
ББ
Майка Емйне видя че Муса ще се ожени за Айше но ще осъзнае че не са еди за друг и един ден Муса ще се събере със Зейнеп

# 717
  • Мнения: 11 497
Това е Турция. Доброто възпитание го изисква това целуване на ръка,

абсолютно същото важи за Азербайджан, Узбекистан, Туркменистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, всички арабски държави (25 на брой), Иран, Афганистан и т.н. В Европа: Босна, Косово, Турция, Албания, половин Македония... и навсякъде, където в ислямското общество хората държат на семейството

# 718
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Какво и стана на Гонджа? newsm78

# 719
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Това е Турция. Доброто възпитание го изисква това целуване на ръка,

абсолютно същото важи за Азербайджан, Узбекистан, Туркменистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, всички арабски държави (25 на брой), Иран, Афганистан и т.н. В Европа: Босна, Косово, Турция, Албания, половин Македония... и навсякъде, където в ислямското общество хората държат на семейството
За Казахстан и Туркменистан мога да кажа че грешиш.
За Татарстан също.

Общи условия

Активация на акаунт