ФЕВРУАРЧЕ МНОГО СИЛНО РИТА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!! (28)

  • 23 343
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 011
Елидам, пълната рецепта е - Осцилококциум по 2 на ден под езика за 3 дни общо. Ако се появи хрема - Еуфорбиум /дано го разчитам правилно, хомеопатично е/ - 4 пъти по 1-2 капки в носа и ако ме заболи гърлото - Ангин хиил /пак дано е правилно, хомеопатично и то/  - 4 пъти по 1 таблетка под езика /не се чете много добре, май е нещо за смучене/.

# 706
  • Мнения: 210
Съни, честито и от мен с най-добри пожелания  Hug
А на всички болни - бързо оздравяване...

 Elidam, и при мен е така но от доста време, според моята док. ми изсъхва лигавицата заради някакъв хормон и като няма влажност носът се запушва и гърлото драска...

Аз вчера какъв сърцераздирателен пост издрах с нокти по клавиатурата , а се оказва - не съм го постнала  Shocked Съвсем ще оглупея след тази бременност  Sad
За имената, аз много искам да кръстя детенце на баща ми - Пламен , защото знам че много ще се зарадва, но се притеснявам,че таткото няма да е много възхитен... той си харесва Александър  Confused
 
По повод на хълцането исках да кажа, че моята дъщеря постоянно хълцаше в корема ми  ooooh! последните месеци дори ми подскачаше тумбата  Embarassed за радост на всички роднини и познати  Crazy  
На ФМ я видях как лакомо пие от околоплодните води и след малко започна да хълца  hahaha  И до ден днешен е страшна лакомия, само си търси нещо за хапване,успешно краде от кухненския плот, рови ми по шкафовете... Онзи ден след поредния набези изчезна в коридора. Поглеждам - дъвче един плик със стафиди  #Crazy #Cussing out

До скоро и се пазете  Hug

# 707
  • Мнения: 88
здравейте на всички:)аз съм нова отскоро във форума,все не ми оставаше време да го разгледам целия,но най-сетне с помощта на една приятелка стигнах до тази темичка:)и искам да се похваля и аз че ще си имаме февруарче:) виждам че днес някой има рожден ден-Съни,честито!пожелавам си щастие,късмет и прекрасен семеен живот:) Hug  bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 6 011
Маргарет, опасна е твоята Радина, да ти е жива и здрава!  Hug На тази възраст моето магаре беше хипер-злоядо и все така си беше, докато не му избиха всички зъби.

mama_widow , добре дошла при нас!

# 709
  • Мнения: 3 718
Съни, да си здрава и щастлива, всичко да постигаш леко и да си много обичана  Hug

За бременните не знам, но родилките са със специален статус що се отнася до пресъпления. Водят ги нещо като невменяемите. Може да запланувате някое отмъщение за тогава.
Кърма4ките също имат по-специфи4ни права.

Невменяема съм определено, ама не знаех, че мога да се възползвам  Mr. Green Ще трябва да помисля по въпроса.

Аз да споделя, че и трите пъти, в които се опитвах да се разболея покрай Алекс, се оправих много бързо с капки от клеева тинктура и физ. разтвор. Много бързо се справят със запушен и течащ нос. За гърлото като ме заболи смуча ПроповитС и той бързо ми действа.

За името, аз този път си го знам още от преди да забременея. Някак ми е влязло една име под кожата и не дава място на друго за обсъждане. Само трябва да убедя и таткото, че това иска  Wink

# 710
  • София
  • Мнения: 35
Благодаря ти Ника. Hug
Надявам се да не ми се налага, но си записах предписанията ти  Simple Smile. Сега пак ще се наливам с чайове в къщи. Проблемът е, че тези дни ми се налага да ходя и до офиса да се виждам с клиенти. А от тях кой киха, кой подсмърча, кой кашля - гадна работа  #Crazy И гледам като приключа да се прибера в къщи. Имам огромно желание сега да се излегна и да си почета малко книжка с чаша топъл чай.
Маргарет, и аз бях чела, че било нормално. Но определено не е приятно усещането. Не мога да преценя разболявам ли се или това вече ми е нормално сътояние  newsm78 Надявам се да е второто   Praynig Peace

Хайде до после  Hug

# 711
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Ника, много хубаво име сте избрали  Heart Eyes

Ели, ние също още си нямаме име, само прякор, който само двамата с мъжа ми си го разбираме. Laughing Но ние още не знаем и пола на бебчо  Confused

Добра дошла на новата мама!  Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте момичета!

Поздравявам SuNnY SkY ! Прекрасна възраст  Grinning, с пожелания за спокойно износване на бебчето, много радост и съпржеско внимание   bouquet

Имам и един въпрос към Ника. Тъй като ровейки из форма по-въпроса за количките разбрах, че ти си с Jane Nomad, би ли дала мнение за този модел + и - ? Аз се спирам на нея и затова задавам въпроса. Благодаря  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 6 011
Рангели, не мога да ти препоръчам количката с чиста съвест.
Ще ти кажа какво харесвам и какво не, пък ти ще си решиш - много е дълга и широка седалката, друга толкова голяма седалка не съм виждала всъщност. Това е страшно удобно за спане на по-голямо дете, а сина ми спеше до голяма възраст в нея. В същото време като цяло е лека - шасито с гумите е 6,5 кг. и вече седалка, столче за кола, кош за новородено са по около 3-4 кг., общо става около 9-10 кг. Има хубав дъждобран, включен в цената. Моята е без покривало за крачетата, отделно купихме чувалче, което се оказа много сполучливо - топло и непромокаемо, много успешна покупка бих казала.
Като се сгъне количката си стои права сама, не се налага да се подпира на стената например.
Всички текстилни части се свалят много лесно /копчета тик-так и ципове/ и могат да се перат.

Минусите - моето лично мнение е, че предните двойни гуми запират в сняг и кал, ако сега купувам количка бих избрала предни единични въртящи се гуми. Но това не е дефект на количката или марката като цяло, а мое наблюдение от опит.  Peace
Шасито се разскърца почти веднага /става въпрос за 15-20 дни ползване/, сенника избеля зверски през зимата /не ми се мисли какво ще става през лятото/ и се прокъса там, където е найлона.
Естествено, се обърнах към магазина за да си ползвам гаранцията и след обещания и отмятане от същите се оказа, че според тях това не били дефекти и не ги поемала гаранцията. Само че аз се обърнах към Комисията за защита на потребителите и изведнъж се оказа, че всичкото това се поема от гаранцията.
Смениха ми шасито и ми дадоха нов сенник.
Новото шаси пак скърца леко. Новият сенник не съм го ползвала още, ще го ползвам сега с новото бебе.
Цената тогава беше доста по-висока от сегашната, сега биха ме привлекли с цената евентуално. Ние отделно купихме кошница за кола и кош за новородено и ни излезна комплекта доста солен. Twisted Evil
Общо взето е това, ако се сетиш още нещо - питай. Hug

# 714
  • Мнения: 88
а какво мислите за Чиполино?ние наскоро купихме такава и на мен много ми хареса-лека е,колелата се движат много плавно,завиването също е лесно,има няколко позиции на гръбчето.на мен много ми хареса,пък и май тази марка най-често се купува.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета,много ви благодаря за пожеланията !  Hug Hug Hug
Незнам дали е от хормоните,ама много съм емоционална днес,след всеки подарък и след всяко пожелания ми се насълзяват очите,а и сега като видях,че всички сте ме поздравили и сте ми пожелали толкова хубави неща ,пак си поплаках малко.....  Rolling Eyes
В каква ревла съм се превърнала,но важното е че сълзите са от щастие.....
Аз отивам на фризьор и ще празнуваме после !!!
Благодаря ви още веднъж !!!!  Hug
п.с. Бързо оздравяване на синчето на Ника и добре дошла на mama_widow !

# 716
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добре дошла на новата мама.
Съни весело изкарване и само усмивки.

# 717
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте,момичета !

Съни Честит Рожден Ден ! Желая ти всичко най-хубаво в живота и сладко бебе след 2-3 месеца !   bouquet

Да ви кажа при мен новото е,че корема изведнъж започна да ми пречи.. ooooh! Не мога и да седя като хората, трябва да съм опъната назад. Blush

За ж.к. не би ли трябвало вече да се подновяват прегледите ?  newsm78 Нали вече епидемията е отменена на повечето места !

Да ви се похваля вече си имам бюро и стол (подарък за Р.Д.-то другата седмица ) в стаята и ми е много по-удобно! До сега седях на масата в хола,а тя е ниска и вече ми беше мъка... Close

mama_widow ,добре дошла !!! Каква точно е количката ти?
Ника,да се оправя бързо малкия и дано те размине теб !

# 718
  • До Балкана
  • Мнения: 100
SuNnY SkY , приятно ти разкрасяване и един прекрасен празник днес! bouquet
mama_widow, добре дошла при нас! И на мен chipolino ми е единия вариант, а другия е cangaroo! И двете, които съм харесала са лекички и много маневрени, ще реша в магазина!  Mr. Green
Miss_Butterfly, честити ти придобивки, със здраве да си ги ползваш!

# 719
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен Simple Smile
Съни честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива и оби4ана, февруари най сладкото бебе ти пожелавам  Hug


На Съни  щях да казвам, 4е каквото доктора ти изписва е редно да го изпълняваш.. Иначе защо ходиш при него??? Аз не съм оспорила нищо, до сега 3 пъти съм си слагала таблети и не съм се и замисляла, каквото мие казал това правя, то ина4е се обезсмисля ходенето при него/нея. Слагай смело Hug

Даниела Честита кухня  Hug  И аз си ме4тая за собствен апартамент, но ще по4акам още малко!

Ника
Дано се оправите бързо и да не се разболяваш, яж чесън  Hug Praynig

Анджи Ти си неуморима.. по кротко я давай да не стане беля Hug

Ради несе ядосвай за консултацията и аз си мислех, 4е няма да имам, а трябва да ми мерят бебето и да ми взимат кръв и урина и секрет Simple Smile Моят доктор е ентусиаст, защото ми каза, 4е не е отменял консултации. Дано да няма болни! Praynig
 Пилио Честит нов дом! И на теб много ти завиждам!
Добре дошла на новата мама Hug и лека бременност и желая  bouquet
Miss_Butterfly  честито за новите придобивки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт