ФЕВРУАРЧЕ МНОГО СИЛНО РИТА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!! (28)

  • 23 345
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 88
Dallcheto сега видях на етикета пише Chipollino Fantastico. Simple SmileСъни,и аз се поразвълнувах заедно с теб и тия дни ми е малко ревливо,та тайно избърсах някоя сълзичка:)

# 721
  • София
  • Мнения: 45
Благодаря ти Ника. Вече и аз незнам към кой модел да се насоча, но Nomada и Fusiona са си класика.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 17:04 от rangely

# 722
  • Мнения: 703
 Честит рожден ден,мила Съни!
Пожелавам ти от все сърце да си много здрава,много усмихната и щастлива, и много,много обичана!
Бъди все така слънчев и сърдечен човек!
Весел празник!

Ника,желая ви бързо оздравяване!Лекувайте се,стойте на топло,но излизайте и по малко на въздух!И ако можеш наистина,прави инхалации на детето,по-бързо минава!А ти смучи и прополки,прополисът наистина прави чудеса!Чесънът също,за този,който може да го консумира!

Добре дошла на mama_widow !

На всички други-пазете се да сте здрави,старайте се да се усмихвате повече и не се тормозете за нищо!Всичко се нарежда!
Аз сега ще звъня да видя отменя ли се моята консултация утре!Бебка вече ми липсва,искам да я видя!

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 17:08 от AMORE

# 723
  • Мнения: 13
Съни, честит рожден ден!Много здраве, любов и късмет ти пожелавам!
Ника,бързо да оздравява Борис!Хубава вечер ,момичета.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Съни честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти да си жива и здрава и февруари да гушкаш най прекрасното бебче.

# 725
  • София
  • Мнения: 6
Мария_Лакова сподели как си  Hug

# 726
  • Мнения: 72
Привет и от мен,Съни Скай честит рожден ден и от мен,да си жива и здрава, newsm59  Gift newsm67 и най-чакания подарък през Февруари
Аз не съм писала отдавна защото няма нищо ново при мен,като отида на ЖК,ще ви се похваля

# 727
  • Мнения: 85
честит рожден ден и от мен newsm59

# 728
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета,липсвахте ми!Мъжо беше болен, с мн висока температура и покрай него имах няколко дни притеснения.После аз нещо се зазглобих-десния крак ми прищраква и ме боли яко,направо не мога да си седя на четирибуквието, а и тая ръка (пак дясната,явно дясната ми част на тялото е с 30годишен период на експлоатация и понеже наближава срока отказва) ме тормози постоянно.Изтръпва до болка,изпотроших посудата вкъщи.Та така,после нет нямахме почти седмица и не съм ви чела и писала от сто години.Днес обаче съм герой-изчетох цялата тема.Та.......
Съни,честит рожден ден!Да си жива и здрава,много благословена,много щастлива,обичана и желана!През февруари да получиш най-страхотния подарък - здраво и щастливо бебче! Hug Като за днес....порадвай се,поглези се,поплачи си ако ти се иска и изкарай един страхотен празник.
Ника, дано бързо се оправя малкия ,че с тия грипове е ад,вече ми писва.Не смея носа да си подам,ама пък то не може да сме отшелници да му се не види! smile3512

# 729
  • София
  • Мнения: 2
Опс,пропуснах да кажа "Добре дошла" на новата мама.Леко бременеене и здраво бебче на финала.

# 730
  • Мнения: 36
Радвам се, че съм ви разсмяла с мойте сънища:)
Качих малко снимки на дрешките, които съм купила до момента,след ден два чакам пратка от Англия и тях ще ги снимам,нали трябва да се похваля bowuu
Привет на новата мама!

# 731
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета!

Ника, дано малчо да се оправи бързичко и ти да се опазиш здрава.  Hug Много хубаво име сте избрали за бебо. Моят татко се казва Максим и съм пристрастна...  Wink
Mariq_lakova, скорошно оздравяване и на твоя мъж!
Добре дошла на новата мама- mama_widowwelcome Лека бременност до финала!

Аз от известно време не съм в настроение за нищо... За капак от 3-4 дни усещам някаква странна тежест в таза, ниско в кръста и ниско долу в корема. Като стана от стола все едно краката ми се отрязват отгоре. Чудя се дали просто вече пупата ми тежи повечко или...?! Коремчето ми често се опъва и стяга, става кораво като камък. Не ме боли, но усещането е странно. Дали е нормално това? И може ли да е контракция?  newsm78 Аз си мислех, че бебка нещо се намества и се дупи, ама май не ще да е това причината... По-трудно ми става да си намирам поза за сън вече и напоследък сравнително рано се наспивам. Иначе засега успявам да се опазя от грипа, никъде не излизам и умирам от скука вкъщи.

Желая ви хубава вечер, сладуранки!   love001


# 732
  • София
  • Мнения: 6 011
Няма да се притеснявате от обгазяването - ядох чесън! Сигурно в цялата тема ще замирише!  Laughing Леле, през живота си не съм яла чесън така - суров, много люти това нещо, утре ще ми е ден за мълчание.  Embarassed

# 733
  • Мнения: 1 131
Здравейте, момичета!

Ника, дано малчо да се оправи бързичко и ти да се опазиш здрава.  Hug Много хубаво име сте избрали за бебо. Моят татко се казва Максим и съм пристрастна...  Wink
Mariq_lakova, скорошно оздравяване и на твоя мъж!
Добре дошла на новата мама- mama_widowwelcome Лека бременност до финала!

Аз от известно време не съм в настроение за нищо... За капак от 3-4 дни усещам някаква странна тежест в таза, ниско в кръста и ниско долу в корема. Като стана от стола все едно краката ми се отрязват отгоре. Чудя се дали просто вече пупата ми тежи повечко или...?! Коремчето ми често се опъва и стяга, става кораво като камък. Не ме боли, но усещането е странно. Дали е нормално това? И може ли да е контракция?  newsm78 Аз си мислех, че бебка нещо се намества и се дупи, ама май не ще да е това причината... По-трудно ми става да си намирам поза за сън вече и напоследък сравнително рано се наспивам. Иначе засега успявам да се опазя от грипа, никъде не излизам и умирам от скука вкъщи.

Желая ви хубава вечер, сладуранки!   love001





Според мен това са си чисти контракции.И аз съм си така всеки ден,но пък редовно си пия магнерота.Трябва да се консултираш с АГ-то и ако е нужно да ти назначи някакво лечение.

Съни,честит рожден ден:

Животът нека не те плаши, мечтите да са ти другар, а щастието с теб да крачи, като твой приятел стар!

# 734
  • Мнения: 40

Според мен това са си чисти контракции.И аз съм си така всеки ден,но пък редовно си пия магнерота.Трябва да се консултираш с АГ-то и ако е нужно да ти назначи някакво лечение.


Благодаря за съвета, Харемче! В петък съм на ЖК, ще се допитам до доки. Дано да не е нещо сериозно...

Общи условия

Активация на акаунт