За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 14

  • 29 609
  • 745
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 862
Последни въпроси от старата тема

Може ли някои да ми помогне?На синът ми му се появиха някакви петна като себорея по лицето не е алергия към храна педито каза ,че не било страшно щяло да мине но изглеждат много зле.Първо баяха пъпки а сега се белят и са като големи червени петна от бузите до ушите.

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ан, благодаря   bouquet
Момичета, нещо не мога да си наглася климатика правилно нощем и или е 20градуса или 23.Кой е по-добрия вариант?Добре облечено бебе на 20 градуса или леко облечено на 23?  Hug

# 2
  • Мнения: 639
Може ли някои да ми помогне?На синът ми му се появиха някакви петна като себорея по лицето не е алергия към храна педито каза ,че не било страшно щяло да мине но изглеждат много зле.Първо баяха пъпки а сега се белят и са като големи червени петна от бузите до ушите.
Доста отговори си получила, аз само да попитам - а лигави ли се доста детето? Може да е в резултат от следната "комбинация": лигавене+студ/вятър+търкане (с ръчички или във вашите дрехи, като го носите). Мажеш ли му с нещо лицето преди да излезете?

# 3
  • Мнения: 544
Едно въпросче- може ли кърмачка да пие билкови хапчета и по- точно успокоителните-мента,глог и валериан?

# 4
  • Мнения: 9 776
Едно въпросче- може ли кърмачка да пие билкови хапчета и по- точно успокоителните-мента,глог и валериан?

Аз пих два-три пъти напоследък, но кърмя по-малко вече. Не смятам, че ако ти се наложи еднократно да приемеш, ще е чак такъв проблем.

# 5
  • Мнения: 4 615
Венера81,на листовката на мента, глог и валериан не пише ли могат ли да се пият от кърмачка?
Аманита, колко добре облечен? Препоръчителната температура е дори по-ниска от 20 градуса, но аз например в спялнята поддържах 20 градуса и обличах бебето с боди и много тъниък памучен гащеризон ( на Гербер ако се сещаш ). Завивах я с памучно одеалце и е била топличка и не се е разболявала.

# 6
  • Мнения: 544
Ами няма да е еднократно.Имам ревящо бебе и понякога плачът й ми идва в повече, чак ме е срам  Embarassed  и се чудя какво мога да вземам така че да не вредя на бебка.

Ами не съм си купувала скоро такива хапчета и не знам дали стават

# 7
  • София
  • Мнения: 44 277
аз съм чела, че при бременност и кърмене не се пие мента, глог, валериант....на самите капки  валериана пише да не се ползва от бременни и кърмещи.

# 8
  • Мнения: 269
Може ли някои да ми помогне?На синът ми му се появиха някакви петна като себорея по лицето не е алергия към храна педито каза ,че не било страшно щяло да мине но изглеждат много зле.Първо баяха пъпки а сега се белят и са като големи червени петна от бузите до ушите.
Доста отговори си получила, аз само да попитам - а лигави ли се доста детето? Може да е в резултат от следната "комбинация": лигавене+студ/вятър+търкане (с ръчички или във вашите дрехи, като го носите). Мажеш ли му с нещо лицето преди да излезете?
Да лигвави се много  но не го мажа с нищо.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 277
да, студът може да е причина за подобно нещо....
моят е стигал до рани като позастудее...хем го мажа с кремове....

# 10
  • Мнения: 544
Хмм, явно няма такива хапчета, но сега се сещам, че мащерката имаше успокояващо действие и коя друга билка  newsm78 поне чай да си правя, а ефекта едва ли ще бъде голям  Tired

# 11
  • Мнения: 4 615
Венера 81, прочетох в една теме, че валериана не се приема от бременни и кърмачки. Аз също за него имах съмнения. Защо не питаш лекаря си, ако не се включи някоя мама, която е наясно?
П.П. А, ето даже Ейнджъл е дошла на помощ и ти е отговорила.

# 12
  • Мнения: 544
Ами защото ме е срам-какво да му кажа -бебето ми реве дайте ми успокоително  Embarassed

# 13
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Можеш да пиеш хомеопатични на Боарон - Арника Монтана 15 СН мисля.Разрови се в нета и прочети.
Аз съм пила антидепресанти по време на кърмене и нямаше проблем.Питай лекаря си - не си първата  Hug

# 14
  • Мнения: 134
Venera-81,аз съм чувала,че кантарионът действа успокояващо!

Общи условия

Активация на акаунт