Първа думичка изрече МАРТенското ни човече

  • 24 679
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 276
Гледам празниците обсъждате. На Коледа ще сме всички заедно у нас - моите родители, на мъжа ми родителите, малката и брат ми. На Нова Година мислим да ходим на заведение в София, хич не ми се стои вкъщи. Майка ми или свекърва ми ще е вкъщи при Калия и ако случайно приреве много да суче ще се прибера, но надявам се да издържи без мен. На рождения ми ден примерно се прибрахме в 4 часа сутринта - Кали се е събуждала няколко пъти, но свекърва ми я е успала без проблем, не е плакала даже, само е мрънкала. Дано да е така и на НГ.
 По принцип и на мен ми се ходеше извън София, даже имахме планове извън България, но с това малко дете не става. Трябва да съм наблизо и на разположение.

# 61
  • Мнения: 246
Честито и от мен на всички с поводи!
cvetka-koketka, и моето за сега не прави опити да пълзи, изправя се в кошарата и много смешно се чупи в кръста, че е нестабилен, но когато го сложа по корем с идеята да попълзи, почти веднага се обръща по гръб. Иначе като е прав пристъпва напред и без да го подканям, но задължително го придържам. И зъбчета още няма... Абе, да е жив и здрав!
За грипната ваканция доколкото знам принципът е когато се разболеят определен процент от децата (не е задължително от грип) в цялото заведение. Зълва ми е детска учителка и при нея в някои класове ходят по 4 дечица, но големите са здрави и нямат грипна ваканция!
А за Коледа - до сега все в къщи сме го празнували, нали е семеен празник. За Нова година вероятно също ще сме си в къщи, освен ако не организираме нещо с кумовете.
И да се оплача -  на моето диване баба му показа колко хубаво се спи на ръце (бил много неспокоен и се стряскал според нея, а според мен просто си и е било мерак да го погушка 2 часа) и вече две нощи се опитвам да му възстановя навика да си спи в леглото. Той и преди не е заспивал сам, но сега направо е невъзможен - реве докато не го гушна и тогава с въздишка заспива моментално, но до момента в който допре дюшек, включително и моя!

# 62
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Честито на всички празнуващи   bouquet
Аз чакам моя именник да се прибере, че отиде да сменя гуми и на гума стана.
Елвинг, не е от другата отчетна тортата, от по-далеч е  Mr. Green и що мрънкане отнесох заради нея ooooh!. Замотах се докато я избера и оттам се забавих с вечерята и стана тя...
НГ ще празнуваме с приятели най-вероятно, и те с две репи-наборки.
Бухтичка, то вече е днес де, не пасирах овесените ядки, те станаха достатъчно меки. Ефект-йок.
Gery Moore, радвам се, че новините са добри Hug. Майка лятото лежа с белодробен абсцес в Терапията та темата ми е позната до болка. Добре, че е малкия дявол.
Хубава вечер на всички Simple Smile

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
А бе Злати, да не се окаже да празнуваме НГ заедно? Mr. Green
Ам ` чи лошо ли ще ние ?????  Thinking

# 64
  • Мнения: 2 495
А бе Злати, да не се окаже да празнуваме НГ заедно? Mr. Green
Ам ` чи лошо ли ще ние ?????  Thinking
Мноо яко ще е. Hug Ние ще сме в няква хижа до Казанлък била някъде, ама незнам подробности. Rolling Eyes Вие къде ще сте?

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
А бе Злати, да не се окаже да празнуваме НГ заедно? Mr. Green
Ам ` чи лошо ли ще ние ?????  Thinking
Мноо яко ще е. Hug Ние ще сме в няква хижа до Казанлък била някъде, ама незнам подробности. Rolling Eyes Вие къде ще сте?
По нагоре от Казанлък - Калофер нататък в балкана да ни изядът мечките  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 5 303
Честито на именниците   bouquet

Видях МИРАМАР на балкона, как сте, добре ли сте  Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 2 495
А бе Злати, да не се окаже да празнуваме НГ заедно? Mr. Green
Ам ` чи лошо ли ще ние ?????  Thinking
Мноо яко ще е. Hug Ние ще сме в няква хижа до Казанлък била някъде, ама незнам подробности. Rolling Eyes Вие къде ще сте?
По нагоре от Казанлък - Калофер нататък в балкана да ни изядът мечките  Mr. Green
Е ми значи може да е една и съща хижата.Ще разпитам повече и ще ти кажа.

# 68
# 69
  • Мнения: 6
Честито на всички именници   bouquet

Валчо днес направи първите си крачки в парка придържан от една друга мама докато аз обяснявах,че като го държа прав само си подрусва дупета и че му е рано,а то детето тръгна към мен  Laughing   и за награда го нахраних с овесени ядки с настъргана ябълка като впоследствие разбрах,че не са финни ами обикновени / изобщо не обърнах внимание докато ги правех  ooooh! /,но детенце си ги изяде + половин банан после  Crazy

Незнам дали гледахте напреди малко БТВ Репортерите,но искам да кажа ,че съм супер възмутена и ядосана на този кмет - може ли такова безобразие - е...и държавата сме   #Cussing out  да искат децата да ходят на училище и да няма как,заради някакъв си тъпунгер, който даже неможа да се оправдае като хората и се чудеше дали Инспектората по образованието да натопи или,че децата били роми   #Cussing out   да не си отварям пък устата за тези възпитателки в детската градина ,че ....   #2gunfire   #2gunfire   #2gunfire  

е,хайде похвалих се,оплаках се и сега отивам да усмирявам Зверчето преди баня и папу  Wink

# 70
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Набързо да се оплача и да питам, ситната докато се обърна, намерила Судокрем-а, отворила го и го омазала по устата ooooh!. Едва ли е налапала много, ако изобщо е погълнала де, измих я ама да не се натрови все пак Thinking

# 71
  • Мнения: 6
Набързо да се оплача и да питам, ситната докато се обърна, намерила Судокрем-а, отворила го и го омазала по устата ooooh!. Едва ли е налапала много, ако изобщо е погълнала де, измих я ама да не се натрови все пак Thinking
 

На моята приятелка дъщеричката преди няма и месец поизяде една част от Судокрема и й нямаше нищо - дано и при вас е така  Praynig

# 72
  • София
  • Мнения: 459
Добър вечер на всички!

Слънце,   bouquet за темата.

Аз напоследък само ви чета, нещо ме мързи да пиша  Embarassed  та сега да наваксам.
Първо да поздравя всички с поводи за празнуване в последните дни.   bouquet   bouquet   bouquet

Ние бяхме вчера и днес при свеки. Уж да си починем малко, ама дребния снощи се държа много ревливо и наплаши баба си, та нощта я изкарахме в една стая с него. Е, отвикнали сме да ви кажа, и ние, и той. Той се стряскаше при всеки шум от нас, аз цяла нощ се будех на всяко негово пъшкане и промрънкване на сън. Сутринта се събуди с рев в 6:30... Ама след това баба му го взе, та си поспахме до 10.
Вчера му бях дала пюре от сушени сливи на Семпер - е няма такова дрискане. Сутринта си осрал пижамата, чувала и одеалото... След това ака още 3 пъти, като последния пак беше прелял... Повече никакви сливи, не и в чист вариант.

Какво друго за нас... Тошко вече в 90% си пие млякото сам, т.е сам си държи шишето. Аз съм много доволна по тоя повод, отпадна ми 20мин държане на шише:) Иначе до скоро пиеше по 180мл (това е само водата), но от няколко дни му правя по 210, щото пак почна да реве истерично като свърши млякото. Иначе яде като ламя - каквото му дадеш, това яде, винаги с желание. Няколко дни плачеше на всяко ядене, ама аз го отдавам на зъбите. Уж яде, по някое време почва да плаче, ама продължава да отваря уста да яде #Crazy не знам какво е тва чудо.

Други умения много няма. От няколко дни се вдига на коленца, т.е на 4 крака, обаче още не може да се сети как да се предвижва и само се клати(в леко еротична поза  Mr. Green), много е сладък. Та го чакам всеки момент да почне да пълзи и напред. Назад е много бърз.

Есме, Тошко беше набарал така Бочкото и май беше хапнал малко, ама нищо му нямаше. Според мен ако не е в голямо количество не би трябвало да е проблем. Но може би е добре да се консултираш с доки по телефона  Peace

А, дзвера от 1 седмица е със сополи  Sad Миналата неделя беше с температура - 37.5, ама с ч доза панадол я смъкнахме. Обаче в понеделник се появиха едни сополи... Тече вода направо от носа му. Лошото е, че нямам никакъв шанс да се докопам до носа му. Такъв ужас изпитва, само като ме види да посягам. Почва се едно въртене, махане с ръце, бута ме съвсем целенасочено, абе ужас ви казвам. Та нищо не ги правим сополите. Ако успея веднъж на 2 дена да сложа физ. разтвор, пак е постижение. Ходи си сополив като цигане  Crazy

Ох, май се олях с писането.
Спорна седмица ви желая!

# 73
  • Мнения: 0
ХИлоу.
 При нас започна така очакваната серия на Шарката 2  bowuu Днес видях след като се наспа след обяд първата пъпка на крачето. Утре като се наспи ще бъде интересно. Ето защо снощи душицата се събуждаше на всеки час.
 Та тази седмица отново ще е весело. Поне до сряда докато избият всички гадни пъпки ще е най големи зор.

 Честити поводи за празнуване на всички !

ВеселинаСП пожелавам ти леко изкарване на грипа. И стискам палци манинката да не се разболее  Praynig Какво да се прави като са две деца са като скачени съдове.

 За НГ мойто мило винаги работи. То като ни е такава работата  Tired Ама аз миналата година минах метър, ама тази година май няма да ми се размине. Сигурно ще си вземем баткото с нас и дядо му ще го прибере като му се приспи. А бебчо ще си остане в къщи и ще се наложи да викам пак майка ми, че свеки има страх от бебета  Mr. Green Като не е гледала така е.

 Хайде лека нощ ви желая.

# 74
  • Мнения: 1 187
Има ли фенки на сериала "Сакъз"? Mr. Green

Среднощен поздрав: http://vbox7.com/play:5ec6258b  Joy

Общи условия

Активация на акаунт