Отговори
# 675
  • Мнения: 1 380
Имам записан час за 26.11 във "Фемина" при д-р Димитров, но няма да ходя. Ако има желаещи да заемат часа, нека пишат на Л.С.
Ще отговоря евентуално в понеделник, понеже компа, отива на ремонт.
bibi с Калина пиех Пренатал на Хипп.
Имах ужасни киселини от него и разбрах, че е от това, чак след като изпих 4 опаковки. Mr. Green
Яж си плодовете и не се занимавай с тези добавки. И аз ям много цитруси и др-плодове.Желязо се набавя от спанак и сусам.
Аз съм решила този път да не пия никакви добавки.
И без това се качват ужасно много кила.Поне при мен беше така-24 кила за 9 месеца.Вече всичко е въпрос на личен избор.

# 676
  • Мнения: 3
    Здравейте, момичета! Ето ме и мен. Много се радвам за всички узнали пола и ви завиждам. Аз съм на ФМ на 24.11 при д-р Томова и вече нямям търпение. В понеделник отивам да си запиша и нов час за ЖК, че ми я отложиха заради грипа.
Данчето, ще черпиме заедно на 4.12.   party023
Вяра, аз усетих бебчо по същия начин в началото, но една седмица по-късно вече разбирах да ли рита или се върти... докато пиша се закача. newsm30
Аз ще раждам в Тина Киркова, където ще ходя и на предродилно у-ще. Там родих и сина си през април 1996г. Всичко беше чудесно. В сравнение с тогава условията ся доста по-добри.
От няколко дни ми се гади след хранене и подозирам, че е от витамините/Хип натал/. Мисля да почина няколко дни.  Mr. Green  madnoel
Цвети, добре дошла и бързо да се оправиш!
И аз съм в предколедно настроение. Обожавам го този празник! santa2
За сега стига, че прекалих.
Весел слънчев ден на всички!  bouquet

# 677
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен! Да се включа и аз към мамите с коледно настроение, въпреки, че в момента такова хубаво слънчице грее и няма нищо общо с Коледа Laughing  Приятен слънчев ден момичета и много усмивки!

# 678
  • Мнения: 3 215
Сладкишче, нали знаеш за преувеличеното съдържание на желязо в спанака - математическа грешка...та трябва само спанак да ядеш, за да докараш що годе приличен прием. Не казвам, че  е лошо...и аз ям. както и не съм казала, че ако не пиеш витамини, детето ти няма да е нормално. (Пази Боже!) Далеч съм от желанието да започвам вечния спор "за" и "против" витамините. Затова изрично написах, че споменавам моите за статистиката - всеки сам решава какво да пие, яде или не. Не натрапвам на никой нищо. Но идеята на темата (поне според мен) е, освен да се черпим с кафета и торти, да обменяме инфо  Peace
Биби, тези витамини Дева + ги взех от Бг, да. Предполагам, че скоро ще се появят в аптеките. Сокчетата на Хипп и аз ги пих за проба - нищо ми нямаше, но те не са и с такова съдържание на различни витамини. Ако решиш да избираш между тях и Пренатал - пи-добре вторите. И аз ги имам, малко са огромни и е по-лесно да се чупят на две.  Peace

Аз си правя изследвания на кръвта всеки месец и е факт, че хемоглобинът ми беше 130 докато пиех Центрум. После спрях да пия витамини за известно време и последно беше 104  Tired Не ям месо и явно колкото и тахан и яйца да ям, не се повлиява чак толкова. Затова предпочитам да го подсилвам и по леко изкуствен начин  Tired

# 679
  • Мнения: 5
Добро утро момичета,
cveta80 добре отишла на родна земя, за нас се очаква да си дойдем по Коледа ако всичко е наред с бебока и мен Simple Smile. Както каза bibi, "при мама си е най-добре" но аз като се застоя при моята повече от седмица и започваме да се караме Laughing.
По отношение на витамините.... купих си Пренатал защото ми го препоръчаха горещо, но започна да ми се гади, а и доктора каза че може да взимам обикновени витамини и нямало разлика от т. нар. витамини за бременни. Единственото е че при обикновените има по-малко фолиева киселина, която може да се приема и отделно. През първата бременност имах същите проблеми с гаденето от витамини и затова не ги пих, но Габи се роди 2,700кг., въпреки че напълнях с 34 кг. Затова сега реших да ги приемам, но като гледам как пълнея още от началото.....
Включвам се и аз към коледно настроените Close-mas:.
Утре може би ще ходим да видим как е Анджи, да разберем кога ще е операцията и да и занесем малък подарък. Миналата седмица каката ни беше болна и не можахме.
Приятен ден на всички.  Hug

# 680
  • Мнения: 157
Добро....ъъ то Добър ден станало  Whistling
Минавам да ви пожелая хубав и усмихнат ден  Mr. Green
Бебето е било - прави сте, вчера както си седа на компа и усещам същото нещо и пак и почнах да се смея с глас от кеф -беше доста явно, ама повече нищо не съм усетила - нищо има време  Mr. Green
За коледното настроение -като си украсите къщурките, да си украсите и снимате хубавите коремчета - то горе-долу декемвери минаваме в 6 месец и трябва да има материал  newsm10 - да си направим хубаво коледно албумче  newsm44

# 681
  • Мнения: 157
Mомичета, днес е празник на християнското семейство   bouquet
Честит празник! Бъдете живи и здрави!!! Много топлина и благополучие в дома ви!

# 682
  • Мнения: 38
здравейте,мили4ки  Hug
4естит празник на християнското семейство!
Пожелавам на вси4ки ви много уют ,топлота и безкрайна любов във вашите домове! 
аз днес ще се постарая да си свърша някоя домашна работа,лека ,разбира се!   Peace а мъжа ми като си дойде ще 4исти с прахосмука4ката  Laughing
Вярааа ,видя ли 4е си усещала бебка  Hug

# 683
  • Мнения: 184
честит празник на всички!много,много любов и щастие в семейството!!!
аз въпреки цялото си притеснение от самото начало че и сега,около моята рискова бременност,днес се престраших и направих спонтанно първата си покупка за моята малка принцеса-едно много сладко,мекичко бебешко одялце със една сладка сърничка на него.не че от баткото нямам поне 6-7 одялца,ама много ми хареса това и го взех. Grinning

# 684
  • Мнения: 2 401
Честит празник на християнското семейство и от мен!

Златомира, понеже видях, че си писала скоро, се сетих да те питам, ти на твоя батко казала ли си му вече за бебето, понеже нали нашите дечица са връстници, а пък аз още на каката не съм и казала и ако си казала имаше ли някаква реакция? В тази връзка да ти кажа понеже ти преди време ме беше питала, аз никога не съм писала в темата на февруарчета 2008, но и досега я чета и съм научила много полезни неща от нея! Hug
Понеже сте писали, че като сте влязли във второто тримесечие сте получили прилив на енергия, Simple Smileсамо аз ли съм останала от сънливите, не че това положение много ми харесва, ама си ми се спи доста!

# 685
  • Мнения: 38
Звезди4ка*,сега като видях 4е си писала,се сетих 4е ти не искаше да знаеш пола  Hug  така ли си остана засега ?като се замисля е много интересно така  Laughing  преди няколко години,когато никой не казваше пола,вси4ки о4акваха с нетърпение:)))и ние сме били така-изненадки за нашите родители  Hug   А ти защо не кажеш на малката,нищо 4е е мъни4е още,мисля си 4е ще има някаква реакция от нейна страна Hug

# 686
  • Мнения: 289
Момичета благодаря за топлото посрещане на родна земя.
Аз се опитвам да си почивам повече,но ми се иска и всичко да видя.  Laughing

Нямам търпение да идва 26-ти и аз да видя бебока и да разбера наред ли е всичко и какво ще е Simple Smile
Радвам се с всички,които си знаете какви бебоци очаквате  Laughing

Днес бил ДЕНЯТ НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО! ТОПЪЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!    bouquet


# 687
  • Мнения: 2 401
Ани, аз ще и кажа, ама мислех да е месец, два преди събитието, хем да е по-голяма и да има повече шанс да се разберем! Simple Smile
За пола, аз не исках, ама ми казаха! Laughing Забравих да предупредя и затова така стана, ама в края на краищата и така може, но в къщи още не съм казала, ама те не са ме и питали, понеже предният път до последно си остана изненада и явно мислят, че и този път ще е така, с две думи, ако слушат ще им кажа!  Laughing

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 31
Честит празник на християнското семейство!!!

Звездичка казала съм на малкия и то още от началото.Оголвам коремчето казвам че тук е бебето и спинка вътре, той много се радва дава му да яде и да пие, маже по корема  Crazy .Сега вече   гали коремчето от два дена си го целува страшно мило ми става, не мога да кажа до каква степен наистина осъзнава ,но въпроса е да е част от бременността ми.Като го питам какъв ще става казва "Батко" Heart Eyes А февруарската ни тема е много уютна, момичетата са страхотни. PeaceА ти всъщност ако не е тайна какво бебче чакаш?

И аз от както съм влязла в 4-я месец се чувствам много добре, на моменти забравям че съм бременна дори. Rolling Eyes

# 689

Общи условия

Активация на акаунт