Отговори
# 690
  • Мнения: 2 401
Златомира, момченце, даже си го наричам и по името, което мисля да носи! Simple Smile
Ама и твоя батко е много грижовен, ще взема и аз да и кажа на каката, че се въодушевих от твоето описание!  Grinning

# 691
  • София
  • Мнения: 1 541
честит празник и от нас - много усмивки - Бог да ни пази

# 692
  • Мнения: 107
Здравейте, момичета!

Много завиждам (благородно) на тези от вас, които вече знаят пола на мъничето си. Не че имам някакви предпочитания, но бих искала да знам вече, за да се настроя по някакъв начин и да мога да си го представям по-добре, бих могла и по име да си го наричам даже, но съм на консултация чак на 02.12. В тази връзка искам да ви питам вие колко често ходите на консултация, защото мен ме викат на около 5 седмици и ми се струва, че това е доста време, като минат две седмици и вече започвам да броя дните до следващия път и се побърквам, като съм в неизвестност, макар че се чувствам добре (да чукна).

Прочетох, че днес било празник. Да ви е честит!

# 693
  • Мнения: 38
звезди4ка*    Hug   сигурно ще е много интересна  малката като и кажеш!   Hug   да ми разкажеш непременно как е реагирала,като решиш да и обясниш Simple Smile))))
лека ве4ер от мен!

# 694
  • Мнения: 4 358
Честит празник на християнското семейство и от нас Hug.
Много любов и топлина да има в домовете ви момичета Hug

# 695
  • Мнения: 51
Чектит празник на христянското семейство и от мен!  bouquet

Може ли да ми кажете колко струва ФМ при Томова по последни данни

# 696
  • Мнения: 3 215
Честит празник и от мен! Здраве, мир и хармония в дома! Praynig

ФМ при доц. Томова струва 100лв (вкл. диск) Peace

# 697
  • Мнения: 44
Danna, мен ме наблюдават през около един месец, т.е. всеки месец, около 16-20-ти се виждаме с доктора. Интервала между прегледите си е нормален, поне според мен. Нищо, че на нас ни се иска да е по-често.  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 51
благадаря

# 699
  • Мнения: 107
Благодаря, Дон Бибероне! Просто, като четох мненията, останах с впечатление, че някои момичета ходят по-често на прегледи. Сега съм малко по-спокойна.  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 494
Честит празник на християнското семейство!!!!!!! Бъдете много щастливи, обичани и обичащи!!!!!!!

Ние си чакаме прегледа в понеделник при Томова и тогава ще се похваля за пола - аз искам да го знам  Hug Praynig Така или иначе съм се настроила на синя вълна, да видим  Mr. Green
Биби, честито момиченце пак  Mr. Green Целувки на каките-голямата и средната!!!!  Laughing

Цвета, добре дошла на родна земя, чакам и ти да се похвалиш като мине прегледа!!!!

Целувки от нас!!!!!!!

# 701
  • Мнения: 3 695
Привет от мен и честит празник!   bouquet
Цвета
, добре дошла на родна земя!   bouquet
Снощи бях на ФМ при Димитрова. Мина много бързо и не научих нищо ново. Дано все пак липсата на новини да е добра новина.  Praynig Каза, че си отговаря на седмиците, потвърди, че е момченце и не е застанало удобно за нея, за да види сърцето - затуй на фетална ехокардиография при Евтимова. Четох,че биби и марини също са пратени при нея, та взех да си мисля, че такава им е схемата - като плаща Доверие, дай да пратим и на колежката да има клиенти, ама дано да е от полза все пак.   Peace 
Коледно няма да украсявам засега, изчаквам рождения ден на дъщеря ми - 5.12., когато украсявам с много балони и надпис "Happy birthday" и чак като мине той, тогава украсяваме елхата.  santa2
Бебокът рита доста усърдно, и аз не съм усещала никави пеперуди, направо побутвания от 17 г.с.  nuts

# 702
  • София
  • Мнения: 6 574
Снощи бях на ФМ при Димитрова. Мина много бързо и не научих нищо ново. Дано все пак липсата на новини да е добра новина.  Praynig Каза, че си отговаря на седмиците, потвърди, че е момченце и не е застанало удобно за нея, за да види сърцето - затуй на фетална ехокардиография при Евтимова. Четох за още 2 такива мами тук, та взех да си мисля, че такава им е схемата -като плаща Доверие, дай да пратим и на колежката да има клиенти, ама дано да е от полза все пак.   Peace
И мен ме налагят такива мисли. И все при Евтимова, при условие, че там работи и д-р Спасов, който е доста по-прочут и е със същата специалност.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Видя ли каква сума ти написаха на листа от Доверие ?
Аз, че имам проблем с кръвотока към бебето е ясно, ама Марков не каза нищо за фетална ехокародиография. Огледа сърцето подробно и после ми показа една графика с много големи гърбици , които не трябвало дасатака остри - да следя кръвно и захар Rolling Eyes Той пък ме пита кой е лекуващият ми лекар (мен от Токуда ме пратиха при него) и като казах името на д-рката, той я назова с никнейм. При всичкото ми уважение към професията лекар и конкретно към тези д-ри имам чувството, че са се навързали ктао свински черва.
Честит празник и от мен!

п.с.аз преспах от 20-21 часа и сега ще прилягвам пак - егати пенсионраката съм станала Embarassed - много ми се спи, но май по-добре от колкото да бодърствам по нощите.

# 703
  • Мнения: 6 086
добро утро,момичета
днес отново ще е лято newsm78, явно зимата не ще да се появява,дано поне за Коледа  заприлича на зима,днес ще пишем писмо до добрия старец.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Аз станах от ранобудните откакто влязох в 2 триместър. Първите 3 месеца спях по 3 пъти в денонощието като малките деца, сега пък обратното  ooooh! повече ми харесваше като спях май  Mr. Green
Честито на всички разбрали пола. Аз също нямам търпение вече и се надявам на момче този път, да видим какъв ни бил късмета  Grinning Ще разбера чак на 7.12... в 16 седмица не можаха да ми кажат нищо.
Нашата кака знае още от самото начало, защото трябваше да ме пази и да не ми скача по корема  Crazy. Опитвам се постепенно да я настройвам за промените и смятам активно да я включа да помага, че като не е ангажирана само бели твори а и все пак и за тях си е шок, свикнали са цялото внимание да е тяхно  Simple Smile
Понеже си пазя записани мерките от миналата бременност, виждам че вече коремът ми отговаря на 25 седмица, а съм още едва 19, и то при същите кила, незнам накрая какъв хипопотам ще съм  Joy
Някой има ли проблеми с нередовен стомах и как ги решавате? Аз знам, че всеки ден трябва да се ходи, но нещо вече не ми се отдава  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт