Отговори
# 705
  • Мнения: 3 695
Добро утро и от мен!  Hug
Биби, този път изобщо не ми дадоха на мен лист от Доверие и нямам идея какво са писали в него.  Peace
В понеделник съм на ЖК, точно за мен на време отмениха спирането им.  Mr. Green Не че очаквам нещо особено от там, но поне направленията за изследвания, да се види какво става с хемоглобина и желязото ми. Ще искам и да ми измерят кръвното, че не е мерено тази бременост, а е редно поне това да правят на консултацията.  Crossing Arms

# 706
  • Мнения: 351
taigi, аз си реших проблема с нередовния стомах като изпивам сутрин чаша мляко с нес, подсладено с мед. И преди бременността си пиех това. Но пък не всеки пие кафе. На мен доктора ми каза, че може по едно на ден.  Peace Иначе с кг. не знам какво ще правя... И аз този път качвам повече - вече съм +6!  Sick Май трябва да огранича малко тестените и сладките, че кой знае къде ще му излезе края. Предната бременност качих 14кг. и сега не ми се иска да са повече, ама все пак най-важното е бебка да е добре!
От няколко дена забелязвам, че и аз се будя много през нощта, а преди спях като бебе. Явно това са неволите на бременните.
Аз в петък съм на ЖК и ще ми пускат изследвания. Трябва да видя как ми е желязото, че аз съм вегетарианка и сигурно ще са ми нужни добавки. На мен кръвното ми го мериха 1-2- пъти, но понеже нямам някакви оплаквания не ми го мерят редовно.
Звездичка, разкажи после как е реагирала бъдещата кака на новината. Милите душици! Какво ли им разбират главиците... Моят хем е голям, но имам чувството, че не може да разбере какво наистина го чака. Иначе е много сладък като се сети сам за бебето и почва да ми гали корема и да и говори как щял да и дава играчки, млекце и "бЕберонка". Много мило ми става.
Ох, момичета толкова много изписвате, че не мога да насмогна на всички да 'обърна внимание' - извинете за което!
 Hug и усмихнат ден от нас!

# 707
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен и аз съм от ранобудните, преди като ставах за работа си казвах ех само да имах още час и щях да се наспя а сега се надигам рано - рано. За килограмите и аз вече съм качила 4кг. и съм 51кг. на тези килограми които съм сега при предишната ми бременност влязох в операционната, но тогава бях качила само 6кг. Но най-важно е бебетата да са добре пък после ще сваляме килограми, аз не мога да се огранича от нещо което ми е вкусно, но рядко ми  се прияжда нещо. Аз не съм вегитарианка, но някак си от както забременях просто не ми се прияжда месо и си имам проблеми с хемоглобина. На 3 декември съм на консултация и тогава пак ще пускаме изследвания за кръв. Ако някоя от вас знае някаква рецепта със спанак нека да сподели, че аз до сега не съм готвила никога спанак, а ще трябва да хапвам от него.

# 708
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен,мили4ки  Hug  
Днес имам  РОЖДЕН ДЕН  ! И искам да ви по4ерпя за мое здраве !   Hug     party023   cook   cook    
 Простетеж ми,но не мога да сложа хубави картинки  newsm78  Ако някой може вместо мен,ще му бъда мооого благодарна !  
Пожелавам хубав и усмихнат ден на вси4ки !Аз уж щях скромно да го отпразнувам,а се насъбрахме 9-10 4овека,но си извиках помощници,защото сама нищо не мога да свърша  Embarassed  нали не мога да вдигам тежко....а то все има по нещо...  
И мъжа ми мнооого ми помогна от снощи още-той из4исти ,сложи още една допълнителна маса и т.н...  Hug   целувки

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 10:21 от anni2002

# 709
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден! Желая ти много щастие и повече поводи за усмивки! И браво на мъжа ти че ти е помогнал, ти трябва да се пазиш сега не се преуморявай. Да получиш много хубави подаръци днес, а най хубавия подарък през април!  Hug

# 710
  • Мнения: 351
annni2002,  newsm59!!! Пожелавам ти по-малко притеснения по време на бременността и здраво детенце през Април! Бъди все така позитивна и лъчезарна (аз такава си те представям)!  Hug  love001

# 711
  • Мнения: 3
    anni, ЧРД! Пожелавам ти много здраве, усмивки и щастливи моменти с хората, които обичаш! newsm38 newsm59

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 315
anni2002 Честит Рожден Ден. Да си много здрава и щастлива и да имаш сладко,здраво бебче  newsm59 .

# 713
  • Мнения: 3 215
Ани, честит рожден ден! Много любов, здраве и спокойна бременност до края!  bouquet

Зарче, за кафето по принцип е така - който е свикнал да пие, не е проблем да продължи с по едно на ден. Но нес кафето съдържа доста вредни съставки, така че се има предвид нормалното кафе.  Peace

# 714
  • Мнения: 51
Привет и от мен на всички мачета!
anni2002  Честит Рожден Ден! Пожелавам ти здраве, щастие, любов, късмет и една здраво пролетно бебче!   bouquet 
 

# 715
  • Мнения: 339
Ани, честит рожден ден и от мен Simple Smile Много щастие, усмивки и спокойно, здраво бебе Simple Smile
Да спомена и аз за Димитрова. По едно време гледа, гледа сърцето по-дълго и каза, че иска да го види хубаво, защото иначе ще трябва да ме праща на ехокардиография. Бебчо се въртял много...Явно това си е схемата, но може би защото аз съм на легло вкъщи реши да не ме разкарва пак...поне аз така си го обеснявам.
Хубаб Ден и от нас Simple Smile

# 716
  • Мнения: 157
Ани Честит Рожден Ден, пожелавам ти здраве и щастие както и лека и успешна бременност с най-прекрасния бебчо на финала   bouquet
Здравейте банда -как сте? Ритат ли бебчовците  Mr. Green?
Сега качвах снимки на порасналото ми коремче и разгледах новите - прекрасни сте всички  Hug Веси е нашата гордост -много е сладко тумбето мило  Grinning@
Вчера не можах да вляза да ви чета и сега отивам  smile3529 Таакч е ако нещо важно пропускам -не е нарочно  Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 1 987

Ани, бъди здрава и дано най-щастливите дни от живота ти тепърва да предстоят! Ето я и твоята почерпка! Wink

# 718
  • Мнения: 10
Честит рожден ден Ани

 

Докато харесам картинки са ме изпреварили.

# 719
  • Мнения: 5
anni честито и от мен, и аз се включвам в пожеланията за здраво и сладко бебче  bigdance2.
А аз искам да ви се оплача, че няколко пъти ми се случва да изпадам в някакви кризи и да рева постоянно за глупости, а после като ми отмине да съжалявам за какви дреболии съм си тровила нервите. Моя мъж вече не знае какво да прави и казва че проблема е в мен и трябва аз да го преодолея, не трябва да обръщам внимание на такива дреболии и да се абстрахирам от това което ме дразни. Вчера например ревах цял ден и вечерта ме свиха болки долу ниско. Отидохме на спешен кабинет, но ми казаха че всичко е нормално и че бебчо е нормално, а аз после ревах до сутринта защото видях как риташе бебчо и как се беше свило и гушнало милото, стана ми милно и ревах та ревах....
Някоя от вас имала ли е такива проблеми и възможно ли е да е нещо като "криза на бременността"? Ако има как сте ги преодолявали такива периоди и какво правят мъжете ви, че моя вече се хвана за главата и ме мисли че не съм добре
A за запека аз пия вечер чаша чай с мнооого мед, а понякога ако не помогне - сутрин пия чаша топла вода на гладно.
Лек ден момичета и извинявайте че ви тормозя с моите проблеми, но исках да разбера защо ми е така. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт