Отговори
# 720
  • Мнения: 265
Ани честит рожден ден и от мен желая ти много усмивки и хубави емоции.  bouquet
Бебето го усещам все повече особено когато съм легнала.
Днес времето е много хубаво и отивам на разходка и китайски ресторант с приятелки. На всички пожелавам хубав ден.

# 721
  • Мнения: 2 401
Ани Честит Рожден Ден! През април да получиш най-хубавато цвете! Hug


Аз на каката ще и кажа, ама сега съм се заела с таткото, че нали не знаеше пола, счетох, че е редно и той да го знае,  Mr. Green щом вече съм го обявила при вас. В крайна сметка стигнахме до извода, че е добре, че ще е момченце, да има кой да му помага да работи по къщата и двора, Crazy че таткото вече изнемогва, а пък то си има още много работа докато ги преведем в приличен вид! И за името му съобщих, прие се без възражения! Grinning

# 722
  • Мнения: 30
ANNI 2002 Честит Рожден Ден Мила  bouquetУспех във всичко което умееш,късмет във всичко което независи от теб и сбъдване на всичко за което мечтаеш  bouquet

tini-mini и аз да кажа за Димитрова :и на мен ми каза че не може да види хубаво сърчицето въпреки че написа че си има 2 камери и 4 кухинна съдечна сянка,което незнам какво значи и ме притеснява малко ,прати ме при Евтимова!!! На 30.11 съм там има ли още някой за тогава

# 723
  • Мнения: 252
Здравейте, момичета!
Ани Честит Рожден ден!!!  bdbaloni Пожелавам ти всичко да мине успешно и да си гушкаш априлско бебче след по-малко от 5 месеца!!!

Мама Ради, от хормоните е сигурно... Не се притеснявай, важното е да си здрава и бебчо да е здравичко, а това че ще поистерясваш малко отвреме навреме не е проблем  Hug

Аз го закъсах със ставите - толкова ме боли рамото, че вия от болка. Ей това намерих засега и реших че е полезно да го споделя с вас, може да намерите по някой отговор на свои въпроси:
http://www.lekar.bg/news-43/info-621/%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D1%87%D … 0%BE%D1%81%D1%82/

# 724
  • Мнения: 289
Честит рожден ден миличко Ани!  Hug



Понеже няма нищо по-хубаво от цветята в естествената им среда бих искала от мен да имаш една голяма полянка с маргаритки  Hug Бъди винаги позитивна и весела,за да идват само хубави моменти в твоя живот от тук нататък. Вярвам в това! Весел празник!   bouquet

# 725
  • Мнения: 3 215
Ерика, за ставите - налагай болящото място с листо от зеле (начукваш го малко да си пусне сока и го слагаш). Адски помага. Знам от опит, защото съм страдала от ужасен артрит. Няма да те излекува, но облекчава болката. Защо те болят ставите? Имаш ли представа?

# 726
  • Мнения: 65
Здравейте, записвам се да следя темата. Моят термин засега е на 13.04   Simple Smile Предстои ми ФМ и ми е адски притеснително. Освен това често ме боли ниско долу. Ходих на лекар , но засега няма проблем, но лекарката каза , че не трябва по принцип нищо да не те боли. При вас как е ?

# 727
  • Мнения: 157
gest Здрвей и добре дошла  - леко бременеене    bouquet
Мен нищо не бе боли , усещам само от време на време разпъването на матката.
Опиши къде чустваш неразположение  -не мисля че е толкова зле, аз пък съм чувала от лекари,ч е може да те наболява тук-там, ама не зверски и постоянно  Crazy

# 728
  • Мнения: 30
Здравей qest Hug Добре дошла при нас  bouquet И аз преди имах болки ниско долу или нещо като спазми не мога да го определя точно newsm78.Една приятелка ми каза че това защото се разтяга матката Thinking

# 729
  • Мнения: 38
Marini i divogan  ,Благодаря ви многооого за по4ерпката,която сложихте вместо мен !    Hug   Hug    Hug
Благодаря на вси4ки вас ,мили4ки,за милите пожелания!!!!Толкова сте ми ценнни вси4ки вие!   Hug   На всии4ки ви пожелавам вс4ко най-най- ...от сърце!  Така ме раз4увствахте!   Hug

# 730
  • Мнения: 65
Болките са ниско долу и може би са такива , каквито ги описва navail иначе едвали лекарката ще ме пусне да си ходя   Laughing Исках да знам дали и други имат  подобни

# 731
  • Мнения: 0
Привет,момичета само за портокола може ли и на мен една розова снежинка. Grinning

ЧРД АНИ пожелавам ти всичко най-най.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 541
ето ме и мен да кажа честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 733
  • Мнения: 4 358
Честит рожден ден АНИ  bouquet  bouquet  bouquet.Да си жива и здрава и много много щастлива след има няма 4 месеца Hug.Да гушнеш най прекрасното бебе на света.
Мама Ради и аз съм ревла по природа.Чак като тебе май не, но имам такива периоди.Мъж ми е търпелив човек, но понякога му идва в повече - то и бебето притесняваме така.
Опитвай се сама вътрешно да не се тревожиш.Избягвай тежки филми и разкази.Снощи уцелих един филм - точно с една бременно.Ужас веднага смених канала.По добре нещо смешно.
Като чета списания за бременни също поревавам и затова вече предпочитам да чета специализирани книги.Абе до порода е явно Mr. Green, пък сега с хормоните още по зле.
Но си тренирай психиката колкото можеш Hug
Гест добре дошла Hug и леко до финала.
Момичета всички ли ви пращат при тази Евтимова за оглед на сърцето newsm78.Аз ходих на ФМ при Марков, но той не препоръча нищо друго освен прегледа при него.
Все пак във формуляра има стандартна забележка, че по обстоен преглед на сърцето е добре да се направи от специалист кардиолог.
Каза човека ,че всичко е наред и нищо друго не препоръча newsm78.
Просто се чуда защо Димитрова масово ви праща на още изследвания - нещо усъмнила ли се е или просто така си действа newsm78

# 734
  • Мнения: 252
Ерика, за ставите - налагай болящото място с листо от зеле (начукваш го малко да си пусне сока и го слагаш). Адски помага. Знам от опит, защото съм страдала от ужасен артрит. Няма да те излекува, но облекчава болката. Защо те болят ставите? Имаш ли представа?
Олди, мерси, много бързо реагираш  Hug
Май от недостиг на калций, доколкото четох. Ама е характерно за по-късен етап от бременността  Confused То тва калций и желязо са явно критични елементи сега. Ще питам доки евентуално да ги приемам допълнително. Май и магнезия помагал на ставите - а те тепърва предстои да ни болят, доколкото се осведомих по интернет, особено тазобедрената като почнела да се разширява...
Абе ще се оправим, след раждането всичко минавало  Wink

Общи условия

Активация на акаунт