Отговори
# 735
  • Мнения: 2 401
Абе ще се оправим, след раждането всичко минавало  Wink
Laughing
Аз предният път през последните месеци на бремеността се чуствах прекрасно, като изключим някои леки неразположения, но пък при раждането в болницата така ме нагласиха, че си наваксах! Crazy

# 736
  • Мнения: 6 028
Ани честит празник  newsm59 пожелавам ти здраве,късмет,любов , лека preggo   и  здраво  smile3504  на финала.

# 737
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА АНИ!!!!!!!!! щастие , любов и много прекрасни мигове ти желая, най-прекрасното бебче през април!!!!!!!!


За Димитрова да ви кажа и аз така чух, че почти винаги препраща при кардиолог и затова се отказах при нея, с Йоанка бях много доволна от нея, 30 минути ме гледа и каза, че всичко е Ок, не ме е препращала, но сега са минали 5 години и явно веригата им се е затворила  ooooh!   аз и затова избрах Томова, за нея досега не съм чула лоши отзиви, дано и ние сме доволни, най-важно е дано бебчо си е Ок   Peace

Моя бебок раздава ритници сутрин и вечер, през деня по-рядко, като съм легнала или седнала, на различни места го усещам, явно доста са върти  Mr. Green страхотно е усещането  Laughing Hug

Целувки на всички!!!!!

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 16:29 от megan@

# 738
  • София
  • Мнения: 6 571
В крайна сметка стигнахме до извода, че е добре, че ще е момченце, да има кой да му помага да работи по къщата и двора, Crazy че таткото вече изнемогва, а пък то си има още много работа докато ги преведем в приличен вид!
Звездичке, това ми хареса. Като свършат с вашия имаме един (около декар) на Долна Малина и 3 моми за женене. Хем ще сме си почти съседи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ани, ЧРД - жива, здрава, обичана, обичаща и най-уникалното бебе напролет !

# 739
  • Мнения: 2 401
Биби, никак не е лошо предложението, ние пък ще си изберем от трите хубавици, най-голямата къщовница, че да му приляга на нашето момче, пък и мъжа ми ще е доволен, че все има някакви претенции за несвършена домакинска работа!  Grinning

# 740
  • Мнения: 0
Да продължим с поздравите за Ани в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт