Детски ясли в центъра на София

  • 12 662
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
има и частна детска ясла и детска градина... две отделни. Едната е на Любен Каравелов - "Ние, Врабчетата" (яслата)


Къде по-точно на Любен Каравелов се намира яслата? Какви са условията там, цените? Явно си доволна...

# 16
  • Мнения: 2 353
  Яслата на "6-ти" септември е отврат. Веднъж отидох на тържество, в банята беше сигурно 5 градуса и духаше. Още много неща мога да разкажа, ама...да не товарим темата с глупости...
  Яслата на "Врабча" и "Дунав" е много яка! Ремонтирана е миналата година и персонала е невероятен. Калина е отписана от година и нещо и още говори за едната от учителките!

# 17
  • Мнения: 967
Моят син пък ходи в яслата на 6ти септември и аз съм много доволна - не знам кога е било 6 градуса в банята Rolling Eyes, но той целогодишно е по къс ръкав, защото навсякъде вътре е горещо, уччителките също ходят много леко облечени. Яслата има вътрешен двор, далеч от шума и мърсотията, рмонтирано е и има хубави играчки, целият персонал е много любезен и се грижа добре за децата. Синът ми много си обича учителнките, връща се по сто пъти от вратата да им каже довиждане, даже ги целува. Те всяка сутрин ни посрещат с усмивка, гушкат детето и му се радват... Мога още много да пиша, но явно всеки има своята гледна точка.

# 18
  • Мнения: 18
има и частна детска ясла и детска градина... две отделни. Едната е на Любен Каравелов - "Ние, Врабчетата" (яслата)


Къде по-точно на Любен Каравелов се намира яслата? Какви са условията там, цените? Явно си доволна...

Адреса е Любен Каравелов 54. Доволна съм, детето ходи с желание.
Условията са добри, имат си двор. Ако искам тел. за връзка ми пиши на лични и ще ти го дам.

# 19
  • Мнения: 2 353
  Nellie точна дата и час ли очакваш да ти кажа?! Това че на теб ти харесва тази ясла не означава, че на всички трябва да има харесва, така че не ми ползвай постингите за свои идеални цели ако обичаш.

# 20
  • Мнения: 83
Благодаря, Bori- Kiko, ще отида на място да проверя, странно минавам от там често, но не съм я забелязала тази ясла.

Записала съм малката в 23 ДЯ на ул. Ралица, но нещо вътрешно се съпротивлявам... Иначе ни е най-близката ясла, обновена е, но не знам нищо за учителките.

# 21
  • Мнения: 289
Аз съм супер доволна от ясла БОН-БОН на колелото на пазара "Иван Вазов". Не ми е до нас и ходехме с колата, но след всичкото обикаляне и гледане преди да я запиша се отказах тотално от частните "заведения" и тази ясла най-много ми хареса. В последствие се оказа, че лелите са просто супер и така детенцето си изкара чудесно. Не ти е много близо, но ако имаш опция водене с кола - не се колебай Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 115

Адреса е Любен Каравелов 54. Доволна съм, детето ходи с желание.
Условията са добри, имат си двор. Ако искам тел. за връзка ми пиши на лични и ще ти го дам.
[/quote]

Вчера ходих на място, но за съжаление не видях никаква табела или надпис за съществуването й. Откъде се влиза?  Embarassed
Може ли телефон за връзка? А какви са цените? Приемат ли деца за почасово гледане?
Благодаря

# 23
  • Мнения: 1 381
Понеже се замислих да пускам детето на градина/ясла, обаче в квартал е прекалено късно. Всички групи са пълни. И затова се замислих за градина в център, където евентуално по би могло да има места. Обаче се чудя ясла ли да търся д.градина. на 2г и 7м е почти. Всичко си казва "пишка ми" "ака ми" "няма папкам"  "стига толкова" (заяденето иде реч) "боли ме, лошо ми е' и т.н.
Интересно ми е за тази детска градина "Приказаната фея" може ли да кажете цени, че в сайта нямаше. И задължително ли се учи френски.....
А съшо и дали имате отизиви от 17 ЦДГ, пак на ул. Христо Белчев се намира, но по къмпл. Гарибалди...или поне такава д.градина излиза на картата.
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт