коя частна детска кухня в София?

  • 259 972
  • 1 048
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46
Това ,което чувам за нова кухня от ТОКУДА е много добре,там раждах там гледат детето,там се лекуваме ние ,за мен  болницата,обслужване,доктори ,условия всичком е на много добро ниво.
По отношение за кухния ние сме на Ян Бибиян и съм много доволна ,много са вкусни манджичките ,малката  ги яде с удоволствие

# 76
  • Мнения: 15
Ние ползваме Ян Бибиян ,и засега съм доволна.Пробвах преди с Джуниър и не бях доволна.

# 77
  • София
  • Мнения: 55
Както съм писала по-напред се разочаровах от кухнята на Мама Люси, сега сме на Ян Бибиян и съм много доволна, детето ги яде, разнообразни са, не са мазни, нито солени, но не са и безвкусни.

# 78
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Да се включа и аз с отзиви. От лятото взимаме от Ози. Храната е добра, малкия си изяжда всичко без десертите, единствено картофите им често са не много добре сварени. Миналата седмица ми донесоха храната много късно и реших да опитам Ян Бибиян. Еми цяла седмица хвърлям храна  Confused. Нито бебчо я яде, нито големия. Блудкаво, почти без месо, рядко. От тази седмица сме пак с Ози. Помолих да ми я носят по рано и днес беше тук в 10,30. Повече експерименти няма да си правя.

# 79
  • София
  • Мнения: 23 096
Миналата седмица ми донесоха храната много късно и реших да опитам Ян Бибиян. Еми цяла седмица хвърлям храна  Confused. Нито бебчо я яде, нито големия. Блудкаво, почти без месо, рядко. От тази седмица сме пак с Ози.
На Ян Бибиян сме, но блудкава, почти без месо храна, че и рядка, не сме получавали  Peace

# 80
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Миналата седмица ми донесоха храната много късно и реших да опитам Ян Бибиян. Еми цяла седмица хвърлям храна  Confused. Нито бебчо я яде, нито големия. Блудкаво, почти без месо, рядко. От тази седмица сме пак с Ози.
На Ян Бибиян сме, но блудкава, почти без месо храна, че и рядка, не сме получавали  Peace

Ами, надали специално за новият си клиент са доставили различна  Wink
За мен беше блудкава, с малко месо и рядка, сравнено с Ози и моите представи за храна. За теб явно е ок. Няма да споря, просто споделих мнение  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 2 141
Аз също взимам от ОЗИ, но диетичното меню. Малкият досега нищо не е отказал, а и на мен ми се струва вкусно яденето. Месо има достатъчно в порциите и супите не са воднисти.
Само десертите не взимам, защото в диетичното меню са без мляко и ми стоят блудкави.

# 82
  • Мнения: 925
Миналата седмица ми донесоха храната много късно и реших да опитам Ян Бибиян. Еми цяла седмица хвърлям храна  Confused. Нито бебчо я яде, нито големия. Блудкаво, почти без месо, рядко. От тази седмица сме пак с Ози.
На Ян Бибиян сме, но блудкава, почти без месо храна, че и рядка, не сме получавали  Peace
Вземам от Ян Бибиян от близо година, но последната седмица храната наистина е под всякакви критика. Блудава, рядка, от време на време мазничка, и действително почти без месо. Да не говорим, че за цялата минала седмица нямаше едно ястие без зелен фасул и грах  Sick

# 83
  • София
  • Мнения: 23 096
bubSSSSSSS, наистина съм озадачена! Все едно става дума за различни кухни  Thinking
Дори снощи супата беше толкова гъста, че не се наложи да слагам сухар.
Колкото до граха - съгласна съм. Още повече, че малката не го обича и се опитва да повръща от него  Crazy

# 84
  • Мнения: 925
tonkabonka и аз се замислих да не би да готвят на няколко различни места  newsm78 . Утре ще изловя мацката, която ни доставя и ще я подложа на кръстосан разпит  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 23 096
tonkabonka и аз се замислих да не би да готвят на няколко различни места  newsm78 .
По-скоро готвят в няколко казана или там както се казва на тези огромни тенджери  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 15 221
Досега не бях попадала тук на информация за тази детска кухня-"Беборани". Днес видях нейна обява сред многото обяви за частни кухни на витрината на един детски магазин: http://dkbeborani.hit.bg/index.html

# 87
  • София
  • Мнения: 39 766
Вив, изглежда интересно.
Цитат
Дайте вашата заявка най-късно до 16:00 часа на предходния от заявения за получаване ден.
Гледам, че имат и пункт близо до нас. Ако я пробвам ще дам отзиви Simple Smile

# 88
  • Мнения: 44
отворили са някаква нова детска кухя - 'Вълшебник'. много различни менюта предлагат. само не ми е ясно, защо инструкторът им по хранене е същия като на Ян Бибиян, а удостоверението им от хеи е от 2008..... някой може ли да внесе яснота по темата?

# 89
  • Мнения: 4
Здравейте!
Инструктора по хранене вече не работи във Ян Бибиян, а във въпросната нова кухня.От началото на месеца вече не е там.

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 09:28 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт