КУХНИТЕ - 28-ма тема

  • 113 630
  • 870
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 199
Шушинка,и аз мисля,че е страхотна!Честито! Hug

# 361
  • София
  • Мнения: 794
6u6inka, кухнята ти е страхотна!!! Горните шкафове лак ли са? Ако сложиш пуш бутон няма ли постоянно да са ти "на пръсти".
И аз бях в подобна дилема, за шкафа на абсорбатора, че ми разваляше линията на дръжките  Mr. Green Но понеже горе сложихме черен лак и си представих вечните пръстови отпечатъци, които ще се блещят там и бързо се отказах от идеята Simple Smile
И да се похваля, че си имам на половин монтирана кухня Simple Smile при нас нещата стават бавно, но и ние не сме се разбързали много. Средата на януари би трябвало да е напълно завършена и ще показвам снимкииии Simple Smile

# 362
  • Мнения: 505
Да се похваля, че най-накрая след страшно много нерви почти свършихме с нашата кухня. Има още малко неща за дооправяне, но вече реших, че няма да се ядосвам. Ето и малко снимки: http://hapia.snimka.bg/family/kuhnya.454400.16447029

# 363
  • София
  • Мнения: 971
Хапя, кухнята ти е страхотна, цветовете коит си ползвала в помещението също! Много ми харесва свежия ти вкус.
Със здраве да си я ползваш.  Peace

# 364
  • Мнения: 199
Хапя, кухнята ти е страхотна, цветовете коит си ползвала в помещението също! Много ми харесва свежия ти вкус.
Със здраве да си я ползваш.  Peace
Съгласна съм! Peace

# 365
  • Мнения: 128
Хапя,да ти е честита!Чудесна е!

# 366
  • Мнения: 505
Благодаря ви  Hug

# 367
  • Мнения: 977
Хапя, да ти е честита новата дълго чакана и изстрадана придобивка!  bouquet
Хареса ми! Само едно нещо ме "бодна в окото"-защо не са скосили покритието от към фурната ,така както е при хладилника! newsm78 Може би са го направили с цел,да не пръска от котлоните при готвене ,по стените... Но чак толкова няма да цапа ,сигурна съм...

# 368
  • Мнения: 77
Хапя, да ти е честита новата дълго чакана и изстрадана придобивка!  bouquet
Хареса ми! Само едно нещо ме "бодна в окото"-защо не са скосили покритието от към фурната ,така както е при хладилника! newsm78 Може би са го направили с цел,да не пръска от котлоните при готвене ,по стените... Но чак толкова няма да цапа ,сигурна съм...

 Честита кухня и от мен, със здраве да готвиш много вкусотийки в нея. Въпреки че не ми правят впечатление такива неща, в случая и аз забелязах гръбчето до котлоните, но може би имаш причина да сте го оставили така.

# 369
  • Мнения: 505
Прави сте  Peace По проект трябваше да е скосено и от двете страни, но нещата се объркаха по време на монтажа. Монтажниците бяха лепнали квадратното парче върху стената, когато го видях и вече беше късно да се маха. Мъжът ми настоя да остане в този вид, за да не пръска стената, нищо че се губи симетрията. Да не говорим, че собственика беше решил, че нямам нужда от преграда от към хладилника и не я бяха направили. Наложи се да я правят допълнително, само дето нямаха същата алуминиева лайсна за там  Shocked Та сега си чакам лайсната, но поне се успокоявам, че докато не ми я донесат няма да им платя масата, надявам се това да ги стимулира.

# 370
  • Мнения: 721
аз също смятам за ненужна преградата към хладилника. ако може да се махне от там и да се монтира от към стената смятам че ще изглежда по добре. но ти си знаеш.
иначе кухнята е много хубава, честито

# 371
  • Мнения: 54
Хапя, чудна е! Разбираеми са всичките ти тревоги, но резултата и много добър, така, че се успокой. Мисли какви вкусотии ще направиш в новата кухня за предстоящите празници.
... А  тези тюркоазени столове са направо върха!!!

# 372
  • Мнения: 963
Момичета ,дайте ми съвет ,ако можете.
Правим си кухнята с моя мъж и решихме мократа част да е с плочки,а сухата с плот.Защото имам възможност да е на две части,но има един ъгъл при който се събират плочките с плоскостта.Въпроса ми е как да се съберат,без да стои грозно.Като недовършено.
Давайте идеи.

# 373
  • Русе
  • Мнения: 2 381
desi.a , както на пода при теракот и ламинат - с лайсна. за друго аз поне не се сещам. Peace

# 374
  • Мнения: 373
Момичета ,дайте ми съвет ,ако можете.
Правим си кухнята с моя мъж и решихме мократа част да е с плочки,а сухата с плот.Защото имам възможност да е на две части,но има един ъгъл при който се събират плочките с плоскостта.Въпроса ми е как да се съберат,без да стои грозно.Като недовършено.
Давайте идеи.

Освен с преходна лайсна, трябва да изберете повърхности ,които не се "карат". В противен случай, както и да го разделиш, все тая. Peace

Общи условия

Активация на акаунт