ЮЛСКИ бебоци - тема 15 :)

  • 17 162
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 493
Вижте какво безумие намерих ровейки се във форума за захранване
Цитат
Нашето бебе е на 2 месеца и малко. Когато направи 1 месец, запоцхнах да и давам ябълка. Настъргана и прецедена през марля. Започнах със 3-4 лъжички и постепенно увеличавах. На 40тия ден дадох и морков, пак настърган и прецеден. Давах по30-40 мл, но на бебаа не и стигаше. Много и харесваше. Като направи 2 месеца включихме и портокал. В момента пие по 100 мл, два пъти на ден, Замествам хранене със сок. Нямаме колики вече, а детето пита за още когато изпразни шишето. А, сока е мешан от морков, ябълка и портокал. Не смея още да дам само портокал.
#Crazy #Crazy #Crazy
Снимките са страхотни. Мила и малкия батко са много сладки Heart Eyes
Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked  Sick

# 736
  • Мнения: 37
Вижте какво безумие намерих ровейки се във форума за захранване
Цитат
Нашето бебе е на 2 месеца и малко. Когато направи 1 месец, запоцхнах да и давам ябълка. Настъргана и прецедена през марля. Започнах със 3-4 лъжички и постепенно увеличавах. На 40тия ден дадох и морков, пак настърган и прецеден. Давах по30-40 мл, но на бебаа не и стигаше. Много и харесваше. Като направи 2 месеца включихме и портокал. В момента пие по 100 мл, два пъти на ден, Замествам хранене със сок. Нямаме колики вече, а детето пита за още когато изпразни шишето. А, сока е мешан от морков, ябълка и портокал. Не смея още да дам само портокал.
#Crazy #Crazy #Crazy

  smile3556

# 737
  • Мнения: 793
Виждате ли какви сме лоши. На тази мама детето "пита" за още сокче. А ние....ц..ц..ц не ни е срам  newsm62
И аз да си призная снощи каква глупост направих Blush Дадох на беба да смучи парченце ябълка  hahaha Възможно ли е да е имала колики снощи? Защото нещо много мрънкаше и се чудех зъби или колики са newsm78

# 738
  • Мнения: 123
Вижте какво безумие намерих ровейки се във форума за захранване
Цитат
Нашето бебе е на 2 месеца и малко. Когато направи 1 месец, запоцхнах да и давам ябълка. Настъргана и прецедена през марля. Започнах със 3-4 лъжички и постепенно увеличавах. На 40тия ден дадох и морков, пак настърган и прецеден. Давах по30-40 мл, но на бебаа не и стигаше. Много и харесваше. Като направи 2 месеца включихме и портокал. В момента пие по 100 мл, два пъти на ден, Замествам хранене със сок. Нямаме колики вече, а детето пита за още когато изпразни шишето. А, сока е мешан от морков, ябълка и портокал. Не смея още да дам само портокал.
#Crazy #Crazy #Crazy

  smile3556

 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 ignore2

# 739
  • Мнения: 250
Вижте какво безумие намерих ровейки се във форума за захранване
Цитат
Нашето бебе е на 2 месеца и малко. Когато направи 1 месец, запоцхнах да и давам ябълка. Настъргана и прецедена през марля. Започнах със 3-4 лъжички и постепенно увеличавах. На 40тия ден дадох и морков, пак настърган и прецеден. Давах по30-40 мл, но на бебаа не и стигаше. Много и харесваше. Като направи 2 месеца включихме и портокал. В момента пие по 100 мл, два пъти на ден, Замествам хранене със сок. Нямаме колики вече, а детето пита за още когато изпразни шишето. А, сока е мешан от морков, ябълка и портокал. Не смея още да дам само портокал.
#Crazy #Crazy #Crazy

За сока от ябълка и морков съм съгласна  Peace,ама да включи и сок от портокал.......... #Crazy-малко безумно ми се вижда.......

# 740
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък, като включа портокаловия сок, ще включа и водката, етикета го изисква някак  Mr. Green
За това първо ще захраня със зеленчуците, че да мога да дам и ракийка, а на по късен етап другите неща. С месото и виното ще въведа, а след годинката като давам пържени картофи, задължително и бира. Джин и уиски с ядките, ама те пак по-късно ще са, а пък идната зима задължително чаят с ром или коняк.

Не бива да си лишавам детето от благини, нали така  Mr. Green

Що се бърза с тези сокове не разбирам. Доказано е, че полза от тях няма. Довеждат дразнене на стомахчето. Полезното е във фибрите, които обаче се изхвърлят, а се взима само сока. Наистина вече ми е адски смешно да чета такива работи. Никви сокове до годинката.

Мацки, страшно ви завиждам за снимките в София. Аз нещо не успях да се доуговоря с Биляна за снимки във Варна и пуснахме само парички по сметката. Яд ме е, че не сме сега в София, ама каквото такова. От друга страна важна е каузата. Настръхвам като се сетя какво изживяват родителите на Анджи, едно здраво и право дете и изведнъж кошмар. Сега се усещам, че се вглеждам в Стефи с други очи и ме хваща чак яд на мене си. Да дава господ здраве на всички, пък останалите неща ще се наредят. Praynig

Отивам да бачкам, че този месец го закърших.  Money

# 741
  • Видин
  • Мнения: 4 921
НОВА ТЕМА
И аз почвам с водка и портокал от утре  hahaha bowuu

# 742
  • София
  • Мнения: 423
Лилчо,и аз снощи като се забутах в някакви такива теми,чак ми идваше да удуша някоя .Вече твърдо реших да не чета,че направо ми се насълзяват очите понякога.Представяш ли си какво му е на беззащитното детенце  CryЩе проуча само алергенните храни и ще карам по майчина интуиция.
Къпем в анатомично корито
http://lh3.ggpht.com/_nPtqbcsI2JI/ScO5t8Ww45I/AAAAAAAABNg/CC6dPr … Picture%20259.jpg
Взели сме и едно обикновено,което също става на стойката,за да си пляска с крачетата,но ще е за след като започне да седи,че сега все някой трябва да я държи.Като казах седи ,вижте какво купих вчера.Мисля, да е за след месец,сега само пробвах,да не ме охулите,че седи. LaughingСтава въпрос за синьото нещо,не за фотьойлчето.
http://picasaweb.google.bg/ivanovam77/pdAThI02#5405051813967219410
Емили, Praynig
Мила,много добре изглеждате  PeaceИскам и аз така,ама първо ще ми трябва пластична операция  Laughing
Фелисити,аз пък съм чувала,че не случайно се губи апетит ,като сме болни.След като се пооправи ще му дойде от самосебеси апетита.Важно е течности да приема при температура.
Тия обиколкници са опасни понякога.Не знам колко нещастни случаи има,но в Америка май са забранени.Маймун да каже  Thinking
чочо-сан 1 , от първия месец  Shocked ShockedСлед 4 го разбирам,ама от първия  #Crazy
marulka_s , на мен портокала ми е като сироп за кашлица,от евтините,но виж джин с ананас  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт