Не купувайте бебешки колички "Макларън"!

  • 21 089
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 503
По - горе коментирах:
Защо само в САЩ има откъснати пръсти ?
Ако вината е била на Макларън заглавието нямаше ли да е "Колективен иск към Макларън за сумата $ 200 000 000 - количките им късат пръсти".
Общо взето си мисля, че Рипеър кит се предлага за да няма искове към производителя, че в САЩ се съдят за каквото им падне и за чудни суми.

Не знам защо само в САЩ има цели 12 пострадали деца с откъснати пръстчета...и за заглавието няма как АЗ да ви отговоря Rolling Eyes

Относно заглавието на статията в Dir.bg-то е доста по-стряскащо и шокиращо от моето Wink, и отново обяснявам защо е е такова-защото е логичен  извод от информацията в статията...и апропо заглавието е  "Изтеглят 1 милион бебешки колички - късат пръсти" !
Наистина ли оригинала ви харесва повече ?
Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 44 417
хахаха...не и дирското е безумно и да - при тях се търси сензацията....но ако твоето бешее "Не купувайте бебешки колички "Макларън" от САЩ!" или "Проблем с колички "Макларън" в щатите!" надали изобщо щеше да стане такъв въпрос от темата ти....
подвеждащото е, че става въпрос за вс такива колички...и мнението на fillipa потвърждава, колко всъщност темата ти по този начин обърква , а не помага на потребителите Wink

# 62
  • Мнения: 9 503
Заглавията са кратко съобщение  от последващата го информация-т.е. няма как статията да Е заглавие..всеки, който може да чете, ще прочете подробното инфо СЛЕД заглавието. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 44 417
то нямаше да е по-длго...просто по-точно...просто явно не целиш това....

# 64
  • Мнения: 3 993
Заглавията са кратко съобщение  от последващата го информация-т.е. няма как статията да Е заглавие..всеки, който може да чете, ще прочете подробното инфо СЛЕД заглавието. Peace

Айде, айде, стига си се правила, че не разбираш какво правиш!
Единствената цел на темата ти е да дразниш всичко живо наоколо. Mr. Green
Спри да философстваш празнословия като това горното. Дори не знаеш смисъла на думата "заглавие" , а той е "наименование на някакво произведение или отделна негова част". Това, което си написала в цитата, е пълна глупост.
Заглавието ти е подвеждащо, дразнещо и смешно, а информация по въпроса в постовете ти не се съдържа.
С две думи си гола водА относно количките Макларън. Най-вероятно дори не си виждала такава количка през живота си.  Laughing

Следващият път, когато пускаш тема, поне си научи урока и си напиши домашното преди това.
Ако си искала хората да прочетат статията в dir.bg, да беше написала заглавие "Моля прочетете следното" или "Какво мислите за тази статия". Вместо твоето крещящо безумно "Не купувайте...". Crazy

# 65
  • Мнения: 3 993
.....................
MTV за мен информацията ти беше полезна от гледна точка на реакциите, които получи от вносители и магазинчета разни....  Wink

polly1234, в тази тема няма информация, написана от MTV.
Има информация, написана от други потребители, с ясно посочени източници и автори.
Радостното е, че "вносители и магазинчета разни" са компетентни и се изказват аргументирано, което не важи за авторката на темата.

# 66
  • Мнения: 436
Темата вече би трябвало да е допринесла много за образоваността и адекватното социално "говорене" на авторката. Или поне се надявам да е така, за да обръщам внимание на постовете и по други теми във форума.

# 67
  • Мнения: 27
Добре де, ама нищо не казахте за заглавието на темата!!!???? Подходящо ли е според вас??  newsm78

Little wingels аз извличам информация от всичко! Пример (ама само пример): един копиран линк води до много интересен диалог, от който аз си вадя изводи, събирам инфо... Като лексикона при тинейджърите (за онагледяване на примера), само че малко по-комплексно.

# 68
  • София
  • Мнения: 30 280
днес влизам с "Макларън"-а в магазин Штъркел и продавачът ме пита:

"Вашата количка е "Макларън", незнаете ли че са забранени, имахме посещение от комисията за защита на потребителите????"  #Crazy
1. защо са забранени в БГ?
2. каква комисия????
3. отговорих му:
" и сега какво??? Да Ви оставя моята в магазина, а да си купя от Вашите ли????"
Реакция му: онемя  hahaha

# 69
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... имахме посещение от комисията за защита на потребителите????"  #Crazy

Сигурно са наминали да пият чай и да погледат заедно MTV...  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 1 524
Ехх, колко ми липсваха писанията на Поли, рядко се весваш напоследък.
По темата - доволна съм си от количката, утре ще разгледам къде точно трябва да си поставя пръстчето.

# 71
  • Мнения: 3 993
Ехх, колко ми липсваха писанията на Поли, рядко се весваш напоследък.
По темата - доволна съм си от количката, утре ще разгледам къде точно трябва да си поставя пръстчето.

 Joy
Не твоето пръстче, ами на детето, детето научИ къде да си слага пръстчетата.  Laughing
Ако имаш проблем с горното (щото никак не е лесно), може да почерпиш от американския опит, те американците са уникални със своята дебилност и идиотизъм.  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 30 280
Ехх, колко ми липсваха писанията на Поли, рядко се весваш напоследък.
По темата - доволна съм си от количката, утре ще разгледам къде точно трябва да си поставя пръстчето.

 Joy
Не твоето пръстче, ами на детето, детето научИ къде да си слага пръстчетата.  Laughing
Ако имаш проблем с горното (щото никак не е лесно), може да почерпиш от американския опит, те американците са уникални със своята дебилност и идиотизъм.  Laughing

аз гледах, ама не схванах къде   newsm78 И мъжО хвърли едно око (като технически по-грамотен от мен), ама неможа и той да разбере??? В закопчалката на коланите ли трябва да е проблемът или в механизма за сгъване   newsm78

# 73
  • Мнения: 1 650
ами проблема е с USA моделите

# 74
  • Мнения: 4 371
Не виждам защо я нападнахте така MTV. Много злоба, много нещо Stop
Доста от потребителите тук си поръчват неща от Щатите, даже подфорума се поддържа от фирма, която прави доставки, та не е невъзможно.
Аз не разбрах защо количките, които се внасят в Бг са различни от тези, които се продават в Щатите. Тези тук не са ли произведени в Китай също?

Общи условия

Активация на акаунт