Не купувайте бебешки колички "Макларън"!

  • 21 070
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 30 253
ох, боже....  ooooh!

1) Ние сме с Techno classic и тя не е м/у изброените модели, защото точно там има плат, който сега се предлага като допълнитвлно решение.
2) става дума за неразпъната докрай количка ooooh!  Е, как детето си е пъхнало пръста там, американците докато разпъват количката децата им вътре ли са???????  ooooh! Аз разпъвам с една ръка, а държа детето с другата  Peace

Абе с две думи добър номер са погодили на призводителите. Тогава и Cybex (наподобяващи Mclaren) и много други летни колички трябва да спрат комисията  ooooh! ooooh! ooooh! А пък количките над 15кг (само коша тип Trio i т.н.) да ги спрат поради опасност за здравето на майката (напр. херния)  ooooh!

# 91
  • София
  • Мнения: 1 849
И аз това си помислих докато гледах клипчето, че трябва да изтеглят всички колички тип чадър  ooooh!

Чета в един австралийски форум, където са големи маниаци на тема количка, та там редовно се появава инфо за изтеглени колички - обикновено в Щатите. И количката, която ползвам в момента я изтеглят, и единичния, и двойния модел, защото катарамата на 5-точковия колан може да се счупи и да се нарани детето. Няма никакви инциденти досега, нито има счупена катарама, ама я изтеглят. И Пчелата я изтеглят, но не прочетох защо

Аз не бих се притеснила, просто бих внимавала повече  Peace

# 92
  • Мнения: 3
От 1 г. сме с тази количка-купувана от Испания.Много съм доволна. PeaceНо така и не разбирам къде може да стане това прещипване?Може ли линк на клипчето в   http://www.youtube.com/videos .Благодаря ви предварително.  bouquet

# 93
# 94
# 95
  • Мнения: 0
Уважаеми недоволни,
Да извинявате, но точно в САЩ, където могат да те осъдят буквално за нищо и при положение, че Макрарън-а е може би най-разпространената количка тип "стролър" (чадърче както тук е по-известна) ако бяха толкова ужасни, колкото ги описвате вече отдавна щяха да са ги спряли от производство, а фирмата да е разорена от плащане на обезщетения...
Поздрави

# 96
  • София
  • Мнения: 30 253
Уважаеми недоволни,
Да извинявате, но точно в САЩ, където могат да те осъдят буквално за нищо и при положение, че Макрарън-а е може би най-разпространената количка тип "стролър" (чадърче както тук е по-известна) ако бяха толкова ужасни, колкото ги описвате вече отдавна щяха да са ги спряли от производство, а фирмата да е разорена от плащане на обезщетения...
Поздрави

в интерес на истината в темата повечето са доволни   Peace

Общи условия

Активация на акаунт